Павло Данильчук таки йде до Верховної Ради

Павло Данильчук таки йде до Верховної Ради
Лідера «Правого сектору» Волині, командира взводу полку спецпризначення «Азов» Павла Данильчука зареєстрували кандидатом у народні депутати України по виборчому округу №22 (Луцьк).

Відповідну постанову №1604 від 9 жовтня 2014 року оприлюднили 10 жовтня на сайті Центральної виборчої комісії, - йдеться на офіційній сторінці "Правого сектору" Волині у Фейсбуці.

Нагадаємо, Павло Данильчук виграв суд щодо відновлення його реєстрації кандидатом у Верховну Раду.

«Я пройшов шлях несправедливих рішень ЦВК та судових тяганин. На жаль, втрачений час для агітації, але є команда однодумців, тому будемо йти на перемогу», - прокоментував свою реєстрацію Данильчук.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
до корита, коритечка - кормушечки!
Відповісти
хоч грамотний бо по вчинках не скажеш
Відповісти
......як можна допустити до найвищого органу держави такого бандюгана...........він і там буде ходити на засідання з такими ж як сам для підтримки штанів...
Відповісти
а що павлік вже "навоювався",погрався,посидів на базі - відпочив, і хватить....))))))
Відповісти
Ото радість!!!!
Відповісти
Класно! Нарешті знаю за кого буду голосувати.
Відповісти
ЙДЕ , ТА Й ДОЙТИ НЕ МОЖЕ...
Відповісти
Ну ну , мрій, мрій про мене мрій))
Відповісти
Данильчука не захотіли нормально зареєструвати в ЦВК - бо бачили в ньому ЄДИНОГО реального конурента Константинович по Луцьку...
Не можна навіть порівнювати той об'єм роботи, що зробив він під час революції гідності в Луцьку з будь ким іншим (Лапіними та Гузями в т.ч.)... Людина ходила по лезу ножа - тут варто згадати навіть єдиний випадок із Башкаленком... не говорячи про все інше... відповідно і кредит довіри в нього серед людей значний... Нормально стартанути йому не дали... Конкурента Константинович усунули... представники великого бізнесу ДУЖЕ вигідні владі в парламенті - бо в них є багато слабких місць на чкі при потребі легко можна надавити...
Далі повну агітацію розвернув Лапін... Народ по троху до нього почав прислухатися... Багато людей реально розуміє, що Константинович - то класичний приклад олігархату... Рейтинг Лапіна почав рости... От вони (теперішня влада) і вирішили допустити на виборче поле Данильчука... Його електорат - той самий що і Лапіна... відповідно вони між собою починають конкурувати...
Якщо вони між собою не узгодять ЄДИНОГО кандитата, то - 100 % проходить Константинович... ЦЕ по попередніх опитуваннях станом на сьогоднішній день...
Стикнути лобом двох кандидатів їм не вперше... В Володимирі зараз те саме - Зінкевич і Гузь...
Відповісти
а "Константинович" - то якийсь новий кандидат??
Відповісти
Сон старої сивої кобили. У В.-Волинську борються Мельник і Ковальчук. А данильчуку до Лапіна так далеко, як як до зірки Альфа-Центавра. Лапін сьогодні лідирує в окрузі, а його "суперник" буде лідирувати паршим ззаду. Він спраді ходить по лезу бритви, але не як народний герой, а як місцевий бунтар, кармалюк, як людина з відємною харизмою чи антихаризмою.



























Відповісти
в тюрму його а не в раду ...
Відповісти
Гарно, що Павло йде. Реальний кандидат. Порядна людина.
Відповісти
Константинович це шо за ***
Відповісти
звідки у цього "бідного" Данильчука гроші на вибори????
якщо не помиляюсь там кругленьку суму потрібно для кампанії передвиборчої? де заробив у "Азові" чи може " Бандерштат" удачно замутили разом з Гузьом напару???? Хлопці схаменіться, всі не такі тупі як вам наснилось!!!!!
Відповісти
Данильчук розумна і виважена людина, яка знає чого хоче. Це не бунтар, а реальна загроза олігархату.
Відповісти