У Луцьку міліціонери затримали мажорів на «Лексусі». ФОТО

У Луцьку міліціонери затримали мажорів на «Лексусі». ФОТО
В обласному центрі Волині, поблизу гіпермаркету «Там-Там» правоохоронці з бійцями громадського формування “Варта порядку” затримали водія та пасажира на автомобілі з номером “Lexus”.

Про це інформує група Я люблю Луцьк в одній із соціальних мереж.

За словами лучанина Андрія Бокоча, який був свідком затримання, мажорів затримали 4 серпня у вечірню пору. Раніше молодики на шаленій швидкості їздили Луцьком. Це підтвердили коментатори допису, за їхніми твердженнями, авто з номерами “Lexus” підрізало їх або їхало на великій швидкості прибудинковою територією.

Затримання відбулося біля однієї з автозаправок мережі WOG. Затримання проводили міліціонери та бійці “Варти порядку”.

Затриманих відвезли у міськвідділ, – припускає Бокоч.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 117
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Бачив їх вчора з самого ранку - водій неадекватний, стояв посередині дороги і на гудки об*їжджаючих його всіх посилав
Відповісти
лепутат-сотник парасюк аналогічно в києві їздив, за що й був затриманий
потім пояснив, що перевіряв пильність поліцаїв
може й цей також?
Відповісти
Парасюк на прохання однієї з громадських організацій,представник якої сидів з ним в авто,поїхав на червоний сигнал світлофора.За перехрестям стояв пост нових поліцейських.Перевірялося,чи випишуть штраф народному депутату.Так що,"тиць-здиць" добре знайомтеся з фактами перш ніж їх оприлюднювати.
Відповісти
цебто, виходить, що на прохання однієї, хай навіть громадської, організації, або, наприклад, журналіста-витівника, можна чинити правопорушення?
може так і злочин можна зробити - не помітили - слава яйцям, а злапали - експеримент "на прохання"
Відповісти
"тиць-здиць" у перекладі з бурятської на українську мову означає "йолоп-звичайний"...
Відповісти
Бачу в Вас думка працює в сторону злочину:))Прекрасно зрозуміли про що річ,але ні- треба все-таки зпаплюжити.Справді тиць-..здиць.
Відповісти
Позитивна новина
Відповісти
Бачили того тижня цього неадеквата на автомийці на Відродження. Хотів побити працівника. Помахало воно там руками потім на шаленій швидкості кудись чкурнуло. Ніхто так і не зрозумів шо ВОНО хотіло...
Відповісти
«ВОНО» вочевидь хотіло дуже гламурних здюлєй …! Жадібно хотіло, зі слів свідків, уже не день та не два …! Адже справжні дори завжди прагнуть добрих здюлей …!!!!!!
Відповісти
Завтра знову буде їздити. Що йому мііція зробить. Хіба натрапить на такого самого. А до того ще біди може наробити
Відповісти
Ну якщо його мусори знову на дорогу випустять ..., то хай потім ге "гонять" на ПРАВИЙ СЕКТОР" ...
Відповісти
Папенькін синок, на папу посёк.
Відповісти
в псіхушку ...пройти всі обслідування.....клізму на 10 літрів...може допре колись
Відповісти
видати йому іменний номер-"ДИБІЛ"!!!
Відповісти
ех молодеж.....трава відпустить буде жаліти
Відповісти
Что за кадр? Чей сынок? Страна должна знать своих "героев".
Відповісти
Забожаны и полищуки все перемешаны круговой порукой.
Выпустят ментовские хряки сыночка кума свата.
Падлы жлобские.
Відповісти
Хто такі "забожани"?))
Відповісти
хто знає хероя чи його тата?
Відповісти
Я знаю "героя")
Відповісти
Так йому и нада тому наркоману и дебилу,он постояно чудеса вытворяет в городе.Папочка все уладит это не впервые.
Відповісти
Відразу видно, що Ви "читатель", а не "писатель".
Відповісти
Син сбушніка нині бізнесмена серйозного
Відповісти
а прізвище
Відповісти
Андрій Бутовець, давно цього паморока присадити треба
Відповісти
Прізвище в нього чи то Бутовець чи то Буткевич... шось таке... а Варта красавци! Так з тими мажорними і треба...
Відповісти
Бійців посадять за "несанкціоноване затримання громадянина", здеруть за моральну шкоду і т.д..

По факту: а чому б такого гарног окабанчика не забрати у АТО?
Відповісти
а прізвище Бутовець.
Відповісти
Пожалійте того хлопця, я його особисто знаю, це душевно хвора і нікому не потрібна людина.Життя таких провчить.
Відповісти
Пожаліти і видати самокат душевнохворому. А Лексус на аукціон, гроші в АТО.
Відповісти
А якщо хтось попаде під колеса? Лексус на металолом, душевно хворих лікувати.
Відповісти
Він не душевно хворий, він ідіот. Можу так стверджувати, бо особисто його знаю
Відповісти
100% в АТО
Батю в мусорный бак, люстрировать.
И зайдите в "Оперу", сразу наберете недостающие количество призывников!!!
5 школе привет!
Відповісти
Думайте спочатку добре перш ніж засуджувати людину і щось говорити про неї , незнаючи її особисто
Плітки плітками , але розумні люди не роблять висновки по них
Впевнена, що всі ви теж не святі
Відповісти
Прізвище Бутовець.В АТО того дебіла.
Відповісти
Займаються контрабандою автомобілів.
Відповісти
Позор отцу.
Відповісти
Эх Бутовец Бутовец... Его уже вечером отпустят и может отпустит. Завтра напишет:"Сорри" и все про всё забудут. Они на нас смотрят как на "гавно"... Короче...
Відповісти
Ось сторінка у соц.мережі цього "душевно хворого"
https://vk.com/id109766355
Відповісти
Мы поддерживаем,то что он делает что хочет,а кто ему указ,вы,а кто вы,сами подумайте,или мясо или рабы,выбирайте.Ну да,вы скажите,что вы Освидомленые граждане,и что с эиго,ничего,у вас работа за 3у,е вдень тогда вы рабы,а ему до вас нет дела,онсебе в карму поставит 1000 плюсов,а вы 1 вересня понсете дань,за ваших детей и купить у вас не за что новуюодежду и хорошие продукты.тогда вы рабыжаль вас,убогихъ
Відповісти
Хари Кришна?
Відповісти
Слиш ви самі попробуйте добитись хоть щьось в цьому житті,без допомоги "когось" чи чіїхось фінансів, а то привикли на все готовиньке, зара батя фінанси прикриє і все халява кінчилась, тяжковато буде приєднатись до нас мяса чи рабів!!!
Ребята "угоманите свои таланти" в вас є все,походу тількі розому нема!можна поводитись попроще а не виё...ти і в коменті виё...ну шо тут скажеш ви не мажори а ПІЖОНИ)))
Відповісти
А вы видать в своё время в школе не доучились, чи не довчились, якщо не знаєте, що писати необхідно зрозуміло не тільки для себе.
Відповісти
правильні всі такі
Відповісти
Якщо душевно хворий то в церкву, або в лікарню. Але судячи з фото з вк то то він не душевно хворий а просто пихатий, татковий синочок. На фото за кермом з пляшкою шампанського.
Відповісти
я навіть і не знайома з ним! Просто пишу під справжднім своїм ім'ям нема мені що приховувати.
Відповісти
Я знайома з ним. І не дивуюся з такої його поведінки. Є ще історія, як дівчину хотів згвалтувати і лишив в лісі. Його за це не засудили (дякуючи папіку), але з органів потурили
Відповісти
тань, а в якому році відбулась ця подія?
Відповісти
Тупо бик, тупорилі номерні знаки "ісполін"-це похідна від "ісполняє"?))))
Відповісти
цього хлопца отпустіть вун хароший проста якась падла їго врікла зглазила а тиї паліцаї з памочнікамі ні разобралиса а зразу абличчам у землю будут тапір отвічати па полнай.
Відповісти
В АТО???обсираєте хлопця...ви самі там були??В кожного своє життя ,ніхто немає права його судити/,даже якщо йому допомагає тато.Ви просто заздрите що у вас нема такого тата,машини...і т.д.
Відповісти
Що б ти сказала,якби цей горе водій тебе скалічив на пішохідному, чи когось з твоїх близьких? Зразу б по-іншому співала.А рано чи пізно ці ганяли когось зіб*ють.
Відповісти
можливо і так,але він нікого не вбив і не покалічив ,щоб так грубо його засуджувати.
Відповісти
Що років чотири назад він насмерть збив людину!!! І це абсолютна правда!тато відмазав правда довго почухали дупи! От такий Вам Андрійко
Відповісти
Це рідкісний амфетамінщик. Нанюхався-От вам і "душевно хворий". Скотина рідкісна,наркотики конченый.
Відповісти
кому там заздрити, не сміши!!!! Бикові +,- 27 років спозорив батька, як тільки зміг на всю Волинську область.... (Жаль, що таке бидло ще безнаказно живе в цьому місті і прикривається тільки татом, а сам ніхто і звуть його ніяк) від щирого серця скажу так йому і треба .... Даже на 1 % його не жаль і нехай накажуть по всій мірі, тоді задумається над своїми вчинками і почне звертати увагу на громадян : пішоходів, водіїв , і замітить коли горить червоне світло , і потрібно зупинитися. А не дозволяти собі все, наробити людям шкоди (біди) і тоді кричати тато спасай , плати гроші.
Відповісти
нехай Андрій сам вирішує свої проблеми з батьком сам.А поливати брудом людину анонімно,я думаю це низько.Це мені вас всіх шкода...Кажіть це все відкрито в очі,або хоча б не анонім.
Відповісти
та нехай собі катається на своєму крутому авто але не забуває поважати інших водіїв та пішоходів
Відповісти
правильно написали, самі нічого не добилися а судять хлопця, я добре знаю Андрія нормальний хлопець просто захотілось поганяти з кем не буває
Відповісти
Крупа аеропорт, заплати, ганяй. В місті "захотілося" не завжди проходить. Можливо комусь на Кразі назустріч цьому "захотілось" захочеться.
Відповісти
Наркоша кончаний
Відповісти
йому взагалі всеодно на цю ситуацію.
він вже сьогодні так ж само ганяє як і ганяв на своєму авто вулицями нашого міста,тому просто коли бачите цю машину , будьте обережні , як мінімум швидкість він не контролює
Відповісти
Чому зразу пердолив?Незнаючи людину,як можна оцінювати?І я впевнена,що якби ти мав такий достаток як він ,ти поводився не краще Андрія(судячи по твоїх коментах,то ще гірше)
Відповісти
Слухай красуня (не факт), в Луцьку є набагато багатші та крутіші люди які їздять спокійно і нормально...Нехай цей придурок спочатку на бензин заробить не говорячи про машину тоді я йому заздрити почну))) Бо у мене їх дві і не самі хр..нові...
Відповісти
Хто як може так і заробляє,я з тобою згідна,що багато їздять спокійно .але якщо в нього так не виходить...)а його поведінку і наркотики я думаю тут немає сенсу обговорювати,він від цього кращий не стане і правила дорожнього руху також не вивчить.
Відповісти
його можливо навчить біда, або тюрма... Або попадеться на нормального дядька який провезе мордою по асфальті
Відповісти
Наскільки потрібно мати низький рівень інтелекту, щоб написати "але якщо с нього так не виходить"?
Не виходить, нехай ходить пішки, чиї це проблеми?
В інших мільярдів водіїв виходить, а тут ні
Імбецил
Відповісти
Останній наркоман Луцька, голова нічого не варить, все пронюхано. Ночью зловити накласти шоб ледь видихав і так регулярно. Думаю шось поміняється.
Відповісти
Те чмо вже коментує стіну групи-насміхається!))) зачмирити його треба жорсткіше!!!
Відповісти
Віддати Андрію МАЦЕВКО! він з ним "розбереться" )
Відповісти
я б йому наклєїв би сам шо даже в лексус не сів!
Відповісти
Знаю этого разбишаку, батя у него приблатненный, но когда-то сексотом был конченым
Відповісти
Не знаю, машина їздить по місту, бачив декілька разів сьогодні!
Відповісти
Цікаво то як все це анонімно писати.Чому ніхто не відкриває свій нік?
Відповісти
що з того ,що Ви його відкрили? Я цьому придуркові даже можу сказати де живу,нехай приїде....
Відповісти
Наркоша антыфитамин лошкой кушает.
Відповісти
Теж бачив їх ввечері на Рівненській літали. долітались...
Відповісти
напевно його вчора або сьогодні відпустили , з откуля його забрали, бо якщо подивитись в КОНТАКТ. то він 30хв.назад там був......
Відповісти
покарати по всій строгості
Відповісти
Бидлота погана
Відповісти
краткость -сестра таланта(
Відповісти
Це чудо в міліції працювало доки не вигнали
Відповісти
Фак, це ж за що людину "мордой в пол" кладуть?
За те що мажор, чи на лексусі? Чи за те, що хтось сказав, що "швидко дворами їздив"? Або хтось чогось не договорює, або безправ'я у нас стає нормою.
П.с.
Сам з друзями часто катаюсь вночі, постійно бачили їх на ВОГ. Ну може й "нагазовані" і що? Тут як мінімум докази якісь потрібно, а не на землю класти одразу. Персонажа не виправдовую, але я за справедливість.
Відповісти
він чинив опір при затриманні, шо ж тут дивного звалили, заламали, вдягнули наручники і все тобі "мордой в пол"
Відповісти
затримання за що?
Відповісти
Звідкі всі про Амфетомін знають ? Разом були?
Відповісти
Вже його відпустили. Вишиває спокійно по дорогах Луцька.
Відповісти
Та козел він неконтрольований
Відповісти
БУдь он даже трижды нормальный, как человек, ездить нужно нормально. Почему я езжу нормально, а он нет? Жду вот когда особь вроде этого мой крузак подрежет:))
Відповісти
спалити автівку,а покидьку по яйцях надавати копняків,щоб не плодилося таке непотрібство.
Відповісти
Пишу не анонімно. В мене після війни трохи дах поїхав,щодо таких людей...Першу в салон кладу учбову Ф1. Ще не було таких,кому б не дійшло. Не дійде(борони Боже) і допомагати не буде кому...Одне діло нехай літає. А як зібє людину,чи дитину...гроші повернуть комусь дитя??Краще наступну класти бойову...
Відповісти
в Ліпіни сходити перевіритись треба. Таких як раз і потрібно ізолювати. І притягнути за зберігання зброї
Відповісти
ПІДТРИМУЮ на всі 100. Тільки такі методи можуть бути виправдані з такими придурками. І пофіг на його гроші, бабло не спасе. "Вот скажи мне американец, в чём сила! Разве в деньгах? Вот и брат говорит, что в деньгах. У тебя много денег, и чего? Я вот думаю, что сила в правде: у кого правда, тот и сильней!"
Відповісти
рідкий неадекват!!!! Типічний приклад коли при всіх можливостях бути "кимось" чувак просто прос-є своє життя... Працював слідчим у МВ-поперли(тупе як валянок...таких реально мало), збив людину на смерть кілька років тому, рідке хамло, словесний запас на рівні років 8-10... Катається собі ... Просто колись попаде на дядіньку який дасть по мозгам разок...а більше там і не треба)))))
Відповісти
цього гамнюка протримали тільки 1,5 години після арешту
Відповісти
Був ментом в горотделі працював,вигнали збив на смерть людину батяня відмазав,бо бивший сбушнік а зара бізнесмен,грошей купа вот і чюдять
Відповісти
така поведінка татового синочка підпадає під статтю 269 ККУ "Хуліганство", тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом.
Суб'єктивна сторона хуліганства характеризується умисною виною і мотивом явної неповаги до суспільства. Неповага до суспільства - це прагнення показати свою зневагу до існуючих правил і норм поведінки в суспільстві, самоутвердитися за рахунок приниження інших осіб, протиставити себе іншим громадянам, суспільству, державі. Вказана неповага має бути явною. Це означає, що неповага до суспільства є очевидною, безсумнівною як для хулігана, так і для очевидців його дій.
Порушуйте справу і судіть, реальний термін показово охолодить подібних синочків.
Відповісти
почитайте що ви пишете ви не кращи за нього
Відповісти
Юра! Не відмазуй ти цього дебіла! Бо такого наробить що тебе ще в тюрму посадить! Ніколи не міг подумати що ти виховаєш такого дебіла! Стидно тобі Юра що не можеш його нагнути!
Відповісти
Батя невинний шо сини такі виросли.
Юра добра людина, раз так синів балує.
Може в них така доля.
Відповісти
Треба зловити i зробити самосуд(обiрвати яйця)бо завтра цей наркоман зiб'е вас або ваших дiтей!!!!i через годину буде знов вiльно ганяти по дворах!!!видно як в нас все куплено!!!безнаказано!!!!
Відповісти
як в 5 класі. Судячи по змісту комента
Відповісти
Зато суть на 146 % викладена
Відповісти
Оля! Враження склалося, як ніби Ви з ним тісних інтимних стосунках!!!
Відповісти
Пише в коментах в Вк, що він їздить акуратно і ще нікому не заподіяв шкоди. А 5-6 років назад ,будучи в нетверезому стані збив насмерть дідуся Біля ТЦ "Гостинець", їздив на червоному Шевроле ще тоді,він втік, добре шо номера відвалилися і його швидко знайшли. Того року його батько балотувався в дупутати, виграв їх по свому округу, але після цього зняв свою кандидатуру. Нічого не міняється в цій країні . А батько,таке відчуття, що не любить свого сина. Як можна не розуміти,що завтра через Андрієву легковажність він сама і стане жертвою... Тьху-тьху...
Відповісти
Дебілів неміряно! Дивує навіть не цей долбой.б "крутий", а коментатори типу :"а що такого, ну любить хлопчик швидко їздити по місту, ну не получається в нього повільно, ну хто ви такі щоб його осуджувати"- ступінь тупості і дебільності зашкалює, хай би вже гепнувся якийсь метеорит і стер всіх підряд на порох, бо ніфіга не зміниться, деградація іде семимильними кроками.
Відповісти
цікаво, що би з ним стало у європі за такі діяння? наркоман - там вирок, ніколи ніхто не буде мати справу, тюрма за таку поведінку йому була б в той же день, і ніякий тато не допоміг би.
тому цього "отпрыска" треба судити і садити.
Відповісти
Його потрібно примусово лікувати в психлікарні! Такого виправить тільки могила! Вже багато таких було, які думали, що тримають Бога за бороду і вже немає їх на світі! Просто якщо цьому уроду попадеться чиясь дитина, або мати то його можна просто роздерти тварюку на шматки!
І НЕМАЄ ТАКИМ ПРОЩЕННЯ!
Відповісти
Юра прокоментуй
Відповісти
Та його батьки дурнI!!(дочекаються,що нанюханий Андрiйко попадеться на таких що до мiлiцiI не повезуть а самi розберуться!!!один вихiд закрити в клiнiцi для наркоманiв(з трудотерапiею)I сина вбережуть I людей(щей позорити не буде)Може ще люди будуть?
Відповісти
Та його батьки дурнI!!(дочекаються,що нанюханий Андрiйко попадеться на таких що до мiлiцiI не повезуть а самi розберуться!!!один вихiд закрити в клiнiцi для наркоманiв(з трудотерапiею)I сина вбережуть I людей(щей позорити не буде)Може ще люди будуть?
Відповісти
А як, що до історії, що трапилась кілька років тому з цим горе-водієм-ідіотом-наркоманом? Він збив людину, на смерть, ну а таточко все прикрив.
Хто тут намагається виправдати його, говорячи про те, що всі ми не святі і тд, це все звичайно з одного боку так і є, АЛЕ...! Не знаю як, кому, а мені особисто начхати хто він, і що він, який образ життя веде, на його виховання і поведінку. Це його особисте діло і ганьба та сором для його батьків. ПРОТЕ вибачте-пробачте за грубість, але якого ...., я та і взагалі інші люди, кожного дня наражаються на реальну небезпеку, через те, що якісь от такі вбогі імбіцили, по типу Бутовця (а таких не мало) об*обуються наркотиками чи алкоголем і творять все, що їм вздумається, а особливо вони любителі покататись на своїх жоповозках, при не реальній швидкості, не дотримуючись жодних правил, створюючи при цьому аварії, травмують людей і навіть вбивають. Я не говорю на рахунок того, що вони в першу чергу наражають себе на те, щоб стати потенційним фаршиком (хоча мене це б навіть трішки порадувало, на одну маккаку в брюліках менше б стало), але вони в свої 20-30 років думають, що вони такі круті перці, що це так класно (бути без мізків) . Коли ж вони зрозуміють, що це не робить їх класними, а тільки показує те, які вони вбогі, обмежені, тупі бидлоття. І ви мене вибачте, але я ніяк не можу цього зрозуміти, ці річь кідс ілі же дєті мажоров, якого ж бена вони поводять себе так, при таких батьках? Здавалося б багаті люди, які мають високі посади та займають не останнє місце в країні. Діти так званої еліти, повинні навпаки бути вихованими, розумними, презентабельними та не соромити своїх батьків, а все абсолютно навпаки, чим товщий гаманець, тим менше інтелекту.
І саме жахливе, що вони остаються безнаказаними і нічому не вчаться. Вони спокійно віднесуться до того, що збили когось та загубили чуже життя, а точніше їм просто пофігу, адже татко все владнає. Це ж яким нелюдом треба бути, щоб рахувати вбивство "нічим таким". Скоріше всього їх батьки нічим не кращі, як то кажуть: "яблуня грушок не родить"
Багато тексту настрочила, хоч висказала не усе, наболіло.
І знаєте народ, я рахую, що пора з таким беззаконням боротися, адже хто сказав, що завтра ви чи ваші рідні, не станете жертвою подібного?
Відповісти
Знаю його особисто, насправді він не є поганою людиною. Йому потрібна допомога лікарів. Там явні психологічні проблеми.
Відповісти