У Луцьку трапилася ДТП. ФОТО

У Луцьку трапилася ДТП. ФОТО
У понеділок, 5 жовтня, у Луцьку трапилася ДТП.

На перехресті вулиць Глушець та Градний узвіз близько 10:30 перед пішохідним переходом зіткнулись дві автівки.

За словами водія Мерседесу, вона різко зупинилась, щоб пропустити пішохода, а за мить відчула сильний удар від автівки Рено.

Пішохід не отримав травми та одразу зник з місця ДТП.

За словами водія Рено, рухаючись близько 50 км/год у нього не було можливості уникнути ДТП: був вибір або врізатись у стовп, або на зустрічній смузі - в автобус.

На місце пригоди виїхали працівники міліції для з'ясування деталей пригоди.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Той на рено літає постійно як больний на голову... Думає що він АС .а оказується що дурік
Відповісти
ти ідіот і жизнь твоя літає
Відповісти
ти був за кермом? нашо ти говориш фігню всяку ?
Відповісти
Хлопчики шкода батьків,які заплатять за дві машини.
Відповісти
за Мерседес заплатить страхова Рено (якщо мав автоцивілку), а Реновод ремонтуватиметься за свій рахунок.
Відповісти
А ви себе поставте на місце водія Рено, ви взагалі задумувались над цим??? Він нормально об'яснив що " За словами водія Рено, рухаючись близько 50 км/год у нього не було можливості уникнути ДТП: був вибір або врізатись у стовп, або на зустрічній смузі - в автобус. " в нього не було виходу, ну врізався він хай в той мерседес, головне що ніхто не постраждав і всі цілі та здорові, а машину можна поремонтувати,

P.S типу у вас у водіїв зі стажем, не виникало таких ситуацій!! якщо скажете НІ то кому ви брешете. Я все сказав.
Відповісти
Не захищайте Ваня хлопців з Рено.тому що вони будуть вважати себе правими і не зроблять ніяких висновків.добре що ніхто не постраждав.але коли відремонтують машину я дуже сумніваюсь що вони винесуть урок з сьогоднішнього дтп.я все сказав
Відповісти
Один висновок. Потрібно тримати дистанцію. Все. Крапка.
Відповісти
Ця відповідь для особи з ніком " ооо ".

Чесно кажучи, я вже не раз їздив з хлопцем з Рено, і скажу що він дотрмується ПДР, а на рахунок чи винесуть вони з цього якісь висновки, я навіть і не сумніваюся що ця пригода, послужить йому уроком.

P.S і непотрібно відразу у коментах, обливати людину брудом, ви його незнаєте, а я знаю і скажу що він нормальний хлопець, і друг...
Відповісти
Шо ви гонітє він норм катає, за базар атвічяю)
Ну не повезло просто оказався не в тому місті не в те врємя
Відповісти