У Луцьку - розбійний напад, просять допомоги. ВІДЕО

У Луцьку - розбійний напад, просять допомоги. ВІДЕО
Працівники Луцького МВ УМВС України у Волинській області звертаються до громадян допомогти знайти розбійників.

Про це повідомляє СЗГ УМВС України у Волинській області.

"Троє молодиків, застосовуючи силу, напали на юнака і відібрали у нього сумку з особистими речами. Подія трапилася вчора (12 вересня, - ред.) вранці. О 05:20 до Луцької міської клінічної лікарні від будинку No4 по проспекту Молоді в місті Луцьку із тілесними ушкодженнями доставили 19-річного жителя міста Бровари Київської області", - ідеться в повідомленні.

Грабіж зафіксували відеокамери. На ролику видно трьох співучасників.

"Встановлено, що 12 вересня о 04:20 троє невідомих осіб, перебуваючи поблизу будинку, вчинили напад на потерпілого та спричинили йому тілесні ушкодження. При цьому зловмисники заволоділи сумкою із особистими речами юнака. У результаті хлопець опинився в реанімаційному відділенні", - зазначив начальник Луцького МВ УМВС України у Волинській області Ігор Муковоз.

"Якщо ви впізнали нападників на фото або відео, просимо негайно повідомити за телефонами: (0332) 24-92-48, 24-44-17, 24-22-95 або 102. Анонімність гарантуємо", - запевняють правоохоронці.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: розбій
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 41
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Як можна бути такими "оленями". Це чийсь син.Хочу порбачити сльзи матерів тих уродів коли вони будуть у судді.
Відповісти
Добре б було виокремити обличчя й подати збільшеному фото ,дане відео не такої якості деб когось можна було впізнати.
Відповісти
Нелюди, коли інші захищають Украіниу, гинуть, а це створіння як шакали
Відповісти
це - сепаратисти-терористи...
Відповісти
І дійсно, такого виду злочинів у нас досі не було. Треба серед переселенців пошукати те личко в окулярах.
Відповісти
Різати таких без роздумів!
Відповісти
Вони не спроста опинились саме в тому районі. Куди побігли? в стоорону Відродження? Значить там їх і потрібно шукати (Відродження/Балка/Теремно)
Відповісти
бігають як дєвочькі, полішукі забиті приїхали в город на заробітки мля
Відповісти
так то студенти.напевно друзі його.матьорі пацики
Відповісти
з 37 секунди ржака нападае
Відповісти
Дайте збільшені фото. Можливо когось і впізнаємо. А щодо мотиву- 100% на наркотики.
Відповісти
Скоты!!!
Відповісти
Це біженці. Це вже не перший напад
Відповісти
! увеличьте видео, сделайте скриншот лиц, обработайте фото на предмет шумов. неужели нету сображающих и способных оперативников. не ментовка, а шарашкина контора.
Відповісти
ти передивився кіно, я займаюсь відео і фото вже 8 років, і скажу тобі, що витягнути обличчя тут нереально, хіба намалювати фоторобот, просто нема чого витягувати, а як ти такий спец то давай, зроби з ютуба скрін і витягни.
Відповісти
Ми ше натерпимось я так бачу за нашу доброту. Це я про біженців.
Відповісти
Жив раніше в тому районі. Бувало в дворі за місяць по два таких випадки. На все про все 30-40сек. Якщо жертва пробує пручатись добивають ногами, як на відео, якщо не чинить опору то тільки з ніг збивають і один два контрольних... Ловлять переважно людей які повертаються додому після 2-ї години. Так що не списуйте на переселенців, ВИРОДКИ СЕРЕД НАС були і є!!!
Відповісти
Брехло. В нас саме спокійне місто. То просто сільпухи з пту приїхали підзаробити чи біженці яких ми так приємно ласкаємо.
Відповісти
Ти вже задрав, всюди ти живеш і про все знаєш, видно ще той сєпаратист проплачений
Відповісти
Пздц дожились
Відповісти
То може то даунецьке сі розгулює?
Відповісти
Бидло з 33 Району
Відповісти
Патруль треба ставити біля і за тими закладами
Відповісти
Одні на війні, інші грабують.Бидла в Луцьку вистачає. От зараз ніч темна, а машина пяного бидла приїхала на вул. Кравчука, на проти піцерії Сан-Ремо в цілодобовий магазин. Бухають, танцюють, міліцію марно визивати, вони її пошлють, як і ппсників. На магазин жалітись марно, його хтось кришує.
Відповісти
А які магазини - не "кришують"? Всі серед ночі торгують горілкою!На Молоді,у дворах,де стоїть 6 "дев"ятиповерхівок", "золота молодь"до 3-х ночі п"є,горланить пісні під гітару, матюкається,роз"їзджає на мотоциклах... Ні одного міліціонера-за три години галасу! І - мужики наші-бидло! Напевно,не бидло-лише на фронті!.. В країні - війна, люди за копійки ішачать, траур нескінченний...Щоб ви вдавилися своїми матюками,п"яні
падлюки!
Відповісти
Подія справді жахлива.
ПС: (до редактора) детальніше перевіряйте текст перед публікацією. Помилок безліч.
Відповісти
ця пригода вже не вперше в цьому районі чому міліція не може знайти злочинців ???
Відповісти
всезнаюча права секта?
Відповісти
Якщо дивитись як знімає ця камера і де вона прикріплена, то видно, що хлопці побігли в сторону гуртожитків на Молоді, далі питання куди побігли... чи за бундинками, чи вибігли на Молоді. На магазинах/аптеках/парковці багато камер. Думаю працівникам "органів" варто поцікавитись записами цих камер, щось та й зняли вони напевно, чи як йшли за хлопцем, чи як тікали...
Відповісти
А яка ситуація із вбивством молодого лучанина рік назад на пр. Волі біля піцерії ???
Відповісти
ходять, що відмазують...диму без вогню не буває.
Відповісти
Назону таких. Камінь довбати.
Відповісти
На людський суд, ось цих ублюдків, і люди з ними зроблять ще не таке!!! І громадськості ПІП їх та їніх батьків!!! Ось вони зараз нас читають і напевно сміються, а їм треба плакати і просити в Бога прощення за таке!!! НЕЛЮДИ!!!
Відповісти
Якщо це трапилося на Молоді 4, то це дивно... адже там поруч є упорний пункт?!?!? Дивно.... і якщо це на Молоді 4, то там є такий хлопчина на прізвища чи то прізвисько ВОРОБЕЙ.... йому і задайте запитання...
Відповісти
http://www.volynnews.com/news/extreme/vbyvstvo_molodoho_luchanyna_podrobytsi_video/
А по цій справі щО?
В інтернеті після першог ослухання тиша.. відмазали урода?
Відповісти
Даний розбій трапився о 4 годині ранку який упорний упорний в 23 годині вже зачинений до тогож в цій ситуації міліція ніяк би не помогла так як потерпілий ще довгий час був в несвідомості!!!!!після того як йому нанесли кілька ударів по голові люди невже ви так думаєте що все так просто робиться ???
Відповісти
Сьогодні й так стільки бід та тривоги, невиправданих втрат... Одні гинуть та дістають каліцтва на Сході, інші - замість того, щоб долучитися до допомоги у біді влаштовують таке, паплюжачи себе, свою родину та наше місто...
Відповісти
Цікаво яка ситуація ? Знайшли їх чи ні?
Відповісти
Хто щось знає, поділіться будьласка
Відповісти
на мене сьогодні також напав якийсь урод в районі 40 між будинками. Слава Богу вийшли люди і він втік. Будьте обережні!
Відповісти