«Секрети кухні»: як у луцькому ресторані готують м’ясо. ВІДЕО

«Секрети кухні»: як у луцькому ресторані готують м’ясо. ВІДЕО
Інтернет-видання ВолиньPost та ресторан високої кухні Patio di fiori започатковують новий проект – «Секрети кухні».

Фактично, це щотижневий відеоблог про те, як готують їжу у ресторанах і не тільки.

В кадрі – кухарі, які відкривають завісу таємниць про приготування смачних страв. М’ясо, риба, солодощі, коктейлі, супи та багато іншого – ви побачите на власні очі, як це все готують для вас у сучасних кухнях.

Рубрика «заманює» не тільки тим, що відкриває таємниці кухні. Все, про що тут будуть розповідати, можна скуштувати самому.

Дивіться перший випуск – як правильно готувати м’ясо філе-міньйон.

Ділшод Авазов – шеф-кухар ресторану Patio di fiori розкаує те, що допоможе і вам готувати їжу по-новому і смачніше.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 35
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
У вашому меню є смажена камбала яка готується в залі посеред відвідувачів. ВЕЛИКЕ прохання цього не робити, оскільки весь запах смаженої риби розходиться по залу і інші люди, які прийшли відвідати ресторан змушені це нюхати.
Відповісти
Я сидів поряд з дружиною - вона була у захваті за таке безкоштовне ШОУ.
А такі ароматні запахи хочеться нюхати, наступного разу прийдемо та самі замовим цю камбалу
Відповісти
щось корисне
Відповісти
дивишся - і хочеться їсти)
Відповісти
Хороше відео! Багато корисного розказують!
Відповісти
крутий повар, напевно кращий в Луцьку!
в нього можна багато чого повчитись, чекаю на наступне відео.
Відповісти
Ага.
Вакуумізація на кожній кухні...
Вода - кращий провідник температури...
Смачного.
Відповісти
Молодці - хороша рубрика!
Відповісти
Готує нормально. Тільки весь час користується одними й тими ж рукавичками:і сире мясо ними бере, і готове, і пательню, і зелень. Після цього це їсти не хочеться.
Відповісти
Видно, що кухня чиста, відповідно, пательня не брудна. Те, що він готує в рукавичках - це вже нормально, впевнений, що у більшості луцьких закладів таке не практикують.
Та і потім, цей шеф міг і змінювати рукавички, це в кадр не потрапило просто.
Відповісти
А хто тобі сказав, що одними? просто при монтажі не показали як він їх змінював от і все!
Відповісти
На справді шеф постійно змінював рукавички. Невже це потрібно постійно показувати?
Відповісти
Їли медальйони з телятини з кукурудзою.Це була не телятина,а корова стара,яку не тощо не порізати ,а жувати взагалі мовчу... Хоч морозиво смачне було.
Відповісти
Так була така проблема
Вибачте
Ми змінили постачальника
Якість покращилась відчутно
Будемо вдячні за наступні поради і зауваження
Відповісти
Найкращий повар був в чевермето!він так м'ясо готував!я не пам'ятаю як його звати,але здається,Здравко.
Відповісти
назва страви гарна
Відповісти
дуже прошу волиньпост подавати не тільки відео про професійних кухарів, а й запрошувати знімати простих людей. повірте, дуже багато волинських господинь, наших жінок, уміють виробляти чудеса на кухні! хочеться побачити в рубриці і таких.!
Відповісти
Плануємо найближчим часом зробити волинським господиням приємний сюрприз
Слідкуйте за новинами від Patio di fiori
Відповісти
Я потім це м'ясо з’їв! Дійсно було дуже смачно! Шеф Ділшод профі!
Відповісти
От все класно ніби,але знаючи власника не вірю,ну от не вірю,що це готується для всіх так!!! Ціна тих пакетів, ПІДМІЧАЮ лише ПАКЕТІВ дуже не дешева...,тому с-ки ця страва має вартувати???Це для Луцька?У нинішній то час?
Все якось так чисто,що враження,що це там лишень готують для ТВ місцевого розливу, бо ЖОДНА з упаковок МУКИ НЕ ВІДКРИТА!!!! Ганчірка нова, чиста, лишень взята з пачечки......, рукавички......ну куплені в аптеці теж чи десь оптом...,от і все...
Ніби непогано, але от десь є недовіра до самого закладу, оскільки, він м'яко кажучи "дуже специфічний"...,а власник тим більше!!!
На гроші розводить так та "Олімпія" і працівників, і всіх...
Там постійно необхідні працівникі,бо дівчата тікають звідти нормальні!!!
Чогось такого надзвичайного нема, нормально, піду сама спробую, цікаво аж, але гадаю, що ДИВНО ЧУТИ,ЩО ОЛИВКОВА ОЛІЯ (ЯКЩО ЦЕ ОЛИВКОВА ОЛІЯ) ВИДІЛЯЄ НЕГАТИВНІ РЕЧОВИНИ...Мені здається,що наша соняшникова,яка йде на продаж-НЕГАТИВНА! І ФРАНЦУЗИ, АПРІОР,І НА НІЙ НЕ СМАЖАТЬ, БО ВОНИ ТАКОЇ І НЕ ЗНАЮТЬ!!!
Тому...ПОВТОРЮСЬ ВСЕ ЦЕ СУМНІВНО!
А ОТ НА РАХ. "ЧЕВЕРМЕТО" КОЛИШНЬОГО-це був рай для гурманів, так, дійсно було круто! Не те,що зараз...
Відповісти
Власник Олімпії - мурло ще те)))
Основний месидж коментаря
"Не вірю, що для всіх так готують" - підіть і подивіться, вікна великі можна все побачити
Якщо будете мати бажання - вам зроблять екскурсію від шефа
Але щось мені підказує, що ви просто вирішили вилити відро помий
Критикам і критиці ми завжди раді, якщо вони об'єктивні і щось можна змінити на краще)
В вашому випадку треба замінити власника і тоді вас все буде влаштовувати)))
Відповісти
І ще додам... сіль...,якщо шеф-повар там такий "ас", то нехай готує з морської солі КРУПНОГО ПОМЕЛУ, а не з дешевої укр. йодованої солі..., в ФРАНЦІЇ ТЕЖ ТАКОЇ НЕМА))))
Відповісти
Ви взагалі відео дивились?
Хоча навіщо вам це ))) Треба просто написати, що все погано і відчути полегшення від цього
Критик - людина, яка знається на темі в нашому випадку на кухні)
Стосовно солі
Ми використовуємо сім видів солі
Йодованої солі на нашій кухні немає
В приготуванні цієї страви була використана вітчизняна кам'яна сіль
"Крупного помелу" )))
Щось маєте проти української солі?
Відповісти
Дякую,за гарну рубрику!! І насправді для Луцька це дуже високій рівень,де ще Ви зможете скуштувати свіжі устриці?! Лобстера,чи равликів?!!! Відвідую цей ресторан дуже часто, там все дуже смачно!!! І ціни помірні. Ще раз дякую власникам цього чудового закладу! P.S. чесно кажучи,про вашу чистоту не маю ніякого сумніву!!!!
Відповісти
Дуже смачно все у вас у ресторані)
Довелось багато чого спробувати, шкода що ціни піднялись,, хоча це й не дивно, продукти всі дорогі та й повар найкращий!!!
Буваємо часто ,обслуговування на висоті!
Відповісти
Собі б такого шеф кухаря на кухню))
Відповісти
Заклад який виводить Луцьк на новий рівень!! Дякуємо Вам!!!
Відповісти
Петьо всьо?
Відповісти
А слабо повернути плитку лицьовою стороною до себе?:-) Чи дроту бракує, а на подовжуваач власники грошей зажали? Теж дуже цікавить, а яка у французькому оригіналі мала би бути олія? Судячи з кольору, кухар використовував мінеральну синтетику з МакДональдса:-) З вакуумом та низькотемпературним нагрівом - реальний разводняк, корисніше було б м'ясо в пакеті легенько відстукати... Я б ще дуже хотів побачити документи на м'ясо. В реаліях нашого сьогодення імовірність зараження при такій "прожарці" надзвичайно висока.
Відповісти
Доброго дня! Відповідаю на ваші питання.
1.Дроту не бракує.
2.Олія могла б бути на вибір: з виноградних кісточок, олія канула, бавовняна олія, це залежить від регіону. Наша країна багата на соняшник (один з світових лідерів), тому ми використовуємо соняшникову олію.
3.Всі, без виключення, кращі ресторани світу, у тому числі французькі, користуються вакуумом та низькотемпературним приготуванням. Ви можете дати їм пораду, якщо знаєте про більш корисні методи та способи приготування.
4.Імовірність зараження? Ваші твердження можуть справити велике враження на пересічного читача. АЛЕ, ми дотримуємося стандартів НАССР та рекомендованих температурних режимів. Температура 60 градусів С не є небезпечною.
5.Наступного разу, коли Ви побажаєте отримати докладну інформацію щодо того, як правильно та безпечно готувати, так і зробіть :). Ми обов’язково відповімо. Але не треба «так» висловлюватись :) Гарного дня.
Відповісти
Молодці! Теж відверто та із впевненістбю скажу, на даний момент найкраща кухня у місті! І Шеф великий молодець. Гарних вам гостей та дружнього колективу))
Відповісти
Чевермето вже капец це точно!
Відповісти
Там нема хороших поварів в чевермето!
Відповісти
Да в чевермето культури обслуговування навіть нема!спочатку як відкрилися супер було а тепер так спортилися!
Відповісти