Півсотні бійців 51-ї бригади здалися у полон росіянам?

Півсотні бійців 51-ї бригади здалися у полон росіянам?
Міноборони розслідує інформацію про нібито втечу українських військових в Росію.

Міністерство оборони України проведе внутрішнє розслідування, щоб перевірити інформацію про нібито втечу 40 українських солдатів в Росію, - заявив заступник міністра оборони України Ігор Кабаненко, пише ТСН.

«У зв'язку з інцидентом, який мав місце 25 липня 2014 року, про нібито перетин державного кордону з РФ 40 військовослужбовців 51-ї окремої механізованої бригади, Міністр оборони України призначив службове розслідування», - йдеться в заяві Кабаненка.

В повідомленні також вказано, що за результатами розслідування, міністр оборони зробить доповідь президенту України впродовж доби.

Раніше російські ЗМІ повідомили, що нібито 40 українських військових дезертирували і перейшли на бік Росії.

Днем раніше – у суботу, 26 липня – журналіст видання Нововолинськ діловий Наталія Камишнікова повідомила:

«Півсотні наших вояків здались у полон. Після 10 діб у глухому оточенні, під щільним обстрілом. Поміж них і волиняни - зокрема, нововолинці. Ще кілька бійців прорвалися до своїх у 72-у бригаду й зараз знову перебувають на передовій, але у трохи безпечнішому місці»

Посилаючись на інформацію у соцмережах, журналіст написала:

«Бійці 51 і 72 бригад, які боронили терикон в 10-12 км від Червонопартизанська, у кількості 53 чол. склали зброю і здалися сепаратистам».

«Решта (6-10) чоловік із технікою і залишками бк прорвалися до нас», - цитуцє журналіст повідомленні у соцмережах.

«72 частково стоїть з нами, частина стояла далі з 51, біля терикону, де й здалися. При тому в них не було загиблих», - йдеться у цитаті.

За інфомрцією журналістки у суботу о 14:50, боєць 72-ї їй повідомив: «Вони дезертирували».

Пізніше боєць 51-ї бригади додав:

«25 липня з 51 і 72 бр. 53 чоловіки склали зброю, бо ми б до 26 липня не дожили з такими командирами-брехунами».

Журналістка пише:

«За оперативною інформацією "НД", хлопці живі, перебувають у полоні. Що далі — невідомо. Аби всі залишились живими, треба тримати ситуацію під суспільним контролем. Це їхній єдиний порятунок»

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 77
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Якшо і здались... не факт шо це правда.... але якшо і правда, то в цьому винна влада!!!
Відповісти
Згідна з Вами....
Відповісти
...в цьому винна влада.....з того моменту як ваші земляки варили куліш під Волновахою замість того щоб окопуватися.....можу сказати - влада тут ні до чого = волиняни показали себе не з кращого боку. а якщо то правда що вони дезертири, то ви там уроди бля!
Відповісти
Винна влада та керівництво АТО в бездарному керівництві!!!... Їдь київлянин туди на схід і своїм прикладом докажи нам всім, що ти герой київлянин не на словах а на ділі. Бо легко сидіти за компом та очорнювати моїх земляків... І ще почитай

Роман Бочкала

https://www.facebook.com/bochkala/posts/776511222401269

По поводу ребят из 51й бригады, оказавшихся в России. В плену. Мне очень жаль, что их поспешили окрестить предателями. Не хотел рассказывать, но и не могу безучастно наблюдать за тем, как этих парней превращают в изменников Родины. Давайте разберемся, кто кого предал. Я общался по
телефону с одним из пленников в тот день, когда все случилось. Так вот. Данное подразделение 51й бригады было приписано к 72й бригаде и выполняло задачи в районе Красного Дона. Было это три недели назад. 13 июля наши силы оттуда ушли в направлении Свердловска. Парни, которых
позже возьмут в плен, окопались в районе шахты Краснопартизанская. Это очень близко к российской границе. Район контролировался нашими войсками. И граница тоже. До тех пор пока 17 июля не произошел первый мощный обстрел градами с территории РФ. Наши основные силы отступили.
Что, в общем, логично. Но этих самых парней из 51й оставили. И приказали «держаться». Типа прикрывать границу. Парни держались. Хотя смысл их нахождения там, учитывая, что все остальные ушли, был не совсем парням
ясен. Но командованию виднее - успокаивали себя бойцы. Придет подкрепление. А тем временем кольцо вокруг них сжималось. В Свердловске резко активизировались сепаратисты, воодушевленные огневым прикрытием из
России. И оказались наши парни в котле. Путь назад отрезан. Впереди - Россия. Но отвечать огнем на территорию РФ строго настрого запретили. К среде 23.07 из 11ти бронемашин осталось три. Запасы продовольствия и воды подошли к концу. «Они уже просто издевались над нами, - рассказывал
боец. - Игрались как кот с мышкой». Такой вывод напрашивался, поскольку было совершенно очевидно - россияне их видят. И видят, что техника вся сгорела. Но, тем не менее, шарашили целым дивизионом градов. «Хотели бы
убить - убили бы», - с большой уверенностью говорил мне боец. Но не убили. К пятнице 25.07 техники совсем не осталось, патронов тоже. Бойцы уже забыли, как выглядит солнечный свет. Спасались в землянках, накрытых
бревнами и блоками, присыпанными землей. Уже не было никаких разведок, никаких дозоров… Все просто хотели выжить. И жили под землей, задыхаясь от зловонных раздутых тел убитых товарищей. Можно я не буду описывать
состояние морально-боевого духа? Единственное, что оставалось - мобильная связь. От родных парни узнали, что СНБО заявило - «всех вывели из окружения». «А про нас что забыли?» - первая мысль. А потом вторая, более страшная - «А может - поставили крест?». Я не знаю и ребята не
знают, почему СНБО заявило, что всех вывели. И чтобы сказало СНБО, если бы ребята погибли под градами? И сказали бы что-то вообще? И вот пятница. Все произошло как-то буднично и без лишних слов. К ним пришли боевики из России. Не в том смысле, что сами они из России. А прямо из
России и пришли боевики. И сказали - «вылазьте». Посадили всех наших в Камаз и отвезли в свой полевой лагерь. Это еще было на территории Украины. Никто никого не бил, ни оскорблял. Все было молча. В лагере наших парней накормили, помыли и сказали - вечером выезжаем в Россию.
Телефоны никто не отбирал. И ребята звонили не только родными, но и командованию. Все и все знали. И про то, где ребята и что их собираются вывозить в РФ. К 23м часам в пятницу матери пленников, из разных уголков
страны, съехались в Киев на проспект Воздухофлотский. Но можно было и не ехать, сбрасываясь на бензин и нанимая за свои кровные такси в три дорога. В МО матерям сообщили, что их дети - предатели. Мобилизованные и добровольцы, лежавшие неделю под градами - ПРЕДАТЕЛИ. Я не стал писать
об этом сразу. Нужно было дать время компетентным органам, чтобы разобраться. Но в итоге об этой истории никто ничего не сказал. И только сегодня, после того, как россияне заявили, что 40 солдат украинской армии бежали в РФ, «поскольку не могут дальше продолжать убивать мирное
население», Министр обороны подтвердил, что таки да - пересекли границу. А вот, как и почему наши военные оказались в России - «выясняется»… Конечно, мы многого не знаем. И тот боец, который мне все это рассказал, он тоже, наверное, знал не все. Например, сколько еще нужно было лежать под градами в сырой земле. И уж точно не был посвящен в большие планы большого начальства относительно подхода подкрепления. Я к чему это все написал. Я не считаю этих ребят предателями. Прежде, чем клеймить их позором, задайте себе вопрос, а как бы поступили вы на их месте.
Відповісти
Все більше переконуюсь, що воїни з Західної України ніякі. Ще в свій час німецьке командування досить негативно відгукувалось про стійкість в обороні дивізії СС "Галичина". Слава УПА теж досить сильно "роздута". А ось той солдатик із колишньої "совецької" України мовчи терпить і несе на совоєму горбі всі негаразди і небезпеки. І Гітлера колись пермогли, і УПА, а тапер і Путлера доб'є. Понтів менше, а впертості, стійкості і любові до Батьківщини більше. Без гасел і гімнів.
Відповісти
Поїдь на Добасс добровольцем і власним прикладом доведи що ти герой не на словах а на ділі!... Прохання не пиши дурниць тут...
Відповісти
А може б самому туди,на схід7 Легше всьго теліпати язиком ,нічого не роблячи, і напевно,точно не знаючи ,що відбувається там насправді

Відповісти
Клоун ! Ти там був ? Куліш їв ? Впевнений ні. Якби, як ти олень кажеш, варив куліш, то тебе вже хробаки зїли або попіл після крематорію замурували в нішу. Не знаєш - не пиз...и ! Збирай своє київське шмаття в свій паркетник і їдь туди - звідти писатимеш. Безлер та Гіркін твої тупі очі швидко закриють назавжди
Відповісти
Я впевнений, що ти су..... і весь майдан просидів(ла) в дома на дивані, нічим не допомагаючи патріотам України. І якщо в тебе пад.. вистачає совісті писати таку ху... про наших пацанів зсилаючись тільки на інфу з ящика, то тебе варто рахувати гіршим за тих сепаратів. Їдь туди і покажи на що ти, бля.. здатний чи здатна.
Відповісти
якщо так і народ це підтримує то скоро будемо у володимирі волинському путіна зустрічати з пирогами і кричати слава росії. для чого тоді сорочку рвати на собі за неньку україну
Відповісти
Ще під Волновахою "відзначились". І ось тепер. Якщо це правда, звісно, то ваш висновок просто печальний.
Відповісти
може влада й винувата, держава винувата, але як сказав Євтушенко - "чуство родины и чуство госсударства не сольются в жизни никогда". можна не любити державу, але БАТЬКІВЩИНУ????????
Відповісти
хлопці нищитимуть сепаратистів-терористів до останнього подиху!
Відповісти
ну і до чого призведе ця братовбивча війна,до того,що при наступній зміні влади уже ми станемо сепаратистами,бандерівцями,людьми 2 сорту...
Відповісти
Чому вони мають гинути не за т.з.незалежність,а за злочинні амбіції політиків?Вони теж люди,яких вдома чекає сім"я,мама, а життя-понад усе!
Відповісти
Тому що наказ. І все. А все інше - зрада. Вони не в дитячому садочку і нічого соплі розпускати.
Відповісти
так вали і заміни кого тиж без соплів
Відповісти
Поїдь сам на Донбас і як патріот доведи в першу чергу собі що ти не інтернетний герой а справжній чоловік... Тоді ти все зрозумієш, що по чому і перестанеш писати тут різні дурниці про тих хлопців...
Відповісти
А до якої бригади належите ви? Може в добровольці записались, чи прямо з воєнкомату з одним телефоном поїхали на ВІЙНУ без бронежилета, каски ? Чи ви патріотично голодували в чужих селах? Чи може вам 20 років і ви патріотично вирішили не вертатись живим додому воюючи без зброї, захисту ? Перш ніж судити людей, котрі виживали там мало не півроку без замін в нелюдських умовах, перестаньте дивитись новини, а знайдіть когось з тих людей і поспілкуйтесь. Патріот- не той, хто когось судить за непатріотизм, а той, хто йде першим і показує, як треба патріотити...
Відповісти
Там вмирають діти і батьки, а такі люди, як ви, зраджуєте навіть думками. Мені соромно, що є в нас багато багато таких пустословів.
Відповісти
Ми здобули
Відповісти
Якщо підтвердиться інформація про здачу в полон хлопцям світить до 10 років вязниця і ганьба на все життя. А винити владу, командирів-бездарів, Путіна ХЛО то все "детский лепет на лужайке". На війні, як на війні діять свої закони і людині цивільній важко зрозуміти. Хай Бог оберігає наших вояків, а рідні моляться за них.
Відповісти
А хто "оцінить"роботу ти генералів?де той генерал?
Відповісти
Вижити - не ганьба. Ганьба плести язиком не знаючи про шо.
Відповісти
Якщо прапори міняють, незрозуміло хто є хто, і вбивають один одного.Я їх не осуджую.
Відповісти
Якщо вони не хтіли воювати, так попрострелювали б собі руки-ноги, або дезертирували додому під спідниці, для чого ворогові здаватись. Тепер кисель-тв з них цілий цикл зробить про те, які ми фашисти, бендерівці і вбивці.
Відповісти
Хочеться прокоментувати дописувача Ігоря на предмет так званих "братовбивчоі війни та незалежності". - цікава теза - Нам кинутий виклик, чи будемо врешті незалежною країною , чим начхати на неї та під гаслами чергового комуняцького інтернаціоналу " усовершенствовать великий и можу чий русский язик ". Це справа кожного особиста. Особисто я змінювати вишиванку на косоворотку не збираюсь.
Відповісти
якщо навiдь 1/20 населення краiни вважаэ, що ми були залежнi.а зараз незалежнi-то нехай гине ота 1/20, а не дiти простих украiнцiв.Бо вiйна потрiбна тим що скакали на майданi
а хлопцiякщо правда здалися-будуть жити -нiякого позору,а хвала за те що не беруть грiх братовбивчоi вiйни на себе.
Відповісти
та да. а якщо хто вважає, що війна "БРАТО" вбивча, то хай шурує до "БРАТІВ", безповоротньо. Може там йому Господь мізки вправить.
Відповісти
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1457939084474904&set=a.1448822695386543.1073741829.100007764793287&type=1
Відповісти
От прийдуть на волинь чечени, осетини, донбасці і інший зброд з автоматами, в...ть дружин, наречених, доньок тих, хто пішов до москалів в полон, іншоі біди нароблять, нічого страшного в цьому не має, правда? Зато хлопці будуть живі
Відповісти
там був??? ти побратимів у рівчаку закопував??? легко з бункера шашкою махати, якщо на своїй шкурі цього не спробував. перш ніж засуджувати, варто вислухати
Відповісти
Легко сидіти вдома за компом і писати такі коментарі, що навіть читати гидко. Йдіть повоюйте на Сході. Ми незнаємо як там все було, але й правди ми ніколи не дізнаємось.
Відповісти
Бандерівці......Правильно написали Ви.....А то частина мужиків п'ють у Луцьку, а частина вмирає на Сході...
Відповісти
Камишнікова провокатор. Пора братися СБУ за неї. Інформація брехлива, бо та пані за сенсаціями бігає, а не за правдою.
Відповісти
Ще ніхто нічого достеменно не знає, а вже кури розкудкудахкались. Журналюгу хлібом не годуй, тільки дай сенсацію. А якщо це москальська провокація? Хай тоді курочки з півниками мають честь покинути журналістський курник. Ото буде сенсація.
Відповісти
Вона не журналіст.
Відповісти
саме цікаво що наших обстрілювали із однієї сторони бойовики а із іншою із території РФ і наше міноборони "ніби" забуло за них хлопців а що їм робити або їх ростреляють там або здатися в полон а потім їх поміняють на їхніх. а як би кожен із нас зробив би в нашій ситуації???? подумайте кожен будь-ласка.
Відповісти
можно долго рассуждать на тему кто там прав а кто виноват Все что ми имеем сейчас в стране это результ деятельности или бездеятельности нашего Украинского народа Война это уже следствие наших действий ТЕ политики кого мы выбираем косвенно продавая им свои голоса через вставленные окна детские площадки и тд То какого результата мы ожидаем если мы так и мыслим Как показывает опыт нормальные люди в политику не хотят идти поэтому остается единственный способ жестко отстаивать свои права как это было на Майдане
Відповісти
http://cyber-berkut.org/ - подивіться і все зрозумійте
Відповісти
Ганьба тим, хто це зробив!!!А любити і захищати треба не країну, а Батьківщину. Боягуз - ховайся до мами чи дружини під юбку, але продати Батьківщину це вже зовсім інше. Одна справа коли війна на відстані,а інше коли гвалтують жінок,вбивають рідних знищують все довбані новороси тут(((((. Треба добре думати головою перед таким кроком:дезертирство-3-5 років тюрми,державна зрада - 10 мінімум,і ганьба на весь рід, а на роботу з такою статтею нікуди ніколи не візьмуть ..
Відповісти
Тоді їдь на Схід і покажи як треба захищати Батьківщину!!! Н...й сидіти дома в мами під спідницею.
Відповісти
от цікаво, із якої ж то "гарячої" точки ти розглагольствуєш? якщо справді ти зараз там - респект. а якщо сам з-під спідниці тявкаєш, то ліпше заткни писок!
Відповісти
Я просто в шоці з патріотів диванних!!! І закони знаєш, і строки... чого ж ти не купив собі танка і не їхав ше в квітні на схід. Справді гидко з такими людьми в одному краї жити. Не розумію суті цього патріотизму і любові до Батьківщини вимірюваної кількістю втрачених життів.
Відповісти
Не суди та не судимим будеш, але цим хлопцям краще не повертатись в Україну,бо якщо не посадять, то "Айдар" чи інший патріотичний батальйон них живими не залишить!!
Відповісти
Та не пізда*боль ти - інтернетний сопливий патріот ... нудить від твої слів... діти повсідаються за комп та корчать тут із себе патріотів....
Відповісти
а в чому винна цих хлопців ? що замість води чистої яку пив ти вони пили з калюжі ? їли крихти один пайом ділили на тиждень щоб хоч при тямі бути а стріляти чим патронів вже у них пару днів не було. навідь не було чим собі в голову прострелити щоб не попасти в полон щоб от такі розумні писали що посадять на 10 років айдар їх не лишить живими .їх тоді як собак не потрібних кинули і тепер словом гнилим кожен буде добивати
Відповісти
51 бригада позор з першого дня
Відповісти
Хто дав тобі право засуджувати других!
Відповісти
Позор тобі таке писати....
Відповісти
51 механізовану бригаду потрібно замінити, скільки можна одним воювати, а іншим ховатися за кордоном і т.д.
Відповісти
Що ви постите? Вони зайшли на територію Рашкі і повернулись через п.п. Успенка. Ніхто нікому не здавався. ?2 бригада матюкається на них, бо не повідомили і посунулись вночі, але вернуться на позиції поповнивши провіант
Відповісти
ах ви ж суки, сидите в теплому кріслі і смієте засуджувати хлопців....мабуть в вас там немає рідних...знаєте краще мої рідні будуть в полоні ніж зустрічати цинкову труну...коли командири кажуть що дорого викликати авіацію заради порятунку людей...
Відповісти
ах ви ж суки, сидите в теплому кріслі і смієте засуджувати хлопців....мабуть в вас там немає рідних...знаєте краще мої рідні будуть в полоні ніж зустрічати цинкову труну...коли командири кажуть що дорого викликати авіацію заради порятунку людей...
Відповісти
легко засуджувати *кривавого* маршала Жукова та заградотряды , а от обєктивна реальність -щоб спасти життя тисяч солдатів кидають на смерть кілька сотень відволікаючи увагу ворога від напрямку основного удару. Наших хлопців шкода вони з самих бідних і обездолених родин (інакші в армію не йшли, а відкуповувались), але в житті завжди так несправедливо одим стрибки та мітингування з вікна дорогого джипа - іншим жменя власних кишок і кривавий піт за 150$ в місяць
Відповісти
там мій сусід бцв...дзвонив казав що немає ніхрена..ні їжі ні води..стриляти неможуть..бо населені пункти...генерали забили на них хуй...поставили як мясо ...під обстріл...якийбув вихід..здихати???
Відповісти
ваші ненаглядні? Літечко збіжить і зимонька запитає, що є в засіках....
Відповісти
Якщо були боєприпаси то зрада
Відповісти
http://antifashist.com/item/ukrainskie-soldaty-desyatkami-begut-v-rossiyu.html
Відповісти
те ,щоб генерали на передовій своїм прикладом показували як потрібно стояти до кінця.
Відповісти
Это гребаные волынскиеибезработные! Они опозорили дедов из УПА! Род волновахой были те же идмоты! Снять погоны и в стойбат! Из оружия максимум лопату!
Відповісти
Гребаний Сергій ти хоч навчись своїми гребанами граблями правильно писати....
Відповісти
Люди давайте всі помолимся за мир
Відповісти
Помолимся.
Відповісти
Шановні, тут деякі засуджують 51 бригаду, мовляв, під Волновахою не окопувалися, а тепер ще й в полон пішли... Я живу у Володимирі і знаю, у якому стані була бригада на початку усього цього. Військові не винні, що їх роками обкрадало найвище керівництво. Проте, наші місцеві волонтери з усіх сил стараються забезпечити усім необхідним наших героїв там на сході України. А чоловікам, які сидять вдома і дозволяють собі так негативно висловлюватися хочу порадити поїхати в те пекло і зазирнути в очі смерті, щоб почати цінувати не лише своє життя, а й чуже... Усім хотеться жити, тому перестаньте засуджувати тих, хто здався у полон. Не нам їх судити. Я кожного разу, телефонуючи батьку на схід, прошу Бога, щоб він був живим і відповів на дзвінок. Знаєте, це дуже страшно, коли він не відповідає, або поза заною...Тому краще помоліться за мужніх чоловіків, які і для ваших дітей відвойовують мирне небо...
Відповісти
мдаааа.... добре нам тявкати із-за компютерів.... постити новини... пити каву та снідати бутербродом... а як було їм??? ніхто не пише що передувало цьому... вони 9!!! днів кликали на допомогу( та що там кликали, вони її благали) благали щоб скинули їм снаряди... бо нема чим воювати... але ж чомусь вас всіх на цікавило тоді що вони там і як... а вони трималися з останніх сил трималися там у самому пеклі... їх тричі за день обстрілювали з градів і двічі в ночі...бомбили їх окопи... вони знову окопувались..ї знову чекали допомоги(адже командування казало "ось ось допомога надійде" )а коли їм поставили ультиматум або здавайтесь або зрівняємо з землею вони знову звернулись до командування "чим будем оборонятись?" на що отримали відповідь "закидаємо камінцями" їм стало зрозуміло що підмоги не буде... і вони тут живий щит... на питання звідки я це знаю??? знаю і все.. в подробиці вдаватись не буду
Відповісти
якщо ви всі тут коментатори такі розумні і відвадні, то чому ви не насході? то ви є зрадники батьківщини, бо ви для неї нічого незробили, ви тільки вмієте ла-ла-ла.....
Відповісти
Не можу читати, коли осуджують вояків! Як ви не розумієте, що на війні без команди ніхто нічого не робить!!! А якщо тижнями обстрілюють і ніяких команд керівництва не надходить, що їм робити??? вам приємніше читати, що 40 загинуло в нерівному бою??? У цій бригаді є друзі моїх ррідних, які тримали зв.язок і розповідали страшні речі про обстріл з градів!!! а відповідати чим автоматами прикажете?? Під Волновахою, керівництво не дало команди окопатися!!!! А СКАЗАЛО ЧЕКАЙТЕ!!!!!! Тому не пишіть дурниць! Бій нерівний!!! І всі хто там - герої!!!Ті хто тріпає язиком про зраду нехай задасться питанням, що він зробив для України!!!
Відповісти
Нікого не засуджую, вони опинилися у безвиході, рішення їхнє було прийняте під смертельним прицілом. Всі, хто тут засуджує солдатів, недостойні люди, самі сидячи вдома, повідкуплялися, поробили довідки, і хочуть за рахунок чужих смертей оборонити себе і свою сім ю, несправедливо, панове. В добровольці, і показати, як треба, а якщо ні, - то сидіть мовчки. І радійте, що люди ці ще живі, і моліться за них.
Відповісти
А чи варто докладати якихось надзвтчайних зусиль для спасіння людей, які зрадили Батьківщину. Вони зробили для себе вибір. От і хай живуть там, куди вони дезертирували. В Україну їх потрібно повертати лише з однією метою – для всенародного суду.
Відповісти
Не суди та не судим будеш Ігоре... Я б на тебе подивився як би ти хоч 1/10 того пережив що ті хлопці за 2 тижня... І як б твоя думка змінилась би.... Подумай краше перед ти як таке писати про них....
Відповісти
я вам скажу так, вони повинні були здатись тому шо вони немали абсолютно нічого не було ні броніжелетів ні зброї ні одягу
Відповісти
краще в полоні, так залишилась якась надія побачити і почути їх батькам та дружинам, ви знаєте що там є хлопці які не бачили своїх діток ,а якесь падло сидить від жиру біситься і засуджує хотілаб подивиться такій сволочі в очі позорні
Відповісти
Як би ви писали такі негативні коментарі якби серед тих хлопців були ваші близькі: чоловіки,батьки, сини, брати, друзі? Невже краще вам було якби вони там загинули, залишивши сиротами дітей, вдовами жінок, самотніми стареньких батьків? Нема нічого цінішого за життя!!!
Відповісти
зрадники, позор.... у вас що серця немає??? хоч хтось з вас уявляє як це бути на їхньому місці? як це чути голос сина, якому 1,5 роки, який росте без тебе і якого ти можеш більше не побачити? як це чути розпачливий плач дружини і матері? за кого воювати? за тих, вибачте на слові, ублюдків, які за 200 у.о. повідкуплялись від призову чи за тих бідних біженців, які 4-5 місяців тому відправляли своїх дружин і дітей на мітинги, бо там платили по 200-700 грн? а тепер вони бідні біженці. жінки і діти - ладно і то... а чоловіки, багато з них воює за свою домівку?! нам на Волині і так не погано живеться, поверніть нам наших чоловіків, синів і батьків, а ми вже відсіч тому Путіну дамо, якщо він до нас ще носа посуне... можете засудити мої слова, можете назвати Бандерівкою, але це те у що я вірю. І щиро молюсь за героїв 51 бригади!!!
Відповісти
Мене голова розболілась через такі 'патріотичні' звинувачення в бік хлопців, котрі там з квітня!!!!!! виживали своїми силами в пеклі...
Відповісти
Я як патріот рішуче засуджую дезертирів, оскільки Батьківщина в небезпеці, Сам я не піду на схід воювати, тому що воювати біля лаптопа не страшно. І тут я відчуваю себе героєм, який знищує терористів тисячами. Тому такі патріоти як я, не можуть зрозуміти зрадників, які залишили позиції і здалися в полон. Тому що Україна понад усе
Відповісти
Останні новини
Півсотні бійців 51-ї бригади здалися у полон росіянам?
27 липень, 2014, 11:49