Президент нагородив орденом Ігоря Лапіна

Президент нагородив орденом Ігоря Лапіна
Президент України Петро Порошенко нагородив орденом народного депутата з Волині Ігоря Лапіна.

Про це йдеться в указі Президента № 957/2014 "Про відзначення державними нагородами України Президента".

"За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня Лапіна Ігоря Олександровича — старшого лейтенанта", - йдеться в указі.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Орден мародера треба йому дати!
Відповісти
Краще б орденом "Сокири в спину" він його нагородив, а потім сам зарубався б..
Відповісти
За мужність у незаконному видобутку бурштину та відмазуванні від тюрми бандитів!
Відповісти
це волинський обранець...
Відповісти
А що ж це журналізди не розповіли волинянам, як героїчно воював наш земляк. В якому бою відзначився? Недостатня інформація породжує чутки, що таким чином президент банально купує лояльність нардепів. (як в сій час робили, Кучма, Янукович...при Ющенку Балога разом з партійним квитком "Єдиного центру" вручав орден Богдана Хмельницького).
Відповісти
Щирі вітання з нагородою, Ігоре!
Ти ризикував своїм життям на відміну від багатьох твоїх земляків. Бажаю здоров'я, успіхів і у ВР відстоювати інтереси простих волинян.
Відповісти
Вітаю з нагородою, всього самого найкращого,успіхів в роботі і здійснення мрій. Слава Україні! Героям слава!
Відповісти