Гарячої води в Луцьку більше не буде, - мерія

Гарячої води в Луцьку більше не буде, - мерія
Через встановлення лімітів на використання природного газу лучан можуть забезпечувати тільки опаленням. Гарячої води, окрім вихідних, не буде до квітня 2015 року.

Про це стало відомо під час оперативної наради у луцького міського голови Миколи Романюка у вівторок, 14 жовтня.

Щодо гарячої води, то її мешканці міста отримуватимуть лише щосуботи та щонеділі з 8 до 23 години. Так буде до кінця опалювального сезону 2014-2015 років.

За словами мера Луцька, для нагрівання 240 кілометрів труб тепломереж, що є в місті, необхідно чимало газу.

Також він зазначив, що у 2013 році в Луцьку використали 77,581 мільйона метрів кубічних газу.

На осінній період цього року Волинська ОДА зменшила обсяг використання природного газу населенням до 50,225 мільйона кубометрів газу, а це на 35% менше, ніж у 2013-ому.

Також Романюк додав, що при поділенні графіку економії газу на сезон, ресурсів не вистачить навіть для опалення.

Раніше повідомлялося, що з 19 серпня лучанам відновлять постачання гарячої води.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 33
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А як бути з басейном? чи туди воду вже дали?
Відповісти
Ну заголовок просо шикарний)))
Відповісти
точно ,як в триллері
Відповісти
Мусово
Відповісти
Щоб нашим можновдадцям повідбирали особняки і вони жили , як всі, то може б подумали де можна зекономити ,щоб забезпечити гарячою водою. Але Волиньскі керувальники - зарплата найнижча по України,ціни найвищі- треба брати вже вила , як у всіх нрмальних українських повстанців
Відповісти
Ой вэй, Изя, Луцк будет опять как в ХІХ веке...
Відповісти
Не боитесь. На Стырюге будем мыцца. Тем самым закалим народ!
Відповісти
- Де Ви миєтесь лiтом?
- У рiчцi.
- А зимою?
- А скiльки тої зими!
Відповісти
води нема а казачек 500лрт бенз катае додом в Ровно то що Романюк покривае,то на це хватае грошикив.
Відповісти
Романюка гнать нада и будет все у нас.
Відповісти
+100000000000000000000000000000
Відповісти
Нам не потрібна гаряча вода, ми і в холодній помиємось!!! Все на війну, газ теж має йти на війну!!!
Відповісти
Таке тепло як на сiчову дають,то хай краще зовсiм недають i платити за холоднi батареi ненада буде!
Відповісти
Кому не подобається - чемодан, вокзал...
Відповісти
зрадник той, хто на цьому наживатись буде. а в мене від цього тільки збитки, і+ борги, бо потрібно поставити бойлер і замінити проводку відповідно. Держава мені щось компенсує----ні звісно. Вони тільки можуть піднімати тарифи, а головна сьогоднішня фішка--це прикриватись війною. А кармани як набивали, так і далі набивають. І плювати хотіли вони всі на нас.
Відповісти
Жлоб! Куркуль!
Відповісти
Держава тобі компенсує військовий квиток на фронт.
Відповісти
А ти наверно директор луцьктепла,чи той який безплатно там заправляеться бензином?!таких як ти чемодани i на сибiрь!!!
Відповісти
Предательница!!!
Відповісти
А чому це люди мають закривати роти. При янику краще жилося як тепер, чи правда очі коле. Вже докирувалися до ручки.
Відповісти
явно не лучанка, ну і рівень граматики геть як у яника
Відповісти
Хай краще тепло недають,а то будуть батареi лiтнi а плата буде космiчна!вже подавати лiтню воду 26град.з гарячого крана!
Відповісти
Я вже казав я згідний економити, але хай наші блятські чиновники покажуть як вони економлять, якщо і дальше будуть тільки розказувати то я особисто мера облию холодною водою з ранку!!!!Щоб знав як простим лучанам живеться!
Відповісти
підтримую на всі 100%. це саме намагалась сказати. роти добре розкривати тим у кого бойлер стоїть. то хай вимикають їх( заразом і електроенергію зєкономлять), і щоранку взимку спродують в баняках нагріти води для своїх дітей.
Відповісти
От, молодець, дійсно, а давайте так зробимо! я ЗА!!!! Нехай померзне трохи!
Відповісти
А щодо "зрадників" коли влада 9 місяців зробила 0 реформ звільнила 0 хабарників посадила 0 корупціонерів.То результат очевидний на вила і нафік!!!Романюка це стосується на сам перед!!!
Відповісти
мать її ту воду, а Романюк телепень, ні риба ні мясо
Відповісти
зате ви в Європі. За що боролись - на те і напоролись. Ми ж погано жили, а зараз прекрасно.
Відповісти
А труби в колодязягь і колокторах під час морозів не розмерзнуться ???
Відповісти
От цікаво: води не буде,а якщо централізовано вона йде, то квартирам каюк.
Головне , що Київ матиме і воду,і тепло. клічко все для своїх знайшов...
І це при тому, що Луцьк платить....
А Київ боргує.
Відповісти
В КИЄВІ В ЧЕТВЕР ДАЛИ ВОДУ ГАРЯЧУ, А В ПЯТНИЦЮ ВЖЕ ЇЇ ЗНОВУ НЕ БУЛО... І НЕМА Й ДОСІ....!! ВЖЕ 8 МІСЯЦЬ!!!!!!
Відповісти
а щоб їм всім добре жилося!
люди, дайте води!!!
тільки нормальної, а не ледь літньої за цінами гарячої!
ото багато ж ми зекономили...
народ лиш масово почав гріти холодну воду...
усіх з покращенням)
Відповісти