вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Павло Данильчук таки йде до Верховної Ради

Павло Данильчук таки йде до Верховної Ради
Лідера «Правого сектору» Волині, командира взводу полку спецпризначення «Азов» Павла Данильчука зареєстрували кандидатом у народні депутати України по виборчому округу №22 (Луцьк).

Відповідну постанову №1604 від 9 жовтня 2014 року оприлюднили 10 жовтня на сайті Центральної виборчої комісії, - йдеться на офіційній сторінці "Правого сектору" Волині у Фейсбуці.

Нагадаємо, Павло Данильчук виграв суд щодо відновлення його реєстрації кандидатом у Верховну Раду.

«Я пройшов шлях несправедливих рішень ЦВК та судових тяганин. На жаль, втрачений час для агітації, але є команда однодумців, тому будемо йти на перемогу», - прокоментував свою реєстрацію Данильчук.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
до корита, коритечка - кормушечки!
Відповісти
хоч грамотний бо по вчинках не скажеш
Відповісти
......як можна допустити до найвищого органу держави такого бандюгана...........він і там буде ходити на засідання з такими ж як сам для підтримки штанів...
Відповісти
а що павлік вже "навоювався",погрався,посидів на базі - відпочив, і хватить....))))))
Відповісти
Ото радість!!!!
Відповісти
Класно! Нарешті знаю за кого буду голосувати.
Відповісти
ЙДЕ , ТА Й ДОЙТИ НЕ МОЖЕ...
Відповісти
Ну ну , мрій, мрій про мене мрій))
Відповісти
Данильчука не захотіли нормально зареєструвати в ЦВК - бо бачили в ньому ЄДИНОГО реального конурента Константинович по Луцьку...
Не можна навіть порівнювати той об'єм роботи, що зробив він під час революції гідності в Луцьку з будь ким іншим (Лапіними та Гузями в т.ч.)... Людина ходила по лезу ножа - тут варто згадати навіть єдиний випадок із Башкаленком... не говорячи про все інше... відповідно і кредит довіри в нього серед людей значний... Нормально стартанути йому не дали... Конкурента Константинович усунули... представники великого бізнесу ДУЖЕ вигідні владі в парламенті - бо в них є багато слабких місць на чкі при потребі легко можна надавити...
Далі повну агітацію розвернув Лапін... Народ по троху до нього почав прислухатися... Багато людей реально розуміє, що Константинович - то класичний приклад олігархату... Рейтинг Лапіна почав рости... От вони (теперішня влада) і вирішили допустити на виборче поле Данильчука... Його електорат - той самий що і Лапіна... відповідно вони між собою починають конкурувати...
Якщо вони між собою не узгодять ЄДИНОГО кандитата, то - 100 % проходить Константинович... ЦЕ по попередніх опитуваннях станом на сьогоднішній день...
Стикнути лобом двох кандидатів їм не вперше... В Володимирі зараз те саме - Зінкевич і Гузь...
Відповісти
а "Константинович" - то якийсь новий кандидат??
Відповісти
Сон старої сивої кобили. У В.-Волинську борються Мельник і Ковальчук. А данильчуку до Лапіна так далеко, як як до зірки Альфа-Центавра. Лапін сьогодні лідирує в окрузі, а його "суперник" буде лідирувати паршим ззаду. Він спраді ходить по лезу бритви, але не як народний герой, а як місцевий бунтар, кармалюк, як людина з відємною харизмою чи антихаризмою.



























Відповісти
в тюрму його а не в раду ...
Відповісти
Гарно, що Павло йде. Реальний кандидат. Порядна людина.
Відповісти
Константинович це шо за ***
Відповісти
звідки у цього "бідного" Данильчука гроші на вибори????
якщо не помиляюсь там кругленьку суму потрібно для кампанії передвиборчої? де заробив у "Азові" чи може " Бандерштат" удачно замутили разом з Гузьом напару???? Хлопці схаменіться, всі не такі тупі як вам наснилось!!!!!
Відповісти
Данильчук розумна і виважена людина, яка знає чого хоче. Це не бунтар, а реальна загроза олігархату.
Відповісти