Скандальна чиновниця, яка контролювала алкогольний бізнес на Волині, знову повертається до справ?

Скандальна чиновниця, яка контролювала алкогольний бізнес на Волині, знову повертається до справ?
Наталія Єлова, яка займала посаду начальника департаменту по контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління Міндоходів у Волинській області, знову планує повернутися до справ.

Нагадаємо, рік тому на Волині розгорівся скандал навколо пані Єлової, яка успішно поєднувала займану посаду з активним членством в "Партії регіонів", а також протягом 2011-2012 років займалася організацією та контролем протиправної схеми, ініційованої особами з близького оточення Олександра Януковича (син Януковича В.Ф., - ред.), реалізації на території Волинської області фальсифікованої горілки.

Після резонансу чиновниця пішла у відпустку по догляду за онукою, але зараз, як стало відомо нашим журналістам, повертається до рідного відомства. Яку посаду займе скандальна посадовець та хто цьому посприяє - читайте у наступних матеріалах ВолиньPost.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
зеленим кропом ароматить
Відповісти
не пропєш...
Відповісти
А це не родичка адвоката Елова?
Відповісти
А це не родичка Єлової що в міській раді фінансами заправляє? Банда!
Відповісти
бувша дружина і матір двох його доньок
Відповісти
І сваха якогось там судьі
Відповісти
Романюк знову своїх пропихає оце вибрали собі мера.Регіонали і далі рулять.
Відповісти
Що ви наробили лучани? Ну вперед же треба йти.Чотири роки знов те що було перед цим. Не піддається розумінню.
Відповісти
всі від Наталі хочете? Толкова жінка.
Відповісти
Наталя заткне всіх за пояс! Вона вже не одну людину з, їла!! Править балом вже давно! В Тернополі керувала горілчаним заводом, в Луцьку була заступником на горілчаному- грошей багато, всіх заткне за пояс!
Відповісти
Провчіть її - ведіть здоровий спосіб життя!
Відповісти
Зараз знову регіони ,верх беруть єлова рулить ,подумайте хто нами керує
Відповісти
Серьога, вмій програвати...
Відповісти
Та про що ви говорите. Бабі вже 60 років, з неї вже на ходу тирса сиплеться. До того ж вона поняття зеленого не має - як працює копютер. Як вона ще може працювати? Хіба що дегустатором? Не смішіть курей! Хто її візьме!
Відповісти
а керувати - запросто!
Відповісти
Таки правду глаголить "райт": усі факти не випадкові і відбуваються насправді. І Єлова таки лізе до старого корита, з якого вміє сьорбати. І ганьба майдану і його надбанням, які дозволяють це робити.
Відповісти
Всі вони однакові як Бондаруки так і Єлова і Грушицькі -хабарник всі біля корита яке називаєть держава.Скільки вже можна красти і красти на що дивиться влада а сам на перед люди кого ми обираємо злодіїв і хабарників .
Відповісти
100% Срулі рулять. Брат ввалив кучу грошей за посаду, а він не оправдав довіри щей з позором звільнили. Дай Бог вищому керівництву розуму, щоб таких "спеціалістів" на гарматний вистріл не допускали до керівних посад.
Відповісти
Сьорботи уміють усі , це правда , але як хто це робить.Риба гниє з голови.
Відповісти
Шановний модератор чому ви видаляєте моі статті, правда очі ріже, а залишаєте лише весь негатив про особу,яку вам заказали спаклюжити.ви прагнете до європейського суспільства, то навчіться поважати думку всіх громадян. Шановні брати бондаруки а у вас виховання взагалі відстнє виховання та будь яка мораль. Пікінес май повагу.
Відповісти
Останні новини
Скандальна чиновниця, яка контролювала алкогольний бізнес на Волині, знову повертається до справ?
18 листопад, 2015, 18:34