Під Луцьком розбився літак - пілот загинув. ФОТО. ВІДЕО

Під Луцьком розбився літак - пілот загинув. ФОТО. ВІДЕО
У селі Промінь біля Луцька впав літак-«кукурузник», який був завантажений контрабандними білоруськими цигарками. Пілот загинув.

Катастрофа сталася близько 00:30 у четвер, 26 березня.

Літак Ан-2 упав на дорогу та паркан однієї із садиб на вулиці Перемоги. При цьому він пошкодив дах будинку і лінії електропередач, тому в селі наразі перебої із електропостачанням.

Як розповідають очевидці, літак злетів із імпровізованої злітної смуги, яка знаходиться поблизу місця аварії на полі. У повітрі пілот розвернув машину та намагався сісти на місці зльоту, однак літак почав втрачати висоту і впав на вулицю.

Цікаво, що мешканці Променя давно знали про наявність літака і використання його для контрабанди. Машина раніше працювала для розкидання добрива на полях, однак її викупили та вирішили використати для контрабанди.

Цей політ точно не перший, адже мешканці Променя і раніше чули гул двигуна. Вони переконані, що цигарки мали везти для продажу у Польщу.



Автор відео Олександр Васильчук.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 28
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
мда, і чим тепер селяни оприскають посіви?
Відповісти
Природним шлангом
Відповісти
навіщо потрібна прикордонна та митна служба
Відповісти
ніхо незнав ніхто небачив як завжди
Відповісти
Навіщо ті служби, якщо менти дільничні працюють і все про всіх знають!Ха-ха!
Відповісти
Це ж Колумбія, а не Европа.
Відповісти
У нас Еврумбія.
Відповісти
Комсомольці заспокойтесь
Відповісти
За комсу отвітиш, червонозадий.
Відповісти
Ни чего себе история. В Промине, и такое. У меня там дача, даже ни когда и не подумал.
Відповісти
А в мене там літак був.
Відповісти
А може це результат повітряного бою і ворожий літак був підбитий нашим пілотом?
Відповісти
І шо тепер курити будемо?
Відповісти
А назад мали бухло приперти!Як тепер жити?
Відповісти
..бамбук...
Відповісти
Будем тепер пити
Відповісти
він досить довго стояв в полі між Променем і Лавровом!
там і його злітна смуга.
розказували місцеві з Лаврова як попередній власник напється і починає літати і всіх катати...
Відповісти
В людей горе від пережитого, а вам жарти.....
Якби це вам на хату серед ночі впав літак мабуть не думали що будете курити... Люди, та що з вами???????
Відповісти
У НАС СНАРЯДЫ ГРАДОВ ,УРАГАНОВ И ГАУБИЦ ПАДАЮТ НА ДОМА КАЖДЫЙ ДЕНЬ,ТАК ЧТО КАКОЙТО СРАНЫЙ КУКУРУЗНИК ЛИЧНО У МЕНЯ ВЫЗЫВАЕТ СМЕХ.КТО ХОЧЕТ ПОСМЕЯТЬСЯ ПРИЕЗЖАЙТЕ В ДОНБАСС!
Відповісти
Самі позвали,а тепер розхльобуйтесь
Відповісти
ЭКРАНИЗАЦИЯ НОВОГО УКРАИНСКОГО ДЕТЕКТИВА С ЭЛЕМЕНТАМИ ДЕБИЛИЗМА:"РАГУЛИ ЗА ШТУРВАЛОМ! "
Відповісти
Яскравий приклад шкоди куріння здоров'ю.
Відповісти
Бачили вчора цей кукурузник перед аварією...
Ось фото - https://pp.vk.me/c625522/v625522732/266cd/vI_eHPmyyBk.jpg
Відповісти
Рік назат впав теж літак, кокуризник синій,теж цигарки були, поблизу Скулина, їх багато:)
Відповісти
Це пора москвича брати за жопу..то його мутки.
Відповісти