Поблизу Луцька у небі над церквою з'явився тризуб. ФОТО

Поблизу Луцька у небі над церквою з'явився тризуб. ФОТО
Фігурку із хмар, що нагадує державний герб України, – тризуб, сфотографували у селі Маяки поблизу Луцька.

Про це повідомляє IA ZIK.

Волинський волонтер, священик Михайло Бучак розмістив у власному Facebook світлину. На ній у небі над церквою – фігура із хмаринок, що нагадує тризуб.

«Бог і Україна! Небеса за нас! Знімок зроблений сьогодні моїм сином, Василем, над Свято-Покровським храмом с. Маяки (Княгинінок) УПЦ КП! Герб України в небі, ми переможемо! Слава Богу! Слава Україні!», – зазначив отець Михайло.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: фото, цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Поганий знак. На багаття дуже схоже. Мабуть буде кінець.
Відповісти
Путін помре.
Відповісти
Смотрите что бы ваши пожелания вам не аукнулось. .........
Відповісти
Походу здохнеш танкист. Кожен бачить те що хоче спочивай з миром.
Відповісти
Photoshop. Не відповідає руху повітряних мас.
Відповісти
АА, точно. Сорокарічним священикам сьогодні якраз до фотошопу і закидуванню цього в мережу. Смішні Ви, Іване)
Відповісти
а зверху велика хмара схожа на орла що роззявив дзьоба і пазурі але схоже одноголовий орел - стервятник певне. а взагалі розгадка проста - україна у вогні війни а орел символ штатів що дадуть зброю. ніц доброго з того не буде а АРМАГЕДОН з давніх перекладів так і значить війна на землях Дону...
Відповісти
Як для герба - кривуватий і нечіткий.Більше подібна хмара до полумя.Хмара розмита, тому це просто хмара. Є хмари схожі на обличчя і силуети людей і що з того?
Відповісти
Піп кадилом накоптив))))
Відповісти
Схоже на вогонь...
Розкольницька церква де правлять не перехрещенні католики горітиме у вогні...
Хай "отець" михайло зсилку на оригінал кине...
Відповісти
дурний піп тебе хрестив
Відповісти
Підтримую)
Відповісти
юра, пгм зохавало твій мозок, співчуття...
Відповісти
І справді схоже. А люди злі, готові горло перегризти одне одному. Беріть приклад з посміхнених європейців, ви ж хочете в європу?
Відповісти
Хмара як хмара. Не перебільшуйте. Кожен день можна побачити щось із хмар. І чіпляти це до кожного моменту не варто.
Відповісти
Розкольницька? Це за те щоб читати в церкві українською мовою?
Відповісти
Це за розкол!
І жахливо дратує коли люди говорять що в УПЦМП правлять РОСІЙСЬКОЮ, там правлять церковнославянською!
А філарет...
Проте розумні люди знають хто він і що він....
Відповісти
це не фотошоп, а справжнє фото, оригінал є на цифрофому носії, з якого, власне, зроблене це фото. кожен має свою думку. Я вірю, що ми переможемо!) і як перший раз глянув на фото, дійсно, перше, що спало на думку - тризуб
Відповісти
Люди, не вживайте наркотики.
Відповісти