вхід реєстрація

Міліцейський начальник з Волині «носить на руці» 50 бронежилетів, - ЗМІ

Міліцейський начальник з Волині «носить на руці» 50 бронежилетів, - ЗМІ
Заступник начальника УМВС Волині Михайло Руденко, котрий ще не так давно відкривав кримінальні справи на активістів Майдану, носить брендовий годинник вартістю 16600 швейцарських франків, або ж за сьогоднішнім курсом 13 500 євро.

Так, днями у Фейсбуці члени «Правого сектору» Волині опублікували світлини з дорогим аксесуаром на руці в Руденка, - пише «Аверс-прес».

«На фото – перший заступник начальника волинської міліції Михайло Руденко, а на лівій руці у нього – годинник Eberhard CHRONO 4. Цей годинник може коштувати від 6000 € до 12000 €», - повідомили у «Правому секторі».

Джерела «Аверс-прес» повідомили, що за візуальною оцінкою, найвірогідніше, цей аксесуар не є підробкою. Проте зауважили, що за одним фото складно встановити, чи годинник Руденка є оригінальним «швейцарцем».

Проте, як переконують, придбати такий у Луцьку точно не вдасться. В обласному центрі Волині настільки дорогі годинники не продаються.

На офіційний запит видання швейцарська компанія Eberhard відповіла, що ціна на годинник Eberhard Chrono 4 складає 16600 швейцарських франків. Аксесуар має сапфірове скло та ремінець із крокодилячої шкіри.

Відзначимо, що Михайло Руденко пояснив журналістам, мовляв, годинник йому подарували, тому не знає його вартості.
Теги: міліція
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Судачи по його хабарях годинник коштує 12000 €.
Відповісти
Цікавою може видатись розмова тих, хто повернеться зі сходу із цим чинушою...
Відповісти
На шию його одіти... і затягнути.
Відповісти
Судячи по його хабарах і по його годиннику, він має сидіти за гратами, а не керувати міліцією.
Відповісти
Та це з Варшавки годинник. Копія за 130 гривень :)))))
Відповісти
Не є фанатом Михайла більш того в революцію був опонентом нашого руху
Але годинник цей був вже в ефірі
Має годинник на здоров'я
Подарували ?
Має небідних друзів;)
Палиця наприклад ;)
Якщо хтось має докази хабарництва прохання в студію

Відповісти
А за який .уй йому дарувати годинник за 12000є МОЖЕ ВСІМ ПЕНСІОНЕРАМ ПОДАРУВАТИ ПО 1000Є, вони більше заслужили, А ТИ ПАЩЕНКО ЗА НИХ НЕ КРАЩИЙ, може ти з Гузьом дарував з бабала, що за майдан получили, як ви вже всі дістали.....
Відповісти
хм..вірно сказано пане Володимире. різні матеріальні речі нажиті людьми при таких посадах, не факт їхнього зловживання, а раз є факти так будь ласка предявляйте..є різні контролюючі органи..вперед..так ні щощо у нас на Поліссі навчилися, то ляпати язиками й обливати брудом...моя така думка конче комусь не подобаєтсья цей дядько на цій посаді, й хтось його хоче зігнати з керіної посади в УМВС, й часто світяться там такі то ПС...) дива та годі.... але однозначно. є й той же Палиця, із мабуть ще не біднішими годиниками. й є ті же бізнесмени тріця що Порт Сіті відкрили й різні..ще..ммер міста..так що тепер пильнуйте й фоткайте й обливайте брудом..бо інакше диваннна сотня не може працювати !
Відповісти
конкретний зальот
Відповісти
ти зальотчик...піди послідкуй які годиник у патріархів ..й тоді судіть самі ! олухи!
Відповісти
якщо ти прокурор то куди дивишся, сам мабудь не один хабарчик взяв, при цьому ще більше мента. я не розумію нафіга такі дорогі годинники взагалі робити, а машини, а це нормально що бл... якийсь чорний квадрат малевича 1 млн баксів коштує, то може мені червоний круг намалювати, може тоже мені хтось стільки відвалить. короче одні з жиру бісяться а другі від зарплати до зарплати животіють
Відповісти
нє. червоний круг не проканає - получиться прапор Японії, самураї руки повідрубують катаною.
Відповісти
На фронт, с...у
Відповісти
Ну чего к менту прицепились, ну любит дорогие часики. Хобби у него такое. Бабло девать куда то нужно.
Відповісти
Руденко найкращий керівник булоб всі такі
Відповісти
мент паганий
Відповісти
Зі слів працівників міліції Руденко розумний керівник були б всі такі.
Відповісти
розберіться в управлінін із керівниками відділів ! там є підводні камені ! котрій збивають із нормального режиму роботи Руденка
Відповісти
Руденко найкращий керівник булоб всі такі
Відповісти

Та шо дивуватися !! У бувшого начальника Володимир-Волинської міліціі, а зараз заступника Волинської міліції товариша Нікітюка і вілла в центрі Володимира, і шикарний автопарк, і дачка в лісах!!!
Вся контрабанда діється У Володимирі-Волинськоу під кришуванням обласної міліції і вечно юного мера Петра Саганюка !!
Відповісти
На базарі 250 грн.
Відповісти
+100 )) а на аукро 200 )))
Відповісти
Коли в наших міліціянтів такі годинники, то які тоді в
столичних?
Відповісти
а ніччо, шо на оф.сайті того ж Еберхарда з компанією нема цієї моделі годинника у жовтому золоті, а лише у рожевому? що лишній раз підтверджує скрін у статті - отже подарували нашому дорогому міліціянту фейк )))
яка країна - такі й теракти (с)
Відповісти