День Народження у керівника ВолиньPost

День Народження у керівника ВолиньPost
4 серпня відзначає день народження керівник проекту ВолиньPost, громадський діяч Володимир Пащенко.

Пащенко Володимир Митрофанович народився в Черкасах. З ранніх років захоплювався спортом та почав працювати тренером-інструктором з тенісу.

Переїхавши на Волинь ентузіаст відкрив перший в Луцьку приватний спортивний комплекс, який назвали «Олімпія». Упродовж наступних років спорткомплекс прийняв багато відвідувачів, в тому числі відомих людей Луцька та України.


Окрема віха діяльності Володимира Пащенка – інформаційна сфера. У 2008 році він разом із кількома журналістами організував інтернет-видання «Волинські новини», яке через недовгий час стало найпопулярнішим виданням не тільки Луцька, а й усієї Волині. А у 2011 році Володимир Митрофанович заснував ще одне видання – ВолиньPost.

Володимир Пащенко був одним з перших, хто вийшов на майдан у Луцьку. Знаючи, що може втратити все, не побоявся піти проти влади і стати на бік народу. Властивий активісту атрибут – червону куртку – бачили чи не на кожному мітингу, на багатьох акціях народної непокори, на віче тощо. Куртка стала незмінним атрибутом Луцького Євромайдану, а Володимир Пащенко – його ведучим.

Ще одна частинка життя Володимира Пащенка - це ресторан, готель, спа Patio di Fiori, який є одним з кращих у місті.

Іменинник Володимир Пащенко запрошує всіх 4 серпня відвідати ресторан Patio di Fiori, де пригощатиме смачними десертами і напоями.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 66
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
вітаємо, вітаємо, вітаємо, бажаємо, бажаємо, бажаємо...
Особливо, цікавить, що іменинник Володимир Пащенко запрошує всіх 4 серпня відвідати ресторан Patio di Fiori, де пригощатиме смачними десертами і напоями. Питання риторичне "Хто платить?"
Відповісти
Платить іменинник ))
Всіх запрошую
Відповісти
В такому випадку там черга буде аж до заксу)))
Відповісти
Місця вистачить всім))
Чекаю
Відповісти
А часу вистачить щоб всіх нагодувати? Бо Вам бачу приходиться і готувати для гостів і ще й в коментах відписувати))))
Відповісти
Так вистачає і часу і здоров'я
Поки що )))
Відповісти
Ну дай Бог Вам здоров'я на довгі роки.
Відповісти
Вітання з нагоди Дня народження!Хай все складається якнайкраще!
Відповісти
Можна заїзджати у Патіо на халяву і там вже привітати?
Відповісти
Так чекаю))
Відповісти
З Днем Народження -Божого благословінння на вашій життявій ниві.А десерти будуть безкоштовні!!)))
Відповісти
Так і дуже смачні
Відповісти
С днем рождения!
Не погорячился всех читателей Поста пригласить в Патио?) Сейчас пару тысяч со всей области как приедет:))))
Відповісти
Ми будемо раді всіх бачити і пригостити
Відповісти
Щиро ВІтаю з Днем народження!
Відповісти
Дякую і чекаю на 50 гр. За мир в Україні!
:)
Відповісти
Вітаю, друже!
Відповісти
Дякую щиро
Відповісти
щирі вітання
Відповісти
Щире дякую)
Відповісти
Вітаю здоровя добра миру.Нехай всміхається доля.
Відповісти
Дякую
Всім нам миру і гарної долі
Відповісти
Вітаю здоровя добра миру.Нехай всміхається доля.
Відповісти
Приєднуюсь до всіх вище сказаних вітань .Весни в душі , усмішок сонячних , теплих і щирих слів , коханих і вірних людей поруч .Нехай Ангел-Хранитель завжди міцно тримає Вас за руку і допомагає у всіх починаннях .
Відповісти
Дякую за теплі і щирі слова
Відповісти
А на котру годину приходити?
Відповісти
До пізнього вечора чекаю
Приходьте буду радий бачити Вас)))
Відповісти
Як пісня дзвінко ллється Хай гарно так живеться. Хай доля посміхається, Здоров"я додається, Хай буде свято на душі, А серце щастям багатіє, Хай водограй вирує почуттів, Збуваються всі мрії!!!
З Днем народження!!!
Відповісти
Дякую
І запрошую в Патіо в зручний для Вас час)
Відповісти
дуже дякую. коли приходити?
Відповісти
Хоч вже я на місці
Буду дуже радий
Відповісти
Вітаю з днем народженням!!! Хай буде мир і злагода у Вашій родині і колективі.
P.S.Ви ще й кухар?
Відповісти
Офіціант, кухар, посудомийник, прибиральник
Цікаво спробувати різну роботу))
Відповісти
з цим згідна.
P.S. а як розуміти людям коли Ви запрошуєте "50гр.":
-у грошовому еквіваленті???
-у алкогольному?
)))))))))))))))))))))))))))))))))
Відповісти
Алкогольному )))))))))))
Відповісти
ну тоді бажаю приємного Вам вечора і вашим гостям (здоров'я також( особливо завтра з ранку)).
Відповісти
один з небагатьох, якому хочеться побажати кращого і пожати руку
Відповісти
Чекаю в Патіо
Залюбки потисну Вашу руку
І звичайно 50 гр за мир в Україні
Відповісти
Пане Володимире! Щиро вітаю вас з уродинами! Миру, спокою, щастя, здоров"я, достатку бажаю Вам і всій Україні!
Відповісти
Приєднуюсь стосовно побажання миру і спокою для України
Відповісти
Пане Володимире, приходити в ресторан можна цілий день? :)
Відповісти
Так
Чекаю
Відповісти
Все чого чекають лучани - ХАЛЯВИ! ВСі коменти - а халява буде??? :)
Хепі бьоздей діар Володимир!
Відповісти
Володимир Митрофанович. Щиро вітаю вас з днем народженням!!! Хай вас завжди оточують хороші люди.Дякую вам за все :)
Відповісти
І я Вам дякую
Чекаю в Патіо
Відповісти
Іван щиро дякую Вам
Я пригощаю, а це звичайно безкоштовно для моїх гостей
Який іменинник бере гроші зі своїх гостей?
Ласкаво всіх запрошую
Відповісти
щиро вітаємо!!! Натхнення! Творчості! Оптимізму! Здоров'я! Кохання!!!
Відповісти
Дякую
За щирі і теплі вітання
Відповісти
Відверто, мені колись Пащенко не дуже подобався)) А зараз я його починаю поважати!! Вітаю та головне здоровя!! А на Ваші компліменти зайдемо в інший раз))
Відповісти
Завжди радий гостям))))
Відповісти
І я вітаю! Здоровя, щастя великого кохання, злагоди, успіхів у бізнесі, миру в країні.
Відповісти
Миру в країні
І головне щоб наші хлопці не гинули
Дякую пане Петре заходьте на вогник))
Відповісти
Вітаю!
Реалізації всіх планів та задумів. Побільше приємних несподіванок в житті!!!!!
Відповісти
Дякую Вам і Вам всього найкращого
Відповісти
Володимире, - мої щирі вітання! Хай щастить!!!!!
Відповісти
Зичу Вам здоров'я,радості,добра,щастя,довгих літ життя!Хай грім над Вами не вдарить,пройде стороною гроза,і погляд Ваш не затьмарить непрошена болем сльоза! Щоб люди добро дарували і всі Ваші мрії збулись!!!
Відповісти
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня народження! Крепкого здоров'я і творчої наснаги!
Відповісти
Вітаю!!! Я теж іменинниця - сьогодні класні люди народились (скромненько так).
Відповісти
Оце реклама. Не люблю халяви, але тут пішов би. З Днем народження! Оце вчинок! Не жлобський, а хороший!
Відповісти
Приймінь вітання!!! Наснаги Вам у ваших справах!!! Бажаю Вам цікавого та мирного життя!!!
Відповісти
Вітаю! Хорошій людині тільки хороших побажань!!!
Відповісти