Борис Клімчук помер під час лікування в Німеччині

Борис Клімчук помер під час лікування в Німеччині
Сьогодні, 2 вересня, під час лікування в Німеччині, від важкої хвороби, помер Борис Клімчук.

Про це повідомили у прес-службі Волинської ОДА.

"Колектив Волинської облдержадміністрації висловлює щирі співчуття рідним та близьким Бориса Петровича. Розділяємо біль, горе і сум усієї волинської громади, яка втратила талановитого земляка, патріота свого краю, людину, яка зробила багато добрих справ для своєї рідної Волині.
Пам'ять про нього і його добрі справи завжди житиме у серцях волинян. Вічна Пам'ять!2 - йдеться в повідомленні.

Клімчук Борис Петрович народився 18 березня 1951 року в селі Волошки Ковельського району Волинської області.

Закінчив Харківський державний університет (1974), викладач географії; Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого (1996).
З вересня 1974 по серпень 1975 - вчитель в Острозькій школі-інтернаті (Рівненська область).
З серпня 1975 по серпень 1980 - вчитель Ковельської середньої школи № 7.
З серпня 1980 по січень 1982 - директор Ковельської 8-річної школи № 9.
З січня 1982 по червень 1982 - інженер заводу «Ковельсільмаш».
З червня 1982 по червень 1990 - директор Ковельської середньоосвітньої школи № 11.
1 грудня 1990 обраний членом обкому партії.
З червня 1990 по травень 1992 - заступник голови Ковельського міськвиконкому.
З червня 1992 по квітень 1998 - голова Волинської обласної ради.
З 07 липня 1995 по червень 2002 - голова Волинської обласної державної адміністрації.
У червні 2002 — радник Президента України.
З лютого 2004 по 15 березня 2008 - Надзвичайний та Повноважний Посол України в Литовській Республіці.
З 15 квітня 2008 по 08 квітня 2010 - Надзвичайний та Повноважний Посол України в Азербайджанській Республіці.
Указом Президента України від 26 березня 2010 року № 452/2010 призначено головою Волинської обласної державної адміністрації.
5 лютого 2014 року звільнений із займаної посади.

Бориса Клімчука було нагороджено почесним званням «Відмінник народної освіти» УРСР (1984), СРСР (1990), Почесною відзнакою Президента України (1996), Орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня; повний кавалер ордену "За заслуги".

Під час масових акцій протесту, які розгорнулись по Україні наприкінці 2013 та на початку 2014 Борис Клімчук вимушений був піти в відставку, написавши заяву про звільнення. Свою відставку мотивував як виконання громадянського обов'язку заради збереження миру та не допущення посилення акцій протесту.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 25
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вже громада щирі співчуття висловлює... А де раніше були? Що зробили? Спочивайте з Богом Борисе Петровичу.
Відповісти
Вічна пам'ять і царствіє небесне! Справжній був господар! На Волині він зробив більше добрих справ, ніж усі інші губернатори Волині разом узяті. Щиро шкода. Довели чоловіка...
Відповісти
Довела Партія Регіонів, яка змушувала частенько йти проти громади та власної совісті... Розчарування Борі Петровича у фьодоричу та Яновичу після Революції гідності було неймовірне!!!
Відповісти
Коли гинуть солдати, в їх смерті є і "мудра рука" хитрої людин. Ми бачили будиночки в нар. стилі в Соловичах, ми бачили незаконну передачу землі, квартир, посад- гоніння і німе заіскування перед вищими.. Бог вирішив по своєму і гроші і закордон не врятували. Хай спочиває і кається за гіхи його родина.
Відповісти
В огороді бузина, а в Києві дядько. Може, як би він був при владі, навпаки захстив би багатьох земляків. Може і "заіскував", але для користі краю, бо інакше мав би дулю. Та такі, як ви, того оцінити неспроможні. А гріхи є у кожного. І не тому Господь його призвав, що він мав їх більше, ніж інші.
Відповісти
Спаси Господи , душу покійного! Земля пухом!
Відповісти
Борис Петрович багато зробив для Луцька
Відповісти
Прекрасний господар і щира людина.Царство небесне. Щирі співчуття близьким
Відповісти
Обірвалось життя СПРАВЖНЬОГО патріота нашого краю
Відповісти
Хай св'ята Земля буде пухом і вічна пам'ять рпекрасній людині і мудрому господарю
Відповісти
Чи будуть когось пам'ятати на Волині, чи ні, але Клімчука тисячі волинян згадають з вдячністю. Це особистість, яка назавжди залишила в історії України добрий слід. Треба було цінувати, поки жив. Усе пізнається в порівнянні. Коли ми вже розуму наберемося?!
Відповісти
Це дійсно був легендарний порядний та розумний чоловік чоловік-історія, вчитель для багатьох людей таких на Волині більше нема і не буде.Царство небесне. Співчуття близьким.
Відповісти
Бог не фраїр .Запроданець злодій брихун іуда -вічна слава нехай земля йому буде пухом.
Відповісти
Земля Йому пухом і Вічна Память!
Відповісти
Сумно, адже скільки він ще міг зробити доброго та корисного або просто тішити своєю присутністю рідних, але... на все воля Божа! Для мене Борис Петрович був людиною в великої літери, справжнім українцем, еталоном людяності та чоловічої честі, який щиро допомагав людям та терпіти не міг брехні і люцемірства! З повною відповідальністю можу заявити, що як ніхто інший зі всіх існуючих керівників Волині він СТІЛЬКИ ЩИРО ДОПОМІГ волинській медицині та хворим волинянам, що навіть всього образу не згадаєш!!! Климчук - це позитивна історія Волинського краю, з якого нащадки мають брати приклад! Царство небесне йому та щирі співчуття рідним!!!
Відповісти
Волинь зазнала важкої втрати. Перестало битися серце вчителя,директора школи,мудрого керівника,патріота України,і своєї рідної Волині,Людини-легенди.Хай за ваші труди Господь Вас поселить в Царстві Небеснім. Ніхто ще не зробив і ніколи не зробить для Волині стільки скільки зробили Ви Борисе Петровичу. Співчуття рідним і близьким.
Відповісти
Померла хороша людина і успішний керівник.Довели. Гузі, Данильчуки та решта підіть покайтесь хоть на могилі. якщо совість ще лишилась.
Відповісти
Багато обіцяв...
Відповісти
Він відійшов у той світ.
Щирі співчуття,від "НВК ЗОШ ліей 1-3ст.№11 м.Ковеля"
Він багато чого зробив для нашої школи.
Сам побудував її.Він заслуговує поваги та любові.
Спочивай з миром Борисе Петровичу!!
Царство Небесне!!
Слава Україні!!!
Відповісти
Великий поклін Борисе Петровичу! Г
Відповісти
ЗНАЙОМИЙ З БОРИСОМ З СТУДЕНТСЬКИХ РОКІВ. СУМНО ВТРАЧАТИ ДРУЗІВ. ВІЧНА ПАМЯТЬ! МОЇ СПІВЧУТТЯ СВІТЛАНІ І УСІЙ РОДИНІ.
Відповісти
Скільки не кради,а з собою нічого не забереш!!! Чи не тактак???
Відповісти
Скільки не кради--з собою не забереш!!!
Відповісти
Скільки накрав,а з собою нічого не забрав!
Відповісти
кто шо заслужил, то и получает!
Відповісти