Ігор Палиця розповів, кого хоче бачити Луцьким міським головою

Ігор Палиця розповів, кого хоче бачити Луцьким міським головою
Ігор Палиця не буде балотуватись на пост Луцького міського голови, натомість розповів, кого рекомендуватиме.

Про це в інтерв'ю керівнику ВолиньPost Володимиру Пащенку розповів екс-глава Одеської ОДА Ігор Палиця.

Сам Ігор Палиця не буде балотуватись на пост очільника Луцької міськради, однак запевнив, що рекомендуватиме керівника його благодійного фонду Олександра Товстенюка.

"Я буду пропонувати Товстенюку очолити. Хтось каже, що одіозна фігура, хтось - що молода людина, хтось - що жорсткий дуже в бізнесі, а я думаю, що місту саме такі і потрібні – молоді і жорсткі. Які не будуть іти на компроміси та будуть чітко знати, що вони працюють на громаду. Тому, напевно, буде Товстенюк, якщо погодиться", - мовив Ігор Палиця.

Читайте повну версію інтерв'ю Відверті зізнання Ігоря Палиці

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Просто триллер, а не в`ю.
Відповісти
Та ну!..НЕ РЕАЛЬНО!
Рейтинг Палиці по Луцькому округу до ВР - це ще не рейтинг Товстенюка на міського голову!...Навіть розкручена в соцсередовищі Луцуцька Констанкевич програла при появі більш-менш нормального конкурента (який пройшов на патріотичних настроях Луцька відразу після Майдану).
Ігоре Петровичу: що за багатоходову комбінацію Ви задумали?
Відповісти
дуже змістовно і надзвичайно цікаво :(
Відповісти
Совковый электорат купиться -як пити дати .
Відповісти
А я хочу бачити Романюка!!!, в нас самий нормальний мер ... а зараз блін вже палиця хоче в муніципалітет влізти - якого милого нам його корупціонери тут потрібні
Відповісти
а хто такий цей товстийнюк?
Відповісти
в тому й справа, що ніхто, зав. гаражом, його "найвища" посада, люди - майте голову як будете голосувати
Відповісти
А хто такий Товстенюк?
Відповісти
Таке враженя, що він за нас вибрав і вже проголосував, і постановив. Найшовся мені дон корліоне!
Відповісти
з яких це пір палиця вирішує кому бути мером?
Відповісти
Ну тута він не рішає,а бутто би предлагає.Бо Констанкевич мусить то таки не потєгне теє во все хадзяйство.
Відповісти
якщо товстенюк стане мером то кінець місту. Люди схаменіться!
Відповісти
Можливо і так, але наведіть аргументи
Відповісти
Ну ото рускі на донбасові воюють,та.А путлєр в отвєт балакає шо наведіте аргумєнти,то всьо ваши видумкі.То я про кунець городу і аргумєнти,ізвінітє єслі шо.
Відповісти
пане Володимир одне діло бути в палиці на побігеньках а друге керувати містом. Якщо Вам подобається служити палиці то це не значить що ми всі повинні це робити. не один "бізнесмен" не вкладає гроші без користі і тому я не вірю таким палицям це моя особиста думка
Відповісти
Я міг би пояснити чому вкладає, але є фонд, команда
Вони отримують за щось гроші
Нехай пояснюють
Буде цікаво)))
Відповісти
це треба молодих і надзвичайно жорстоких!
Відповісти