Відомі подробиці жахливої аварії поблизу Луцька

Відомі подробиці жахливої аварії поблизу Луцька
17 грудня, на автодорозі Н22 сполученням Устилуг-Луцьк-Рівне, на 105-му кілометрі у селі Звірів Ківерцівського району відбулася дорожньо-транспортна пригода з постраждалими.

За словами начальника УДАІ УМВС України у Волинській області Володимира Кравчені, виїзд на смугу зустрічного руху здійснив водій вантажного автомобіля DAF, що рухався у напрямку Луцька з Рівного.

«Відбулося зіткнення вантажівки з автобусом Neoplan, який рухався за маршрутом Штутгарт-Київ. За попередньою інформацією, в автобусі перебувало приблизно 20 пасажирів. Загалом кордон у пункті пропуску Ягодин перетнуло 27 пасажирів, 7 з них зійшло: один - у Ковелі, шестеро - у Луцьку. Тож у напрямку з Луцька рухалося 20 пасажирів і 2 водії», - повідомив він.

Кравченя додав, що два водії автобуса загинули: один – на місці пригоди, інший – в лікарні. Два пасажири автобуса та водій автомобіля DAF - травмовані та знаходяться в середньому стані тяжкості.

Лікарі відмовляються коментувати подію. Водій і пасажири доставлені у Луцьку міську клінічну лікарню.

Буде відкрите кримінальне провадження за статтею 286 Кримінального кодексу України.

Автобус рухався у напрямку Рівного.

Поки встановлено, що у автобусі перебували лише громадяни України. Чи перебували у ньому іноземці – з'ясовують.

Припускають, що водій вантажівки, яка виїхала на зустрічну смугу, був втомлений.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП, ДАІ, смерть
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Коли у ВолиньПост з'являться грамотні автори та редактори???
Відповісти
Грамотні вже всі на пенсії. Інших наразі нема.
Відповісти
мандарини ,які везла вантажівка не доїхали до святкового столу. Людей шкода.
Відповісти
Зато жителі села наїлись до несхочу. Халявні мандаринки!
Відповісти
што в якому напрямку їхав і хто де зійшов(Ягодин перетнуло 27 пасажирів, 7 з них зійшло: один - у Ковелі, шестеро - у Луцьку. Тож у напрямку Луцька рухалося 20 пасажирів і 2 водії»)
Відповісти
Загалом кордон у пункті пропуску Ягодин перетнуло 27 пасажирів, 7 з них зійшло: один - у Ковелі, шестеро - у Луцьку. Тож у напрямку Луцька рухалося 20 пасажирів і 2 водії

Поясніть мені якщо автобус був у луцьку то як він міг рухатись у сторону луцька?
Відповісти
Це найбільше що хвилює ???? Як написали???
Відповісти
шановний, мда!
ні це не єдине що хвилює але одне з...
тому я і задав це питання
звісно, що дуже шкода цих людей
на жаль таке трапилося і ніхто від такого не застрахований...
Відповісти
це відомо лише "ізбранним"
Відповісти
схоже, автор статті із логікою не дружить))
Відповісти
У автора з логікою все ok, а у вас ? Читати? вмієте
Відповісти
Уважно прочитай!!!Загалом кордон у пункті пропуску Ягодин перетнуло 27 пасажирів, 7 з них зійшло: один - у Ковелі, шестеро - у Луцьку. Тож у напрямку з Луцька рухалося 20 пасажирів і 2 водії», - повідомив він.
Відповісти
Читайте текст уважніше, все ж зрозуміло
Відповісти
а список потерпілих?
Відповісти
Георгафію треба знати
Відповісти
Тут географія не допоможе. Гаразд розберемо, через Ягодинську границю переїхало 27 людей, дальше іде Ковель - мінус одна людина, дальше цитуємо статтю "шестеро - у Луцьку", значить до Луцька вони доїхали і вийшли, залишилось 20 людей, які аж ніяк не могли знову рухатися в напрямку Луцька, так як рухалися в сторону Києва (автобус Штутгарт-Київ)
Відповісти
В них проблеми і з логікою, і з українською мовою....
Відповісти
Звiрiв знаходиться мiж Луцьком та Рiвним, люди гляньте карту Волинської областi перш нiж таке писати.
Відповісти
люди загинули!а ви про логіку та грамоту(((абсурд!
Відповісти
Антоніна,повнюстю згідна! Невже грамотність у цій статті - найжахливіше? Люди,прийдіть до пам'яті!!!
Відповісти
Я живу в цьому селі
Відповісти
Я в той вечір також їхав з Рівного на Луцьк. І бачив яка була дорога , це була не дорога а одинн лід. Шось не хто з них не скаже що забули посипати дорогу. А за то після ДТП черз 2-3 години, ми тільки побачили дорожні служби.
Відповісти
Дороги треба посипати вчасно!!!
Відповісти