У Луцьку вночі згорів елітний «Мерс». ФОТО

У Луцьку вночі згорів елітний «Мерс». ФОТО
У Луцьку в ніч на 17 жовтня згорів автомобіль Mercedes.

Пожежа трапилася у дворі на вулиці Івана Франка, 44.

Як розповів начальник Луцького міськвідділу міліції Ігор Муковоз, очевидних ознак підпалу немає.

За його словами, автівка загорілася о 2:15 ночі.

Ігор Муковоз розповів, що хоча очевидних ознак підпалу немає, але кримінальне провадження все ж відкрили.

Начальник луцької міліції додав, що машина належить київському власнику, а тут нею користувався його товариш.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: пожежа
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 25
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
чиє авто?
Відповісти
Таємниця слідства ;)
Відповісти
"Товариша"з Київа - кожному би такого друга.
Відповісти
Може то друзі Гузя йому чергове авто подарували. Звичайно ж за "просто так"
Відповісти
А мы предупреждали...
Відповісти
ніби футболіста Волині
Відповісти
якщо футболера то дійсно шкода але нічого сьогодні зліший буде!
Відповісти
авто всіх футболерів на місці)
Відповісти
Тьому жалко
Відповісти
Точно Гузя допрацювався
Відповісти
крвще б вже самого Гузя спалили, разом з всіма іншими кандидатами і депутатами...
Відповісти
Нє, Гузь живе на Вишкові. То машина командіра Золи (Гаріка Ляпіна). Натрофєйніча хлопець, як і всі вони там. Гасають тепер містом безбожно з номерами "Айдар". Так от, думаю, Ірка Мирославівна невтрималась. Згадала методи кампанії 2012 і от маємо... Цікавий тиждень нас чекає, панове.
Відповісти
Можливо не потрібно обговорювати те що вас не стосуэться.
В теперешній час може таке трапитись з кожним.
Варто згадати кожному в цей важкий період України про людяність, і змінити моральні ціності, не все так матеріально і черство.
Співчуття вам і любові
Відповісти
Справді з кожним - у нас же кожен на мерсі за 100+тис.дол. їздить...
Відповісти
А когось справді жаба давить...
Відповісти
точно Гузя, допрацювався...
Відповісти
а чомусь жишулів і москвічів не палять???!!!!!
Відповісти
масу не виключив
Відповісти
Незнаю звідкіля 12345 володіє такою оператвною інформацією,але це правда.машина дійсно трофейна,як і ще 6,7 Мерседесів, які повернулись разом з "Айдаром" з передової.Номера на ній "леві", цікаво,як Муковоз буде закривати справу, якщо авто рахується в розшуку!!??))
Відповісти
Була свідком як гасили цю машину. Номери ще не встигли зняти - АА0202
Відповісти
Інфо 100% Мерс Балабеників, а належав Степанюку, який був начальником слідчого відділу Луцького МВ, а потім начальником Нововолинського МВ, який разом з своїм другом прокурором Решетніком чудили в Луцьку, а потім в Нововолинську, а тепер в Одесі в порту разом з ще одним прокурором по кличці ДОЇЛІН (Данілін)останій працює в податковій обласній, а забрав їх всіх туди ???? здогадались хто з Волині став там Губернатором, а балабеник просто друг Степанюка от дітки така проста фігня.
Відповісти
Прошу додати коментар
Відповісти
Прошу напишіть, що машина Балабеників, а нею їздив Степанюк колишній начальник слідства Луцького МВ, а потім начальник Нововолинського МВ куди його забрав друг прокурор Решетнік, який керував Луцькою, а потім Нововолинською прокуратурою, а далі Степанюк опинився в Одесі в порту де і досі керує. В Одесу також втік пан ДОЇЛІН (Данілін)от кого потрібно в першу чергу каструвати (люструвати) Данілін, Степанюк, Решетнік а також хто їх продвигає Ігорка, який не палиться так написано в нього на столі в ОДА в Одесі.
Відповісти
Модератор напишіть правду, дякую Вам.
Відповісти