Футболісту «Волині» не до душі гасло «Слава Україні!»

Футболісту «Волині» не до душі гасло «Слава Україні!»
Нападнику ФК «Волинь» Олександру Пищуру (на фото) не подобається, коли вболівальники скандують «Слава Україні!».

У цьому він зізнався 7 травня у кафе «Стоп-кадр» під час неформальної зустрічі гравців футбольної команди «Волинь» із фанатами.

Пищур вважає, що такі націоналістичні гасла недоречні, мовляв, якщо й вигукувати їх, то не так часто, як це роблять вболівальники «Волині».

«Вы сильно кричите «Слава Украине! Героям слава! Я этого не понимаю. Лучше бы песню придумали про какую-нибудь Волынь», – заявив він.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Цікаво, якщо фани "Волині" не відчувають себе меншовартісними малоросами, як вони мають відреагувати на такий демарш Алєксандра Піщура?
Відповісти
Какую нібудь? ОТ СВОЛОТА!
Відповісти
Не подобається - у нас країна вільна.
Можна легко їхати до сусідів і кричати там "Слава Росії, Білорусії, ..."
Чи ще кудись далі. Земля велика.
Якщо фани себе і свою країну поважають, то мусять якось відреагувати на таке нахабство.
Хахол він і в расєї хахол.
Відповісти
то ця команда і є "какая-нибудь Волинь",значить тільки і вмієте, що програвати, інтернаціональна команда. А про край наш Волинь пісня вже є
Відповісти
в людини мозку нема=)
Відповісти
чемодан-вокзал-расія.
Відповісти
Очевидячки "Слава Україні - Героям Слава" заважає форварду забивати голи, тобто виконувати роботу, за яку він отримує платню.
Для довідки : в сезоні 2011-12 Пищур забив:
- за "Волинь" - 0 (нуль, зеро) голів
- за "Таврію" - 1 (один!) гол. (З пенальті, за дублерів).
Останній успіх пояснюється тим, що в Криму не так сильно кричать "Слава Україні"
Відповісти
от п...юк )), народився в Чернігові, то шуруй назад туда !
Відповісти
Все таки, цікаво, як зреагували на таку заяву члени фан-клубу ФК "Волинь"? Невже все "проковтують", щоб не втнула зірка футболу? Це ж не просто виклик діяльності місцевих фанів.
Відповісти
ти би одне з другим пробігало хоч раз 90 хвилин, а тоді ляпало. колись болільники співали "волинь моя", не маєте мозків придумати щось своє про волинь, то заткніть пельки, патріотизм і любов до україни не в кричанні, вболівайте за карпати,такі недолугі писаки ганьба нації..............
Відповісти
Розкрийте очі, для футболістів "Волинь" лише їхній персональний спонсор, який приносить їм прибуток.
Скажіть мені будь-ласка - хто зараз в команді серцем і душою з нашим краєм, містом, командою???
Мабуть ніхто.
Таким лише був Кварц, якого благополучно сплавили.
Так шо нема чого дивуватись, гніватись, і т.д., ви нічого не поміняєте.
Відповісти
Мдя...

Якщо не кричати "Слава Україні!", то що тоді кричати? "Слава КПСС" чи "Слава Ізраїлю"? Останнє, мабуть, більше підходить з огляду на події з командою впродовж останнього року.

А пісню придумали вже давно, і не "какую-нібудь", а "Волинь моя". Якщо Піщур не чує, як її співають, то це його особисті проблеми.
Відповісти
Нафіг це поліно з Волині, хай їде до себе на Чернігівщину і диктує там фанатам, як їм уболівати, а наші Волинські фанати вболіватиму так як вболівали і з кожним сезоном це ставатиме дедалі краще!!!!!!!!!!!
Відповісти
Пищур,ти собі пищи, а ми своє знаєм.
Твоє діло грати - наше вболівати.
Та харош триндіти - іди голи бити!
Відповісти
Ви нічєго нє панімаєтє - парєнь із нармальнава горада, там всє гаварят на нармальнам язикє і еті крічалкі не пляшут с рускім мірам.
Відповісти
Він мав на увазі що забагато кричать слава Україні)а не щоб взагалі не заряжали це)
Відповісти
Правильно він каже. Перетворили футбол на націоналістичне зібрання. Сумніваюсь що в Англії на матчі щохвилини кричать «Слава Англії героям слава». Це футбол.
Відповісти
Останні новини
Футболісту «Волині» не до душі гасло «Слава Україні!»
08 травень, 2012, 08:25