ВолиньPost представляє перший випуск відеоновин: підсумки тижня. ВІДЕО

ВолиньPost представляє перший випуск відеоновин: підсумки тижня. ВІДЕО
Як і анонсувалося раніше, ВолиньPost запускає новий проект - власний випуск новин.

Журналісти інтернет-видання зібрали найголовніші та найцікавіші новини за тиждень.

Всі події, що відбулися на Волині, а також ті, які лишилися поза кадром місцевих видань, - дивіться у відеосюжеті.







Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 25
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Молодці! І дівчинка красива веде. Красуня!
Відповісти
покрасивей видали!
Відповісти
Тоніс зразка 1995 року
Відповісти
Сам ти дідок, 1903
Відповісти
ВолиньPost ви молодці!! Ростете! Удачі! такого ще в нас на Волині не було.Це круто! Нехай все вдається!
Відповісти
Для ведучої монітор чи ноут з текстом поставте на рівні камери, щоб очі вниз не бігали... а так для старту не погано. Будете рости з часом. Удачі!
Відповісти
Анна молодець постаралась, але Митрофановича попросив би світла та суфлера. Взагалі якщо робити щось нове та на перспективу, то не треба економити. Пане Пащенко не жмотьтесь. Хоча для старту не погано, але зараз глядачів треба чимось дивувати, якісним.
Відповісти
Вітаю вас з хорошим початком.
Відповісти
З нового року буде CNN
;)
Мені теж сподобалось
Відповісти
Вова, нормально!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
При всій повазі - примітивно, що технічно, що аналітично! Якщо це ТБ-версія, то повинен бути і відповідний підхід, а не назнімали на фотік, набубоніли і ал-я відеоновини. Так зараз кожний зробити може, нічого нового! Вже краще пишіть і фоткайте правдиво, так цікавіше буде!
Відповісти
Шановний, як ви такий розумник, то візьміть і зробіть - непримітивно, високо-ттехнічно і аналітично. Тож пояснили: перший випуск, колектив тільки це ставить на ноги. Такі як ви тільки язиком молоти мастаки.
Відповісти
Таке враження, що ми у 90-х і спостерігаємо зародження Тонісу чи Скатебу :) Люди хавають і пруться від непрофесійного ТБ-новинного продукту!:) Ви що - ніколи телевізійних підсумків на ТБ просторі Волині не бачили? Ну сміх :)))
Відповісти
А в нас на Волині є підсумкові випуски новин? Серйозно? Де? Дайте глянути!
Ви з Марсу прилетіли чи що?
Відповісти
Та ви ще під стіл пішки ходили і на каку буба казали коли люди вже подібний продукт на ТБ Волині робили! Про що з вами ще говорити якщо окрім нету нічого у житті не бачили? :)
Відповісти
І де зараз цей ваш хвалений продукт? Шось нема нічого...
Відповісти
Примітивно і провінційно. Тоніс 1995 - саме в точку, і то Тоніс кращий був
Відповісти
То нема чого дивитися. В нас вільна країна. Не подобається- нафік з пляжу.
Відповісти
Починати завше важко:) Успіхів вам Волинь Пост!
Відповісти
Починати? :) Цю примітивщину вже всі забули і до неї не повертаються :)))
Відповісти
Молодці
Відповісти
Агов! Всі сайти уперед, зробіть подібне і утріть носа тим вискочкам! Теж знайшли підсумок :)))
Відповісти
Да я подібне в кінці 90-х на Аверсі робив, Дайджест програма називалась! Кого здивувати захотіли? Дитячий садок :)))
Відповісти
Простенькою, але зі смаком. Чекаю наступного випуску.
Відповісти