Фотовиставка Олександра Калініна

Фотовиставка Олександра Калініна
Фотографії наступного героя Фотовиставки підкорили всю редакцію ВолиньPost. Його казкові пейзажі не залишать байдужим нікого. Далі автор розповідає про себе сам.

Всім привіт. Мене звати Олександр Калінін, мені 27 років. У Луцьку живу вже півроку.

Люблю фотографію, бо вона дозволяє розділити з людьми красу, яка є навколо нас, яку ми так часто не помічаємо.

Вільний час проводжу у велопрогулянках та велоподорожах. Напевне, тому основним жанром для мене є пейзаж. Найбільше люблю фотографувати на світанку, це особливий час магії.

Для мене фотографія - це можливість назавжди залишити для себе часточку міста та часу, у якому мені довелося побувати. А ще я люблю фотографувати, бо це дуже цікаво та весело :)


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 28
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Фото просто заворожують!!!!!
Відповісти
Очень красивые фото!!!это талант!!!!
Відповісти
Гламур. Забагато фотошопу. Кольори вже дуже далекі від приодніх.
Відповісти
Критикувати можна всіх і все. Якщо є підстави… Основним аргументом для критики вважаю здатність зробити краще. Так що – власні фото у студію! Тоді й говорити можна.
Відповісти
Про світлофільтри чув шось?
Відповісти
дуже красиво! Браво!
Відповісти
дуже круто!
а деякі фото просто wow!!
Відповісти
Молодець! Фото прекрасні!
Відповісти
Красота. Я так ніколи б не зміг без спецпідготовки
Відповісти
Фото неймовірні)
Відповісти
Дуже круті фото!!!!! Дуже!!!!!! Найкращі!!! Себе уявля\ш десь там біля річечки...)))))))
Відповісти
Фото неймовірні!!! Аж заворожують!!! Ви молодець!!!
Відповісти
Це найкращі фото, які є в цій рубриці на даний момент.
Відповісти
Дійсно,фото вражають! дууууже класно! а котрі зі світлин на Волині зроблено? після перегляду природу по-іншому вже сприймаю ))
Відповісти
я в захваті від фоторобіт! дуже багато знайомих місцин...
успіхів!
p.s. як змінити "мінус" на "плюс"?
Відповісти
я в захваті))))
Відповісти
Найбільш сподобались степові пейзажі. Деякі роботи просто казкові.
З недостатків - забагато яскравих і інколи неприродніх кольорів.
Відповісти
Клас!Звичайно без обробки можливо не було б такої казковості..... Але, все одно дуже класно...
Відповісти
Сильні роботи! Багато з яких хочеться розглядати не раз
Відповісти
Мабуть багато подорожуєте, це добре! Роботи хороші, обробка - ну це не репортаж, можна трохі і "накрутить" :-)Шоста з низу сподобалась найбільше.
Відповісти
Молодець!!!
Відповісти
Вдало підкреслюєш красу природи та ранкового світла. Респект!
Відповісти
fantastyczne zdjecia
Відповісти
Дуже сподобалась вся фотосерія...
Класні ландшафти.
Подобається обробка і геперболізм в кольорах. Згідний підкреслюють композицію (зазвичай).
Майбуть одне з самих цікавих фото на мою думку це з телескопом.
Локації тут звичайно перше місце...
Відповісти
Гарні роботи. Маєш хороший смак і відповідні фото виходять.
Відповісти
Дуже гарні роботи! "Забагато фотошопу" - ой всьо )
Відповісти