Міліцейський начальник з Волині «носить на руці» 50 бронежилетів, - ЗМІ

Міліцейський начальник з Волині «носить на руці» 50 бронежилетів, - ЗМІ
Заступник начальника УМВС Волині Михайло Руденко, котрий ще не так давно відкривав кримінальні справи на активістів Майдану, носить брендовий годинник вартістю 16600 швейцарських франків, або ж за сьогоднішнім курсом 13 500 євро.

Так, днями у Фейсбуці члени «Правого сектору» Волині опублікували світлини з дорогим аксесуаром на руці в Руденка, - пише «Аверс-прес».

«На фото – перший заступник начальника волинської міліції Михайло Руденко, а на лівій руці у нього – годинник Eberhard CHRONO 4. Цей годинник може коштувати від 6000 € до 12000 €», - повідомили у «Правому секторі».

Джерела «Аверс-прес» повідомили, що за візуальною оцінкою, найвірогідніше, цей аксесуар не є підробкою. Проте зауважили, що за одним фото складно встановити, чи годинник Руденка є оригінальним «швейцарцем».

Проте, як переконують, придбати такий у Луцьку точно не вдасться. В обласному центрі Волині настільки дорогі годинники не продаються.

На офіційний запит видання швейцарська компанія Eberhard відповіла, що ціна на годинник Eberhard Chrono 4 складає 16600 швейцарських франків. Аксесуар має сапфірове скло та ремінець із крокодилячої шкіри.

Відзначимо, що Михайло Руденко пояснив журналістам, мовляв, годинник йому подарували, тому не знає його вартості.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: міліція
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Судачи по його хабарях годинник коштує 12000 €.
Відповісти
Цікавою може видатись розмова тих, хто повернеться зі сходу із цим чинушою...
Відповісти
На шию його одіти... і затягнути.
Відповісти
Судячи по його хабарах і по його годиннику, він має сидіти за гратами, а не керувати міліцією.
Відповісти
Та це з Варшавки годинник. Копія за 130 гривень :)))))
Відповісти
Не є фанатом Михайла більш того в революцію був опонентом нашого руху
Але годинник цей був вже в ефірі
Має годинник на здоров'я
Подарували ?
Має небідних друзів;)
Палиця наприклад ;)
Якщо хтось має докази хабарництва прохання в студію

Відповісти
А за який .уй йому дарувати годинник за 12000є МОЖЕ ВСІМ ПЕНСІОНЕРАМ ПОДАРУВАТИ ПО 1000Є, вони більше заслужили, А ТИ ПАЩЕНКО ЗА НИХ НЕ КРАЩИЙ, може ти з Гузьом дарував з бабала, що за майдан получили, як ви вже всі дістали.....
Відповісти
хм..вірно сказано пане Володимире. різні матеріальні речі нажиті людьми при таких посадах, не факт їхнього зловживання, а раз є факти так будь ласка предявляйте..є різні контролюючі органи..вперед..так ні щощо у нас на Поліссі навчилися, то ляпати язиками й обливати брудом...моя така думка конче комусь не подобаєтсья цей дядько на цій посаді, й хтось його хоче зігнати з керіної посади в УМВС, й часто світяться там такі то ПС...) дива та годі.... але однозначно. є й той же Палиця, із мабуть ще не біднішими годиниками. й є ті же бізнесмени тріця що Порт Сіті відкрили й різні..ще..ммер міста..так що тепер пильнуйте й фоткайте й обливайте брудом..бо інакше диваннна сотня не може працювати !
Відповісти
конкретний зальот
Відповісти
ти зальотчик...піди послідкуй які годиник у патріархів ..й тоді судіть самі ! олухи!
Відповісти
якщо ти прокурор то куди дивишся, сам мабудь не один хабарчик взяв, при цьому ще більше мента. я не розумію нафіга такі дорогі годинники взагалі робити, а машини, а це нормально що бл... якийсь чорний квадрат малевича 1 млн баксів коштує, то може мені червоний круг намалювати, може тоже мені хтось стільки відвалить. короче одні з жиру бісяться а другі від зарплати до зарплати животіють
Відповісти
нє. червоний круг не проканає - получиться прапор Японії, самураї руки повідрубують катаною.
Відповісти
На фронт, с...у
Відповісти
Ну чего к менту прицепились, ну любит дорогие часики. Хобби у него такое. Бабло девать куда то нужно.
Відповісти
Руденко найкращий керівник булоб всі такі
Відповісти
мент паганий
Відповісти
Зі слів працівників міліції Руденко розумний керівник були б всі такі.
Відповісти
розберіться в управлінін із керівниками відділів ! там є підводні камені ! котрій збивають із нормального режиму роботи Руденка
Відповісти
Руденко найкращий керівник булоб всі такі
Відповісти

Та шо дивуватися !! У бувшого начальника Володимир-Волинської міліціі, а зараз заступника Волинської міліції товариша Нікітюка і вілла в центрі Володимира, і шикарний автопарк, і дачка в лісах!!!
Вся контрабанда діється У Володимирі-Волинськоу під кришуванням обласної міліції і вечно юного мера Петра Саганюка !!
Відповісти
На базарі 250 грн.
Відповісти
+100 )) а на аукро 200 )))
Відповісти
Коли в наших міліціянтів такі годинники, то які тоді в
столичних?
Відповісти
а ніччо, шо на оф.сайті того ж Еберхарда з компанією нема цієї моделі годинника у жовтому золоті, а лише у рожевому? що лишній раз підтверджує скрін у статті - отже подарували нашому дорогому міліціянту фейк )))
яка країна - такі й теракти (с)
Відповісти