Росіяни дійшли висновку, що малазійський боїнг збив волинянин

Росіяни дійшли висновку, що малазійський боїнг збив волинянин
Російські ЗМІ припускають, що до збиття малазійського боїнга причетний волинянин.

Телеканал «Росія 24» в одному зі своїх «журналістських розслідувань» причин загибелі малазійського «Боїнга» над Донбасом зробив висновки, що до загибелі авіалайнера причетний ковельчанин Олександр Гавришук, - пише «Вісник+К».

Олександр - заступник командира батальйону Нацгвардії спеціального призначення «Донбас».

Олександр Гавришук народився у Ковелі, закінчив у Луцьку військовий ліцей з посиленою фізичною підготовкою. Пізніше вчився у Харківському університеті повітряних сил імені Івана Кожедуба.

Саме цей фактор і фізична присутність волинянина на Донбасі у момент коли сталася трагедія з «Боїнгом» зумовили такий висновок російських журналістів. Мовляв, Олександр Гавришук закінчив факультет зенітно-ракетних військ і тому вміє управляти комплексом «Бук».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
волинянин чи ні,але украінець збив точно.Чи був Бук задіяний складно сказати,а от СУ-25 причетний до загибелі пілотів літака,доказано!Так що загибель людей на совісті наших військ.
Відповісти
це слова гепнутого головою в сосну троля
Відповісти
Ти звідки знаєш?
Відповісти
Ти яким мішком і з-за якого рогу прибита?
Відповісти
ну і де ті докази?? покажи...ато виходить ти..ну..типу..Істина брешеш..або просто від нічого робить сидиш і строчиш тут нісенітниці
Відповісти
Ну так доказательства в студию или ссылочку пожалуйста!
Відповісти
су-25 вище 5 км не піднімається, літак збитий на 10 км ракета літака на 5 км у верх не піднімається
Відповісти
ТИ ДЕБІЛ
Відповісти
за повітряне судно несе відповідальність країна,над терірорією якої воно пролітає.міжнародне правило.літак на нашій "совісті".
Відповісти
путлеру все рівно кого вбивати, лиш би в цьому його не звинувачували.

Цитата:
"за повітряне судно несе відповідальність країна,над терірорією якої воно пролітає.міжнародне правило.літак на нашій "совісті"."

По логіці путлера літак було збито на території новоросії. От же путлер винуватий.
Відповісти
немає такої країни як новоросія.літак перебував над Україною.не мали права диспетчери вести судно над територією де ведуться військові дії.вели літак українськи диспетчери,на жаль,смерть цих людей на совісті петьки-солодкого і сенькі-сраколиза проамериканського.
Відповісти
слухайте совістні , мозгі вам хто промивав ?тролі недорозвинуті !
Відповісти
на совисти нашого уряду бо якщо держава не гарантуе безпеку польоту вона закривае повитряний простир у райони де впав боинг було збито на той час близько 15 литальних засобив на ризних висотах знаючи це повести литак туди було як минимум злочинною недбалистю а така недбалисть у недолугих гидних майданивцив прослидковуеться у всьому
Відповісти
Путін х....ла_ла_ла.
Відповісти
розшифровуеться путин подай на хлеб тому пишить частише и буде вам щастя
Відповісти
побрехеньки для бабусь з омщини від москальських зрадників.нова упа повинна взятися за люстрацію громадян украіни і всю угрофінську наволоч виганяти з держави або на гілляку.от так переможемо.
Відповісти
побрехеньки для бабусь з омщини від москальських зрадників.нова упа повинна взятися за люстрацію громадян украіни і всю угрофінську наволоч виганяти з держави або на гілляку.от так переможемо.
Відповісти