Рицко позивається у суді щодо рішення кількох виборчих дільниць у Луцьку

Рицко позивається у суді щодо рішення кількох виборчих дільниць у Луцьку
Кандидат у народні депутати Ігор Рицко подав позов у суд щодо рішення кількох дільничних виборчих комісій у Луцьку.

30 жовтня відбуватиметься судове засідання із розгляду позовної заяви Рицка, - повідомляє Самооброна Майдану Волині на своїй сторінці у Facebook.

Крім того, в окружній виборчій комісії пропали кілька протоколів тих ДВК, щодо яких подали позов.

Згодом протоколи знайшлися: загубилися серед іншої документації, але самообронівці переконані, що "хтось не дуже хоче, аби протоколи спокійно доїхали до ЦВК".

Нагадаємо, що вибори по 22-му виборчому окрузі виграв Ігор Лапін.

"Хтось із конкурентів не бажає заспокоїтися і визнати результати виборів", - написали активісти.





Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ще з початку виборчої компанії було видно. що Рицко - це шістьора палиці(констанкевич). А зараз він це сам підтвердив. Скільки ще таких гнид терпить земля ?
Відповісти
Вот вам і бойове братерство двох айдарівців, які ділили окоп, а в політичному житті виявились прости..утками. Рицко продався новому Луцьку, а там в усіх істерика і в Сашка з чорного кабінету, і в матєрі губєрнатора і в самого одєсіта нерви здають. Ввалити стільки бабла і програти 28 голосів. П..здє..ь.
Відповісти
От хї тупа. Шестьорка.
Відповісти
Як на мене, то що одне що інше - без різниці.
Відповісти
І чого так всі розпериживались? В ситуації,що склалася на 22-му окрузі,треба б було перерахувати голоси на всіх дільницях.Наперед відповідаю - не голусувала ні за пані Констанкевич,ні за клоуна Лапіна.Як був правий Ярош, коли казав, що не знає, хто такий Лапін.
Відповісти
Їй-бо, ні ЛЯпін, ні пані. А Ярошу респект)
Що б там не базікали)

Відповісти
ось і правильно , що потрібно перерахувати голоси на всіх дільницях.
Всі пишуть , що за Констанкевич стоїть Палиця.
А хтось задумуівався тушкою кого є сам Лапін? І хто оплатив його передвиборчу кампанію? Ви ще не знаєте в яке багно влізли
Відповісти
Ох не хоче Палиця аби Ігор Лапін переміг... Палиця вообще не палиться
Відповісти
палиця зараз не в натхненні, насрій у нього на пів шостого.
Відповісти
а хто такий той рицко?
Відповісти
Морячок - таксі (власник)
Відповісти
Рыцко нужно отработать бобло,которое пани отстегнула.......В чужих руках х....толще.
Відповісти
А Палиця від Порошенка пройшов, а в 2012 році голоси скуплював і за Харківські угоди голосував. нічого не змінилось - контрреволюцїя!!!
Відповісти
Рицко був технічним кандидатом на виборах, перед яким поставили завдання відібрати голоси в Лапіна, що він вдало зробив, бо ж позіціонував себе як "айдарівець". Завдання виконав, а Констанкевич всерівно не перемогла. Знову Рицко забажав грошей і за нього придумали і висосали з пальця цей позов. Господи, якою гнилою гнидою потрібно бути, щоб весь час тебе купували за 30 срібників!!!!!!! ( але боюсь, що не за 30, а суми значно більші і на новий автопарк таксі вистачить, еге ж Ігорку?) А мені особисто дуже сумно і не вірю я в якісь зміни, якщо ми так легко продаємось палицям, єрємєєвим,мартинякам
Відповісти
Хтось дасть відповідь на просте питання : за що і за які хороші справи ви голосували за пана Лапіна? що спонукало Вас віддати свій голос за нього?
Автомат і бандама на фото? гра на фоні війни?
що в подальшому ви очікуєте від нього? дулю з маком!
Відповісти
ПОДУМАВ? Автомат – каска – чемодан = АТО!
А тоді й будеш щось очікувати.
Відповісти
Лапіна знаю особисто. Він з перших днів був сотником Майдану. Що там забув забезпечений і самодостатній чоловік? Я цього щиро не розуміла. Далі пішов на фронт, в той час як тисячі молодих чоловіків "косили" від армії. Ви кажете "гра на фоні війни?" А нічого, що в тій "грі" вбивають по-справжньому. А він пішов захищати і вас і мене. Я це знаю на 100% Що я очікую? Те, що рано чи пізно таких патріотів, як Лапін буде більше в нашій продажній Верховній Раді, а палиць, які звикли всіх і все купувати буде менеше і менше. і, можливо, моя внучка(не дочка, якій лише 14 років) буде жити в нормальній європейській державі!
Відповісти
Мабуть ви таки не подумали. Він - колишній комуняка, про сім'ю краще не буду згадувати аби не одразу вас розчаровувати.
Відповісти
Ха ха,хто ше в це вірить!???
Відповісти
та, що думає, що вона подумала
Відповісти
Лапін балатувався у мери Ковеля від комуністів..
Цим все сказано
Відповісти
Хай їздить далі тільки на каталці в лікарні.Він ніхто.Він півень.
Відповісти