Екс-воротар ФК «Волинь» їздив п'яний за кермом та «хизувався» кримінальним минулим. ВІДЕО. АУДІО

Екс-воротар ФК «Волинь» їздив п'яний за кермом та «хизувався» кримінальним минулим. ВІДЕО. АУДІО
Екс-воротар ФК «Волинь», син легендарного гравця ще луцького «Торпедо», а нині тренера дитячо-юнацької команди «Волині» Володимира Байсаровича Андрій Байсарович їздив п'яний за кермом, погрожував своїми зв'язками та «вихвалявся» кримінальним минулим.

Інцидент стався у ніч з 31 жовтня на 1 листопада у Луцьку. Самооборонівці, що заступили на чергування, помітили автомобіль «Skoda», який підозріло вихиляв вулицями міста, а згодом зупинився в кількох метрах від міськвідділу міліції, на перехресті вулиць Огієнка та Грибоєдова. Активісти підійшли до водія запитати, чи все у нього в порядку. Однак той поводив себе неадекватно. Тож на місце події викликали інспекторів ДАІ.


Як з'ясувалося, за кермом автівки перебував Андрій Байсарович. Ані водійського посвідчення, ані документів на автомобіль при він собі не мав. Екс-футболіст відмовлявся виконувати законні вимоги даішників та намагався чинити їм опір.

Зрештою Байсарович погодився пройти медичне освідування в наркодиспансері. У крові у нього було виявлено 1,7 проміле алкоголю при максимально допустимій нормі 0,2 проміле.

Доки даішники складали адмінпротокол, екс-футболіст погрожував свідкам своїми «зв'язками», розповідав, що все-одно відкупиться та пригадував лихі 90-ті:

«Дружище, я ж начну сейчас набирать такие телефоны, что мама караул. Закончится тем, что я уйду на штрафы, судебные издержки. Я это проходил...»

«Ви не державу спасли. Вы сделали все возможное, чтобы завтра я поднял все возможное на ноги. Понимаете... Вы не спасли общество, а вы, короче, взяли словили, вы словили меня как лоха. Как лоха, который позволил себе расслабиться. И ты меня сделала как лоха. И сейчас можешь кайфовать...»

«Девочка моя, ты меня впрудила в ГАИ на лишение, которое я порешаю. Но ты не захотела со мной поговорить о сути, куда ты меня впрудила».


Так часто порушуєте?

«С 1992 года перелом черепа. Я себе карьеру футбольную испортил. Футбольную карьеру. Что такое Клеванский. Это я вам называю так, что вы слышали все. Что такое Забужан. И дальше продолжать вам? Я краду. Я в 90-е воровал так, что вам и не снилось».

То це ви хвалитесь, чи каєтесь?

«Я тебе рассказываю, зачем. Ваши подполковники были прапорщиками, когда меня останавливали. В свое время я 25 рублей доставал ложил и уезжал. 25 рублей…

Товарищ прапорщик. Я всю жизнь получаю удовольствие, знаете, с одного?»


Від чого?

«Від чого. Что всю жизнь я ... вас и ваших начальников...»
«У меня там уже проклепок и судов проплаченых...»



Також Байцарович просив, щоб зателефонували його батькові та сказали, що син «опять оказался в ГАИ, как обычно».


На основі заключень та пояснень свідків працівники ДАІ склали на Байцаровича адміністративний протокол за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 35
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
пока одни от бедности свидомеют другие живут и балдеют
Відповісти
тобі ногі повідривають, за те що кидаєшся прізвищами та кличками.
Відповісти
філософ !
"панять і прастіть"
Відповісти
А до чого тут скрізь приплітати ФК Волинь. Він грав у футбол більше 20 років тому...
Відповісти
Zgoden. Ce zanadto. Klub do cyogo dybila nemaje nijakogo vidnoshennya.
Відповісти
І кого цією новиною сайт хотів здивувати? Він що держслужбовець чи силовик? Ви їх ловіть і показуйте. А це кому потрібно?
Відповісти
Ловити і показувати треба всіх, мажори вбивають кожний день людей.Нагадати останні випадки в Луцьку і Любешові.Але цей кретін переплюнув всіх. Правду кажуть - шо в тверезого на умі, в пяного на язику.Воно крім того, що бухе, то ще й дурне.Якби не знати що то з луцька він, то можна було думати, що сепаратіст з якоїсь Макеєвкі.
Відповісти
До чого тут футбольний клуб, це так що б теги пішли, кількістю взяти. Це його проблеми.
Відповісти
А батька до чого тут приплели. Старому вже за 70 давно. Він з якого боку?
Відповісти
Потрібен громадський контроль за тим, які наслідки таких випадків, щоб це в черговий раз не відкупилося задешево.
Відповісти
Ти ніхто і звити небе ніяк.Бидлота ти Байсарович.
Відповісти
Шок то воно таке дурне? Чи п'яне? Чи дурне і п'яне?
Відповісти
Мені здається, що цей крутелик викрутиться (вибачьте за тавтологію)
Відповісти
То син Кварцяного
Відповісти
люда ти звідки? в нього інші батьки згідно статті чи не так?
Відповісти
Ти прикалістка Людміла)))
Відповісти
звичайне п'яне, яке позорить наше місто
Відповісти
Во реклама Андрею. Респект. Еще нужно разобратьсЯ ..... Может он и вообще не ехал за рулем. Поругался как бывает с женой. Пошел в машину и спал. Какие проблемы да Босый? Ерунда а не статья . конечно за рулем пьяный это преступник. Неспорю. Давайте вместо того чтобы критиковать и радоваться чужим прроблемам работать и делать благие дела дальше ради своей родины.
Відповісти
Ты ещё с босяка терпилу сделай.
Был лохом, лохом и остался.
А те фамилии что называл, так он им зажигалки подносил в 90 х.
И за пивом ходил.
Как сказал бы Кварц: бездарность нечего смотреть!
Відповісти
Люди,перестаньте відмазувати потвору цю. Ви чьо?!Забули тисячі відео із загиблими людьми. Це не хіхаха а потенційний вбивця за рульом.
Відповісти
А таких мажорів "у роках" валом! Батьки свого часу їм все порішали, а вони тепер себе вважають "царами всесвіту Луцько-Волинського". Он синок зама покійного Бориса Клімчука Онищука чого вартий і статки за що - за хабарі! Ходить по двору на Чорновола всіх ображає і ніхто в диню не дасть за таке бо оре що все скрізь зхвачено. о-то так малята...
Відповісти
Це п"яне чудо ніколи при братві не був,це п'яний ідіот з якого тільки можна поржати
Відповісти
це не син кварца...но тіпу глина!
Відповісти
Ти ні хто і звати тебе ніяк.Ти блатна бидлина.
Відповісти
Бос тримайся
Відповісти
А как вратарь, он никакой... Природа отдыхает иногда на детях...
Відповісти
Я хотел сказать, что его отец воспитал настоящую легенду "Торпедо" Мишу Бурча! А из сына ни вратаря ни человека ни сделал...
Відповісти
Дайте його адресу.
Відповісти
8 го березня
Відповісти
Ау свидоми грамадяни?то шо к сыну педофилу господина Недужка в гости не пойдете.все любят правду.и шо?де марши мллоди и православных иудеев.которые гантьБлять иммя такой людини.Давайте Майдан?або возле Майдана.он бухает и правильно делает.покажите ище видео нищебродам про бизнес Аальцмана.или только Его и показывать.а сколько бутылок от Климчука дегенерата осталось?а..вот вот Андрику респект.
Відповісти
Ты не прав!
Відповісти
Асенізаційні відходи Волині!
Відповісти
Вы все кто так гнило мыслит также себя и в жизни ведёте.
Сожрать готовы человека за его проступок!
Но начните лучше с себя! Ведь наверняка есть над чем подумать.

Відповісти