Чергова хвиля мобілізації на Волині – під загрозою

Чергова хвиля мобілізації на Волині – під загрозою
Тільки третину від запланованої кількості військовослужбовців доставили до центрів навчання та підготовки.

Про це розповів виконувач обов’язків обласного військового комісара Роман Кулик під час оперативної наради у стінах ОДА.

За його словами, наразі на Волині триває шоста хвиля мобілізації, але її показники досить низькі. До прикладу, військові частини забезпечили військовослужбовцями на 28%, технікою – на 13%. Також оповістили менше половини від запланованої кількості військовозобов’язаних.

«Така мала кількість оповіщених – результат низького рівня роботи. На сьогодні оповіщено лише 46%, що не достатньо для виконання мобілізаційного завдання», ‒ сказав Роман Кулик.

За словами військового комісара, найгірше з мобілізацією справляються у Старовижівському, Шацькому, Ратнівському районах та у Ковелі.

«Тут виконали лише 10% від запланованого», - пояснив він.
Проте, ситуація покращилась у Любомльському, Роожищенському та Луцькому районах.

Лише 24 особи добровільно прийшли, щоб проходити службу у збройних силах. У розшуку ж знаходиться 10 165 військовозобов’язаних.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ХАЙ ПОЦІЛУЮТЬ ХЛОПЦІВ В СР.КУ! АБО САМІ ІДУТЬ НА СМЕРТЬ.
Відповісти
Повністю згоден.
Відповісти
Хай самі йдуть і прихоплять з собою Порошенка і Яйценюка.який зовсім не боїться кулі в лоб.
Відповісти
я з вами погоджуюсь,але хлопців не демобілізують,бо немає ким замінити.Пора припиняти цю бойню.
Відповісти
Правильно!!заробляють гроші на смертях простих людей,!!!
Відповісти
досить вже. скільки хлопців ще має загинути, щоб верхівка і іже з ними уже нажерлися? хвиля патріотизму захлинулася в крові солдат і мирних жителів і апетитах власть імущих... НІ - війні!!!
Відповісти
Дивуе низький рiвень оповiщення - лише 46%.
Це ж лише знайти людину i вручити повiстку.
Не може ховатись бiльше 15-20%.
Навiть якщо людина вiдмовляеться пiдписувати повiстку, то iснують же ж методи впливу.
Живеш вдома - мусиш йти служити.
Відповісти
А чого "мусить"? Бо не виїхав з країни на заробітки? То ви поверніться в Україну, отримайте свою повістку і служіть
Відповісти
Вiдповiдаю: я сумлiнно працюю i вдома, i закордоном. Прийде час, то пiйду i у вiйсько. А вашi чоловiки i робити не хочуть, i до вiйська йти.
Відповісти
Смішно читати... "..прийде час, то піду..." Час якраз і прийшов... мобілізація зривається.... Вперед!
Відповісти
З ваших слів виходить, що час настав для мого чоловіка, бо він працює в Україні, виховує 3 дітей, і повістку йому вже приносили. Своєрідне мірило "часу"...
Відповісти
Ті хто на конях катаюця.нехай ідуть.а не простий люд.і тоді ато за тиждень скінчиця.бо вершників постриляють.

Відповісти
а ти зробиш за того що на коні катавсь хоч тисячну долю того що робив він для ато і без піару бо те що людину не розкручують по телебаченню не означае що вона нічого не робить а навпаки така допомога встократ цінніша бо зроблена від щирого серця а не для картинки во імя власнх амбіцій
Відповісти
А скільки народу вони обдурять,щоб тіпа допомогти на ато
Відповісти
Мне нравится "воинственный" дух запукров. Молодцы ребята. Старая истина-кто не кормит свою армию-будет кормить чужую.
Відповісти
Смерть окупантам!
Відповісти