вхід реєстрація

Комісії Луцької міськради: хто куди потрапив. ДОКУМЕНТ

Комісії Луцької міськради: хто куди потрапив. ДОКУМЕНТ
Стало відомо, в які комісії Луцької міської ради потраплять новообрані депутати.

Зауважимо, що у депутатів майже не було претензій до комісій, в яких вони будуть. Тільки депутат Петро Бойко під час сесії заявив, що не згідний працювати в комісії з торгівлі, а хоче бути в комісії із благоустрою та ЖКГ. Відтак, його поміняли місцями з депутатом Сергієм Шкодою.

Постійна комісія міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури та мови: голова Алла Надточій (Самопоміч), також в комісію потрапили Майя Шостак (Батьківщина), Анна Мовяк (ГР «Народний контроль»), Тетяна Янчук (УКРОП).

Постійна комісія міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження: голова Андрій Козюра (Батьківщина), Віктор Ящук (Свобода), Костянтин Петрочук (Радикальна партія), Пейтро Бойко (УКРОП), Сергій Балицький (УКРОП), Микола Яручик (БПП «Солідарність»).

Постійна комісія міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту: голова Микола Федік (Свобода), окрім нього до комісії потрапили Артем Запотоцький (БПП «Солідарність»), Ігор Поліщук (УКРОП), Юлія Дацюк, Олександр Волинець (УКРОП).

Постійна комісія міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів: голова Павло Данильчук (ГР «Народний контроль»), Сергій Була (Радикальна партія), Андрій Покровський (БПП «Солідарність»), Олександр Кравченко (УКРОП), Борис Смаль (УКРОП), Тарас Шляхтич (Самопоміч), Микола Дендіберін (УКРОП), Григорій Пустовіт (Батьківщина).

Постійна комісія міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру: голова Євгеній Ткачук (БПП «Солідарність»), Валерій Бондарук (Батьківщина), Микола Петрович Романюк (Свобода), Аркадій Соломатін (Радикальна партія), Микита Рабан (УКРОП).

Постійна комісія з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва: голова: Петро Нестерук (БПП «Солідарність»), Вікторія Побережна (УКРОП), Сергій Шкода (УКРОП).

Постійна комісія міської ради з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму: голова Наталія Бунда (БПП «Солідарність»), Микола Собуцький (Самопоміч), Андрій Авраменко (БПП «Солідарність»), Олександр Лазука (ГР «Народний контроль»).

Постійна комісія міської ради з питань комунального майна та приватизації: голова - Богдан Вавринюк (Свобода), Юрій Безпятко (УКРОП), Сергій Савчук (УКРОП), Олександр Козлюк (БПП «Солідарність»), Орися Залевська (УКРОП).
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Розсилка новин
Підписатись
* Ви зможете відписатись в будь-який час