В мережі публікують відео з полоненими бійцями 51-ої

В мережі публікують відео з полоненими бійцями 51-ої
У соцмережах з'являються перші відео з бійцями 51-ої бригади, які потрапили в полон.

Такі відео, для прикладу, публікують в групі "Типовий Володимир" в соцмережі "Вконтакте".

Користувачі соцмережі почали в коментарях писати, кого з бійців 51-ої вони впізнали.

Зауважимо, раніше волонтери повідомили, що всім, хто знає, що його родичі потрапили в полон до російських військовиків потрібно звертатися в "ЦЕНТР ЗВІЛЬНЕННЯ ПОЛОНЕНИХ". Телефони: 063-888-40-40, 095-268-000-8.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Визволити і зробити безплідними весь даунбас
Відповісти
молодець
Відповісти
Підтримую!
Відповісти
і я підтримую!!!
Відповісти
на 19 с в чорній спортивці Панько Микола, хто знає перекажіть рідним.
Відповісти
Упізнали Гаврука Олега Михайловича, с. Сокіл, Рожищенський р-н Волинська обл.
Відповісти
кісєльов-тв працює, ватні мізки їдять це лайно і смакують.
дивно, що не показали розпятого хлопчика, павільйон мосфільма не підготували?
полонені хлопці налякані, їх зрозуміти можна, зараз фсбешніки їх "обробляють", тиснуть, але пройде час і все відкриється, як відкрився збитий боинг, викрадена Надя, реальна правда з вуст жителів словянська, звільнених від бандюків.
путлєра чекає бумеранг.
Відповісти
Посилання на перше відео. На сході живуть нелюди. Ти, сука, яка протягувала руки до наших хлопців. Щоб ти здохла. Ми все одно переможемо і ти будеш сидіти .так як Штепа та їй подібнї. Хочеш Росію в Україні ,ти сволото цьоьго не отримаєш. Значить, на вокзал ,сволоч і в Росію,
Відповісти
абсолютно вірно ... Серце болить за наших хлопців .... Кого вони захищають .., за що гинуть ...за таких падлюк , які не поважають краіну , в якій живуть , яка іх кормить ...? Гнати іх в шию в Расею , або нехай іх своі же , расіяне , переб"ють кі дрьоні-фені всіх, таких дебілів не жалко ... Прикро за наших хлопців , які життя віддають за таких ...
Ми все рівно переможемо , бо Украіна - єдина . В нас є віра і єдність .
Відповісти
Буде жити.
Відповісти
для юго-востока национальным героем является великий гетман Богдан Хмельницкий ,а не бандера и шухевич...если западные области в состоянии это признать-то украина будет единой,если нет,то...реки крови потекут с востока на запад...ОДУМАЙТЕСЬ ПОКА ЕСТЬ ВРЕМЯ!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Повісити би цю скотину, яка б'є хлопця, за задню лапу до дерева!Це просто,якесь виродження націі, через таких недороблених дебілів!
Відповісти
Їх бомблять, знищують домівки, а ті "трутні недолугі" далі хочуть в Рассєю!!! Валіза, квиток і в росію, як таких жіночок зразу в психушку відправляла!!! Нема у вас ні розуму, ні любові, ні Бога в серці!!!
Відповісти
Народ а за кого воюють наші хлопці? за бидло яке там на відео? земля землею життів шкода!!!!!!
Відповісти