Аварія у Луцьку: Mercedes врізався у припарковану Audi. ФОТО

Аварія у Луцьку: Mercedes врізався у припарковану Audi. ФОТО
У Луцьку автомобіль Mercedes врізався у припарковану на узбіччі Audi.

Аварія трапилась навпроти будинку 83А, що на вулиці Рівненська, близько 15:00.

Очевидці припускають, що водій Mercedes був у стані алкогольного сп'яніння. Постраждалих у ДТП немає.

На місці події триває розслідування, правоохоронці встановлюють усі обставини та причини цієї дорожньо-транспортної пригоди.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП, аварія
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 69
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ой, чий то кінь стоїть..?!??!?!?
Відповісти
а де номера мерса?
Відповісти
Мартинюк Сергій рішало з мрер
Відповісти
ти знаток тупорилий ВРЕР























\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\


Відповісти
але ти і тупорилий
Відповісти
А звідки така обізнаність?Ти з ним їхав?Друг?)))
Відповісти
0777 номера мерседеса
Відповісти
нефігово нарішав
Відповісти
Права купіл, єздіть не купіл )))
Відповісти
таких бистро рішають, він же такий залєплєний був що це ппц... Вийшов з машини, і перші слова його, ох ні х..я собі... Залєплений
Відповісти
то Загрева.
Відповісти
Да Загрева!!! Оце п янота!!!
Відповісти
Той дупотат чи його пришелепкувата колишня
Відповісти
От тут, я накiнець маю погодитись з журналiстом моїм давнiм iнтернет-знайомим Котлюком - анонiмнi коменти пишуть здебiльшого розумово не розвинутi створiння, ще й люблять пiдписуватись чужими iменами, тому не варто з ними вступати в дискусiї. Тобi (бридко писати "Вам") не приходило в голову, що ти можеш колись так їхати i тебе те саме може здибати? Це по перше. По друге - це нiякi не Загреви. По третє - мерседес без номерiв - на таких можуть їздити тi хто переганяє машини i то не довго,а аж нiяк не депутати чи чиновники.
Відповісти
Цікаво, в цього бухого бидла заберуть права ? Чи як завжди
відкупиться ?
Відповісти
Як завжди відкупиться, що у тих Загреб грошей мало.
Відповісти
Жах ! Він ледь тримався на ногах ! Це ж скільки треба було випити ?
Відповісти
В АТО цю алкогольну худобу !
Відповісти
Та цеж мєсне кідало Сірьога !
Нарешті на мерса насо*ав собі
Відповісти
Одні захищають країну ! Інші роз'їжають п'яні на мерсах !
Надіюсь йому повістку вручать !
Відповісти
Але ти козляра
Відповісти
путін-ху.ло!
Відповісти
Я був. І що з того. Я що хочу робив, роблю і буду робити. В кого гроші то й і на коні. А ви народ для мене ніхто. Пішли ви на...
Відповісти
Тiпа чьорний пiяр...))))
Відповісти
АЛЕ ТИ І КОЗЕЛ
Відповісти
Я собі машину купив сам,розбив її сам,постраждалих в дтп немає,потерпілому куплю нова ауді,а набухався я тому,що в країні біда,війна,от я з горя і хильнув(за державу).а ви всі ідіть під три чорти,каліки.
Відповісти
не козел... Це ви бидлота понапиваєтесь, і їздите п'яні, і гаішнікі нічого не роблять, а просто смертного, зупинять, і розводять... Треба щоб всіх карали, і вас тоже... Я не здивуюсь якщо вони зробили виногр, водія ауді, який просто стояв на узбічі... Мусора приїхали і зразу номера познімали що не знали чия машина.
Відповісти
Цей мерседес їздив юез номерiв у Теремно вже декiлька днiв.
Відповісти
Марусю чи як там тебе, то ти що вже із тим Загревою вже кілька днів іздиш по Теремно. Схаменися дівчино в нього молода дружина і дитина.
Відповісти
У мене є на чому їздити i я можливо й знаю чий це мерседес, та ДАI думаю теж i тiльки вони будуть робити висновки та встановлювати обставини, сама кави з коньяком боюся пити, якщо знаю що за добу треба сiдати за руль. А люди пишуть брехню в коментах, ось i все що я знаю.
Відповісти
МРЕВ ВДАІ УМВС УКРАЇНИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ рішало
Відповісти
Гнати тих хапух і пяниць Загрев, бо це "відходи" суспільства.
Відповісти
маруся, приїхали мусора і зняли номера першим ділом!!! Щоб не знали чия то машина...
А Сергій, тож випили ви з горя, тож можна взяти водія тверезого, тож так дешевше... То це добре що так все завершилось, а якби не дай Боже збили людину, то це був би кримінал...
Відповісти
полюбому тим даішнікам власник мерса дав багато багато грошей і ця аварія просто забудеться !!! да і дуже дивно шо з мерса зняли номера! ще й це з якою швидкістю в білий день треба було летіти, щоб зачіпити машину на узбіччі і вирвати колесо! дуже шкода ауді...
Відповісти
Скоро вибори на місцях. Побачимо якщо того Загреву знову оберуть, то чого буде нарікати на владу. Самі дурні люди обирали те хамло. Ото воно і хамить, бо дозволяють. Забудуть за аварію - звичайно замнуть те діло. Але що можуть люди так не дозволити прорватись на наступних виборах до влади таким особам.
Відповісти
Ця людина платить штраф по закону , і ремонтує ауді ! Все по закону не хвилюйтесь !
Відповісти
Людина все поремонтує i вирiшить по Закону! Визнає свою вину! I що за Загрева? нiякий це не великий можновладець. З машини номерiв не знiмали їх там не було. Якби був чиновник чи депутат певно не оплатив нiчого, а по закону лише себе б вигородив!
Відповісти
"Все по закону, все по закону" - це певно його (Загреви) "колишня" коментує.
Відповісти
Пiшов ти в 3,14 зi своїми загревами, в людей неприємностi, а ви рахунки зводите, не подобаються загреви iди пiдглянь до них у вiкно та подивись що вони в хатi роблять i тут напиши чи оголошення розклей! Власник машини пiдприємець, який чесно заробив грошi i чесно за все заплатить та компенсує!
Відповісти
Подивiться в зеркало.хто знае де вас чикае таке.
Відповісти
Жабоiли....
Відповісти
Напишiть хто за кермом мерседеса був!!! Тiльки хтось зареєстрований бо цiкаво дiзнатись призвище героя тiльки тут нiчого не поймеш, то сергии то загреви то ще хтось...
Відповісти
як це мерс без номерів був?! може і без водія? може і мерса не було? може ауді намагалась вчинити самогубство?

в ЄС вже за гратами сидів би, якщо під мухою за кермом був.
Відповісти
в нього номери були тiльки не вчепленi 7077 а не 0777. Готовенький трохи молодий чоловiк, бiзнесюк мабуть, каже що компенсує все... ну видно буде.
Відповісти
мерс мартинякутого
Відповісти
Особисто бачила авто мерселес із номерами 0777. Що далі було-зрозуміло, що номера знято. А хто за кермом був чи чиє авто з'ямовуйте в компетентних органах, а не тут ображайте один одного... доречі,водію мерса було біля 40 рокіа.
Відповісти
Читаю усі ці коменти і диву дивуюсь.Яке захоплення викликають чужі проблеми. Так,наче у всіх німб над головою світиться,а самі взагалі,Блаженні.Пяних за кермом не виправдовую,але читати спокійно ці зловтішання не вистачає терпіння.Що ж ми за нація така?...ах,так,забув.,Українці,чи може дехто з нас Українець,а все інше,...то дійсно ХОХЛИ.Кожен відповідатиме за свої вчинки і не думаймо,що обізвавши когось "бидлом,худобою чи дупотатом" ми станем кращі.Сором нам.
Відповісти
слава Богу, що всі живі а метал поремонтується
Відповісти
значить я сам був свідком подій і бачив Загреву за кермом. вітер був поривчастий. Можливо його гойдало від вітру. Мерседес їхав від Лучеська в напрямку Центру. Ауді неслася із швидкістю 15-20 км/год заднім ходом по зустрічній і зачепила заднім лівим боком передню праву частину мерса. Загреву на Мерсі розвернуло і він зупинився на зустрічній. Рядом їхав москвич, але він впорався з керуванням і об їхав їх. Номери і проблискові маячки синього кольору почали знімати пасажири з мерса. водій ауді злякався і почав відсовувати свою машину до бровки, ніби його машина стояла.приїхала міліція і я пішов. о так буває. а пишуть що це мерседес винен.
Відповісти
Ну вас всіх і жаба давить
дивіться не позадихайтесь
Відповісти
Не знаю чи то жаба, чи ще якась ...ня, але або номера машини не 0777, а 7077, або у мене помутнiння розуму
Відповісти
До чого тут жаба? Якби тебе хтось шпокнув ззаду,як будеш їхати, тебе б теж жаба давила?
Відповісти
що ви тут мекаэте я все компенсую
Відповісти
Компенсуєш то добре. Але чому їхав пяний (Загрева мається на увазі) і з проблисковими маячками?
Відповісти
Компенсовуй ми за!!!
Відповісти
номера мерса були 7707
Відповісти
я теж бачив пузатого загреву який був на мерсі з номерами 2223
Відповісти
що ви верзете? сьогодні бачив такого мерса з номером 0777 біля там таму. цілий. значить Загрева
Відповісти
я якраз стояв на зупипці і бачив як вивалювався з пасажирського сидіння Башкаленко п яний. о так регіонали гуляють
Відповісти
За рульом був мартиняк, а взадi сидiли загрева та башкаленко, тут коли вони спускалися з мосту до башкаленка подзвонив курилюк. Загрева це почув та давай виривати телефон у башкаленка та казати будеш говорити з курилюком то зараз дверi нечайно вiдкриються i ти впадеш, башкаленко його не слухав, тодi загрева почав кричати i трiпати мартиняка кажучи сiрьожка, забери у нього телефон. Мартиняк не впорався з керуванням i зачепив аудi, яка стояла на узбiччi. От i все, а ви тут придумали.
Відповісти
Загрева Валюша не видумуй дурниць ти вже все одна б/у, тобто бувша у користуванні.
Відповісти
Валюха з обручкою ходить чесне слово яка вона б/у?
Відповісти
s клас їхав без мігалок. вони в нього були але не включені
Відповісти
А ви люди дурні бідкайтесь далі як то прожити від зарплати до зарплати чи від пенсії до пенсії поки ті хапуги Захреви розїзджають на мерсах s класу п`яні
Відповісти
номера на мерсі, 0777
100%
Відповісти
Ну вас всіх і жаба давить
дивіться не позадихайтесь
Відповісти
Але чому бувша загреви така тронута? Хто її в освiту пустив?
Відповісти
Люди хай вас не давить жаба, не заздрiть. Не можна заздрити людинi, що мерседес шпокнув її машину, а не вашу)))) без образ.
Відповісти
Ганьба Загревам. Гнати тих п`янюг Загрев. Депутат (Загрева) чи начальник управління освіти (Загрева В.) це має бути еліта, а кого маємо хапуг, п`яниць. Шкода у нас же розумний працьовитий народ, а має поклонятись ...???
Відповісти