Чому у волинському селі повісилися дві школярки?

Чому у волинському селі повісилися дві школярки?
У селі Баїв Луцького району за місяць сталося два самогубства.

На Волині, у селі Баїв, повісилися дві школярки Баївськської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Одна з них, одинадцятикласниця, померла через повішення 31 жовтня, на Хелоувін, а друга, 14-річна дев'ятикласниця, - 24-го листопада.

Наші журналісти з'ясували причини, через які дівчата покінчили життя самогубством.

Чому такі жахливі випадки мали місце у навчальному закладі, читачі видання зможуть побачити сьогодні ввечері у відеосюжеті, який готує ВолиньPost.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
не стирайте коментарів і не пишіть одне і теж 3 рази ні про що конкретне...маєте показати на волиньпості покажіть , а не дуркою страдаєте
Відповісти
Школи відсторонились від виховної роботи.
Відповісти
"Чому такі жахливі випадки мали місце у навчальному закладі..."
До чого тут навчальний заклад - дівчата здійснили самогубства не у школі.
Відповісти
Блін, ну якщо з'ясували причини, то напишіть!!!
Що за інтриги?!!

Відповісти
В якiй годинi дивитись новини?
Відповісти
Схаменіться люди.Хелоувін- це святкування величі сатани. Наш СНУ підтримує і щей хвалиться цими шабашами в інтернеті. А діти ж копіюють.
Відповісти
Я могуч.
Відповісти
До чого тут навчальний заклад?
Відповісти
коли має бути відеосюжет
Відповісти
знаєте, можу сказати лише одне, ще діти і ніякого страху немають абсолютно, не подумавши що роблять, наробили перш за все біду батькам, величезну навіть!! Є такі версії що вийшла книга про самогубство і начитались того!! Да таких людей що пишуть про таке відразу ж садити потрібно, сволочі!!!
Відповісти
"Чому такі жахливі випадки мали місце у навчальному закладі...???" - А навчальний заклад до чого!?
Хай відповідні служби моніторять і обмежують доступ дітей до соц. мереж!!!!!!!!
Відповісти
в рокинях 21листопада хлопець повісився.
Відповісти
чому повісився?
Відповісти
кажуть жінка довела шкода бо тільки 30рокі
Відповісти
я так колись експрес читати перестав. Теж ставили усі новини в заголовку з знаком питання. А тут ще й після знаку питання нічоно і не пишуть. До побачення!
Відповісти
І як завжди школа в усьому винна. Хто винен? Невістка.... У Волиньпост працюють школоненависники
Відповісти
Людям біда,а Волиньпост інтриги розводить чи рейтинг збільшує, якось це не добре!
Рідним - щирі співчуття, хай Бог милує від такої біди!
Відповісти
Книжка називається "52 дні до самогубства"
Відповісти
Потрібно запросити екстрасенсів, щоб розібрались в ситуаціі. Багато дітей хочуть жити,але позбавлені такоі можливості. Діти живіть
Відповісти
Жінка дове, чи ще щось- абсурд!йди живи окремо і ніхто тебе не доводитиме!а щодо дівчат.. то мабуть якесь не щасливе кохання. В батьків треба з`ясовувати, а ни тикати навчальний заклад відразу! Хоча треба шукати вскрізь по крупинці
Відповісти
при чому тут школа... вони покінчили з життям в себе в дома. не в навчальний час. дуже шкода дівчат... не розумію навіщо такі діти читають такі страшні кгиги.
Відповісти
Пропагування насилля, возвеличування негативу в Інтернеті, у телеефірах стало нормою нашого життя. І, звичайно, це не може бути непоміченим дітьми. Вони сповідують негативні, але такі модні тенденції. І от нестійка психіка інколи не витримує...Як на мене, якби не школа, діти взагалі були би кинуті у цей страшний вир інформаційних жахів.Та замість того, щоб поспівчувати, допомогти зраненим душам,нести добро і світло на наші екрани, недобросовісні журналісти "вибивають" інформацію ганебним шляхом, беруть інтервю "за спиною", хитрують і лицемірять...Чому повісилася дитина, не знає навіть сама покійна дитина, не знає ніхто! А журналісти уже знають! Слідство ще триває, а журналісти готові писати вирок! Прикро! Дорослі люди! Змінюймося самі! Будьмо милосердними! І тоді й діти наші будуть здоровими. І психічно також...
Відповісти
Останні новини
Чому у волинському селі повісилися дві школярки?
25 листопад, 2015, 16:15