У Луцьку - нові ціни на проїзд в маршрутках

У Луцьку - нові ціни на проїзд в маршрутках
Із 12 травня в Луцьку починають діяти нові ціни на проїзд у маршрутках.

Це вирішили 7 травня під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради.

Як розповів заступник луцького міського голови Тарас Яковлев, спочатку перевізники хотіли встановити зависоку ціну проїзду. Проте вони не змогли економічно обґрунтувати свої пропозиції.

Секретар міськради Сергій Григоренко пропонував встановити граничну вартість проїзду у розмірі 2,5 гривні - адже, мовляв, населення не надто заможне. Окрім того, Григоренко пропонував підняти тарифи з 1 червня - аби встигнути якісно поінформувати лучан. Втім, ці пропозиції не підтримали.

Після тривалих обговорень та детальних розрахунків таки зійшлися на нових тарифах, які почнуть діяти з 12 травня.

Проїзд в автобусах на маршрутах 15 і 15а становитиме 2 гривні.
Вартість проїзду на маршрутах 9, 9а, 12, 18, 19, 22 становитиме 3 гривні.

Всі інші – 1, 2, 3, 4, 8, 10, 11, 14, 16, 17, 17а, 21, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 47 – матимуть вартість 2,5 гривні.

Вартість проїзду для дітей віком 6-14 років залишиться незмінною – 1 гривня.

Опитування для користувачів мережі ВКонтакте

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 48
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а мені пофіг я на велосипеді їжджу :)))

Відповісти
А воно то все і починається з пофігізму...
Відповісти
Зимою при -20 і коли снігу по коліна на велосипеді не будеш їздити..
Відповісти
Справжній Велосипедист і взимку велосипедист.
Відповісти
Ви впевнені пані???
знаєте який то кайф сніг місили велом=)
Відповісти
А я пішком ходжу
Відповісти
Я також буду переходити на велосипед. Дешево і сідниці гарні будуть:)
Відповісти
А я машину купив)))
от тільки бензин дорогий(
Відповісти
а я на проїздному їжджу. Клав я на це підвищення цін.
Відповісти
Голубеной запахло.... :)))))))
Відповісти
Класти слід на нову владу, яка кладе на нас.
Відповісти
я в лма буду сыдиты
Відповісти
Интересно, а об изменении цен на билеты для школьников ничего не сказано. Значит ли это, что школьники будут ездить 1 грн.?
Відповісти
Вартість проїзду для дітей віком 6-14 років залишиться незмінною – 1 гривня.
Відповісти
Так..написано, що для дітей шкільного віку вартість квитка не зміниться.
Відповісти
Якби ще трохи зарплати підняли... хоч на відсотків 30
Відповісти
випередив. ;)
Відповісти
далі слід вимагати підвищення зарплат і інших соцвиплат. на жаль, це закономірно: все дорожчає, а люди мусять на щось жити.
Відповісти
Цейво
Воно вроді й побожеському але мусово мати Закону щоб підіймати цену не більше чим на 10-15 процентів за три місяці.
І якось обгрунтовувать.
Ну солярка й бензинато подорожчали спору нєт
Але ж зарплата нє
Відповісти
"І якось обгрунтовувать."
я думаю зараз і обгрунтовувати не потрібно.
Відповісти
Чому не потрібно ?
Відповісти
Вартість пального піднялась на 20% , а вартість проїзду на 50% причому пальне становить 30% вартості проїзду . З чого виходить собівартість збільшилась на 5-10% . Тепер запитання з якого дива вартість проїзду збільшили на сорок відсотків ?
Відповісти
Вартість палива у виробничій собівартості складає близько 70%.
В даному контексті важливіше питання не витрат, а прибутків, які декларуються явно заниженими. Необхідно детально дослідити кількість пасажирів по маршрутах і зробити це повинні ми самі, бо, як бачимо, влада не горить бажанням виконувати свої обов'язки чи то з лінощів, чи то з матеріальних інтересів.
Відповісти
по моїм підрахункам не на 50% а на 25% (це якщо 2,50- а більшість маршруток буде мати саме таку ціну )
Відповісти
Вартість пального піднялась на 20% (була 9 гривнів піднялась до 15)
Відповісти
А ще збільшилась вартість шин, запчастин, мастила і пиріжка, якого водій з'їдає в обід
Відповісти
я вже виписала, тепер буду з бумажкою ходити, щоб знати в які маршрутки не сідати))))
Відповісти
"противная".... :)))))))))))
Відповісти
Ну це взагалі жах.Треба протестувати.Вже зовсім маршрутчики зажрались.Ну подивимось,подивимось.Це підвищення тарифів їм по гаманцю добре вдарить...Взагалі буду пішки ходити.Хай подумають ті дармоїди, як це - піднімати тарифи,коли живемо на одні копійки.
Відповісти
Тепер власники маршруток 9,9а,12,18,19 - в шоколаді. Решта дотягує тільки до карамелі.
Відповісти
Думаю 9-ки від цього дуже втратять.
Відповісти
За 50 коп.так бунтувати неварто ...що зараз на наш час 50 ком... от тарифи на комунпослуги ,продукти подорощали на багато більше ...але ж хліб всеодно купуємо ...
Відповісти
Люди!Калькулятор в зуби.В середньому кожен автобус заробляє 1тис грн за день! Заправка-700грн.Зарплата-100грн.Податок 40-грн+амортизація автобуса.На підприємстві є 3-лікаря.4-диспетчера.4-механіка.4-сторожа.12-слюсарів.3-бугалтера.3-директора.Їх також кормить водій.Мийка автобуса 25грн щодня.А ще є невігласи пасажири які ріжуть сидіння.Пишуть на них Кидають на підлогу сміття.Витирають руки в шторки.Лузгають насіння.Є пішоходи яким треба перебігти дорогу перед автобусом і потім дивитись як люди гарно літають по салону.Можу розказати дуже багато .А то ви тільки чуже корито бачите.приходьте на роботу.Водіїв не вистачає...Люди їдуть з сіл .Винаймають квартири.іпрацюють.Приходьте!!!
Відповісти
Народе мій! Давайте будемо дружно вимагати в маршрутчиків квитки за проїзд!!! Ці гади ще розповідають,що собівартість перевезення одного пасажира становить " стільки-то" ... а яким чином можна порахувати ту саму собівартість, якщо облік пасажирів не ведеться??? Перевники просто спекулянти грьобані, і живуть вони в шоколаді, повірте. Особисто я буду просити квитки, як вони такі розумні. Раджу це робити усім громадянам.
Відповісти
у питанні пасажирських перевезень є 2 принципових моменти: 1) одні перевізники не надають розрахунків, інші надають, але багато цифр нічим не підтверджені, але "ми вимагаємо 3 гривні, бо завтра не виїдемо на маршрут"; 2) перевізники не розуміють або свідомо не приймають необхідності прозорого механізму розрахунків тарифу. Більше того, певні особи в міськраді вкрай у цьому не зацікавлені. я ще напишу окрему статтю з цього питання. Щодо 3 грн. на кількох маршрутах, то Антимонопольний комітет радив по місту провозити за 2,50, а вже за місто (Гірка Полонка, Теремно, тощо) по 3 грн. Тоді вони будуть конкурентними. Як вирішать перевізники - побачимо.
Відповісти
Платитиму 2 гривні або їздитиму лише велосипедом. Другий варіант і дешевий, і корисний для здоров'я)

А економити на населенні - певно найлегший спосіб стабілізації економіки в країні. Найлегший для чиновників. Вже зовсім розум втратили..

Певно, перевізники якби могли, то б вимагали проїзд для населення і за 5 гривень.
Відповісти
вони так і кажуть, що на сьогодні вигідно 5 грн... при тому всі цифри - з повітря, бо жодного підтвердження пасажиропотоку немає... в документації сказано, що середня кількість пасажирів на рейсі - 60 осіб... у мене виникають питання
Відповісти
давайте не вимагати квитки а водій зобовязаний дати квиток При вході гроші квиток Нема квитка фіг грошей вам іду безплатно.
Відповісти
практикую ходити пішки і іншим рекомендую
дешево і для здоров’я непогано)
Відповісти
нічого, в києві 5 гривень і живуть. побільше пішки ходіть
Відповісти
А зарплати в Києві такі ж як і в Луцьку? Ага, пішки із одного кінця міста в інший багато находиш. Встали зранку і 2,5 години пішочком на роботу прогулялись, а потім так само додому.
Відповісти
це нагадує розмову німого з глухим)))
насправді треба позбутись цих бараків на колесиках та залучати спеціальні міські автобуси що рухаються за розкладом, облаштовані на вході турнікетом із електронною оплатою за проїзд.
ви будете мати всю статистику і по пільговиках, і по пасажиропотоках, і по отриманих перевізником коштах.
але ви цього не зробите, бо...розподіл маршрутів, хабарі і т.д. піде в минуле)))
Відповісти
Пригадайте оці незручності з копійками, коли проїзд був 1,5 грн !!! Тепер буде ще гірше...
Відповісти
скоро будемо платити як в білорусії з українським зарплатами;)))
Відповісти
Задовбали з тими цінами!!скоро вся зарплата йтиме на проїзд! Квитків не дають,маршрутки забиті,що на повернешся, там контролю,взагалі,немає. Шофери-бідні люди....я вач прошу...200 грн в день,помимо зп мають стабільно
Відповісти
2,50 - це нормально і 3 грн також.
Ще можна запровадити більшу оплату у вечірній час, а то
мало пасажирів і їм не вигідно кататися напівпорожніми.
Відповісти
Я згіда з цінами на маршутки! Але, якщо водії будуть правильно набирати кількість людей в маршутку. скільки встановлено стандартом!!! А не купа людей і вийти не можна!!!
Відповісти
Паливо подорожчало, вартість швидкозношуваних запчастин, продукти харчування і т.д. Все це вірно, але більше грошей мені ніхто платити не став, і що далі?... Я ж так само все це купую... Виходить одним дохід у вигляді оплати за проїзд в марш.таксі збільшили, а іншим заробітні плати ні!...
Відповісти