Аварія у Луцьку: перевернутий мікроавтобус із вибитим лобовим склом. ФОТО. ОНОВЛЕНО

Аварія у Луцьку: перевернутий мікроавтобус із вибитим лобовим склом. ФОТО. ОНОВЛЕНО
3 листопада у місті Луцьк по проспекту Соборності трапилася ДТП.

Зокрема, на місці події лежить перевернутий на бік мікроавтобус, у якому вибите лобове скло.

Очевидці аварії розповіли, що на місці події потерпілих не бачили.

Як стало відомо, дві автівки, які їхали по проспекту Соборності, не розминулися на повороті на вулицю Чорновола. На Чорновола повертав мікроавтобус, який перевернувся.

Автівки, які стали учасниками ДТП - це білий Opel Combo та Mersedes. Скоріше всього, в автопригоді винний водій Опеля, який порушив ПДР. Зараз обидва автомобілі забирають із місця пригоди.

Водіїв обох транспортних засобів забрала швидка допомога. Попередньо, у водія Мерседеса розсічене коліно. Водію Опеля, який перевернувся, потрібний медичний огляд.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП, аварія
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 9
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
якщо це бус, то я тролейбус
Відповісти
а читати не вчили?? "мікроавтобус"
Відповісти
а що це по-твоєму? хотя тоді ти мікротролейбус
Відповісти
якщо аварія без потерпілих то чому на місці були 2 швидкі допомоги?
Відповісти
Розмітку коли зроблятьпо тій дорозі і на Чорновола? Як асфальт нормальний поклали то гасають як дурні по тій вулиці! Як з Соборності туди повернуть - і понеслась... А там "спальний" район, дітей багато... Може знаки обмеження швидкості треба поставити чи вам постійно підказувати треба?!
Відповісти
На тій полосі ніякої дороги не ремонтували, і щоб не було таких дтп , потрібно дивитись хоть трішки на світлофори , і нікуди не поспішати.
Відповісти
Після ремонту швидкості виросли, перед мостом забрали перехід ще один привід "гнати" без обмеження на міст, а якщо біля там-таму зелене видно здалеко, то чого пригальмовувати коли вискочить жовте - пронесусь! Про розмітку слушне зауваження! Перехід не розмічений, у водіїв складається хибне враження що дорога то вже їхня. Подібна ситуація у зворотньому напрямку, на світлофорі біля 5 школи проносяться як лайнери в небі. Те саме біля Цуму, відсутня розмітка пішохідного переходу, вже два рази "попадав" на завершення зеленого на самому переході, і машини буквально рвуть на пішоходів, бо ні осьвої ні зебри!
Відповісти