У луцьких маршрутках з’явився безкоштовний Wi-Fi

У луцьких маршрутках з’явився безкоштовний Wi-Fi
У декількох маршрутних таксі Луцька, які їздять маршрутом № 11, встановили обладнання, яке дозволяє пасажирам безкоштовно використовувати інтернет через Wi-Fi.

Про це повідомили на підприємстві «АТП №1», яке обслуговує цей маршрут.

Зокрема, як ідеться у повідомленні, інтернет є у кількох автобусах, що їздять на маршруті № 11.

Відрізнити ці маршрутки від інших можна, побачивши значок «Wi-Fi», наклеєний на дверях та в салоні. Такі маршрутки уже кілька днів їздять містом – запевняють на підприємстві.

Керівник підприємства Олександр Шаміс зазначив, що якщо послуга стане популярною, кількість автобусів з безкоштовним Wi-Fi збільшиться. Зрозуміти це на підприємстві зможуть, зафіксувавши активне використання трафіку.

Приблизна швидкість інтернету у маршрутках становитиме 2 мегабіти/сек.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Європа
Відповісти
Ну це вагомий аргумент сісти сами в цю маршрутку.Їхала вчора маршруткою №11,бачила наліпку ВІ-ФІ,але подумала що водій вирішив прикальнутись))
Відповісти
Це той маршрут який по 3 грн? плюшками заманюють?
Відповісти
В 11 маршруті проїзд 2гр-50коп доречі !
Відповісти
Кожен з вас хоче підвищену зарплату.Так само і водії.І потрібно з цим змиритися,Мені теж не дуже подобається їздити по 2,50 або 3 грн. І те, що тут WI-FI це багатьом сподобається і це зручно, не залежно від ціни.Тому просто змиріться з цим.
Відповісти
Кожний ранок чекаю цю мршрутку:)
Відповісти
За логікою треба у тролейбусах відкривати аптеки, або прийом склотари
Відповісти
і толєт в куточку...
Відповісти
Класно придумали...
Відповісти
Нарешті! Клас! Сподіваюся, що це пошириться і на інші маршрути!
Відповісти
це класно, але уявіть, що тепер і в маршрутках всі люди будуть тупо дивитися в девайси, а скільки цікавого за вікном... пенсіонерів перестануть помічати, відео, музика будуть лунати з кожного сидіння... це не прогрес, це сприяння деградації нажаль(((( але треба буде виловити таку маршруточку... зацікавили)))
Відповісти
Клас, я не проти. Але, знаючи лучан, я не здивуюсь, якщо деякі особистості будуть в маршрутці колами кататись.
Відповісти
Ірино, ідея просто крута! В багатьох містах Європи такого немає, лише в поїздах! Інтернет має бути безкоштовний і шаміс правильно робить все. На рахунок людей, девайсів та пенсіонерів це вже культура виховання, та залежність або незалежність кожного окремого пасажиру, тому непотрібно гарні об'єктивні речі які в результаті сприяють інтернет та трансгуманістичному розвитку змішувати з суб'єктивною деградацією! Піс
Відповісти
Звернув увагу сьогодні на наклейки wifi. Підключався з телефону, зручно, і швидкість нормальна)
Відповісти