У селі Городище-2 насмерть збили неповнолітнього

У селі Городище-2 насмерть збили неповнолітнього
У селі Городище-2 Луцького району сталася смертельна ДТП.

Неповнолітній хлопець загинув під колесами авто. Юнак з товаришем саме поверталися з місцевого розважального закладу та вийшли на дорогу.

Як розповідають очевидці події, удар був такої сили, що хлопця відкинуло на 30 метрів. Автомобіль по інерції поїхав далі і зупинився аж за 500 метрів від місця пригоди.

ДТП трапилася у ніч з 5-го на 6-те грудня близько 2-ї години ночі. Наразі товариш загиблого юнака дає свідчення поліції.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: дтп
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 201
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Уроды, твари. В городе нужно не летать, а ползать. Дети, пенсионеры, пьяницы, велосипедисты. Они так и мечтают попасть под колёса твоей автивки.
Відповісти
Як і словарь з української мови в твої руки.
Відповісти
За 25 рокiв незалежнiстi був нардрукован лише один словник. Украiнська мова заполитизована. Кожна влада намагастся придумати нове. Та нема класичних пiсьменникiв.
Відповісти
А неповнолітній в 2 годині ночі це норм?!
Відповісти
йому 17
Відповісти
повноліття настає з 18.
Відповісти
Так зі спини і в темноті не видно скільки років людині. Суть в тому ,що загинула людина. А чи повнолітня вона чи їй 100 років - яка різниця? А людини то нема...
Відповісти
Винен у цій аварії,синок власника кафе у горохові "bellagio".Думає відкупитись,так цеж все залишиться на його совісті,якщо вона звичайно в нього є...Нехай він відчує це як втрачати свою кровиночку,Таких потрібно садити довічно...
Відповісти
1. Неповнолітній гуляє до 2 ночі!
2. Вийшли на ДОРОГУ! Тобто їх було багато.
3. Знаючи, як гуляють у селі, то не впевнений, що всі були тверезі, з світловідбиваючими елементами чи фонариком.
Буденність життя, шкода загиблого, крім водія є очевидна вина батьків неповнолітнього.
Бережіть себе.
Відповісти
по перше йому 17 навчається у інституті по 2 йшли по обочинні біля церкви по 3 у всіх були фанарікі по 4 у коожного є своя свобода дії робитити і гуляти там де він забажає
Відповісти
В чому вина батьків?
Відповісти
Повну цивільну дієздатність має фізична особа, яка досягла вісімнадцяти років (повноліття).
До цього моменту батьки відповідальні за свою дитину.
Дитина має спати вдома, а не у 2 ночі повертатись з "розважального закладу".
Відповісти
Згадайте себе у його рокі
Відповісти
А що всі мають до 18 років дома сидіти?це його право, він гуляв до якої хотів. Не тобі судити і звинувачувати батьків, мав би совість!
Відповісти
а як гуляють у селі? Можна подумати що в місті підлітки не бухають і не курять траву по підвалах!
Відповісти
"словарь"...словник
Відповісти
Якщо дивитись по закону,Паспорт він має,то нехай тепер введуть закон ,щоб паспорт видавали тільки у 18 років,і до 18 зробили домашній арешт...Вадім ніколи себе неадекватно не поводив,і не вживав алкоголь.Скажіть шановний анонім ,а ви ходите по вулиці із світловідбивачами чи фонариками.Згадайте себе у такому віці коли не хочеться сидіти в дома,якщо вам взагалі хоча б 16 є.Очевидно що ви напевне такий же самий мажорчик як і той нелюд,який думає що за гроші можна купити життя.Дайте відповідь,скільки зараз коштує життя- мільйон баксів?Ні життя не купиш і батьки тепер не повернуть сина.Задати запитатання батькові,скільки він дав правоохоронцям,щоб не чіпали його сім'ю.Я думаю що це не перше таке ДТП з трагічним закінченням.Аноніме бачу ти так знаєш закони то чого він був в алкогольному стані і під кайфом?Бо є гроші і все можна...?Стріляти треба таких насмерть...
Відповісти
Даремно ви кепкуєте, справа буде розглядатись в законодавчому полі, а там піднімуть ПДР, де сказано, що "У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїзною частиною чи узбіччям, повинні виділити себе, а за можливості мати на зовнішньому одязі світлоповертальні елементи, для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху."
Після чого крайнім зроблять загиблого, а ви будете "дивитись по закону,Паспорт він має,то нехай тепер введуть закон ,щоб паспорт видавали тільки у 18 років,і до 18 зробили домашній арешт..."
Не виправдовую водія, він має відповісти за скоєне, співчуваю батькам та бажаю всім добра і справедливості.

Відповісти
Повністю згідна!!!!!
Таке потрібно садити, нехай батьки відчують біль...
І 16 років, 45 років - різниці не має.
Шок , таке судити...
Людини не має, а вона кожна хоче жити?!!!!
Відповісти
О 8.30 їхала до Луцька. Бачила тіло того хлопчини на обочині. Люди, хіба доцільно тут говорити про словники і про виховання. Людям біда, дитини нема, а той хто їхав на шикарній машині відкупиться, хоч і він певно винен. Це ж на якій швидкості треба було їхати?
Відповісти
Просто нехай поставлять себе на місце його батьків.
Відповісти
Люди син власника того ресторану поліцейський з міськвіділку званий слідчий молодий 26-29 років!!! Пост тримайте на контролі це все бо званий карпук саша його прикриє у всьому!
Відповісти
по цій трасі тільки Тарарай малий літає, він землі під собою не відчуває. В Сенкевичівці збив насмерть і нічого відмазав тато і за ніч машину вивезли щоб приховати ДТП.
Відповісти
Нещодавно був у ваших краях у відряджені, то можу сказати що там кожен п'ятий літає, і не важливо чи на крутій машині чи ні(видно всі себе крутеликами відчувають)
Відповісти
Суд Лінча ніхто не відміняв... Тільки помста не завжди найкраще рішення.
Відповісти
Тебе взагалі ніхто нічого не питає і не буде питати жалке бездушне створіння
Відповісти
шкода хлопця, шкода батьків.
але скажу відверто, часто буваючи у європі практично ніколи не бачів, щоб після 20-21 години люди ходили по узбіччю, а тим більше по дорозі, навіть на вулицях у невеличких містах і селах важко людей в таку пору побачити.
а у нас, нажаль, дуже часто люди безпечні, ходять у темному одязі вночі, вздовж доріг, це найчастіше молоді компанії або нетверезі дорослі, також велосипедисти, підводи не рідкість - тому і гинуть.
товариш так заїхав у підводу в ночі - нетверезий фірман їхав посеред дороги без жодного світла, катафота, чудом ніхто не постраждав, крім ТЗ, ну і швидкість машини була невелика, каже ніби щось відчував, не поспішав.
не має виправданню водію, що не відчуває землі під ногоми, мусить бути покарання.
Відповісти
Не можна судити те що ви не бачили і не знаєте як було насправді)
Не судіть і не будете судимі(((
Відповісти
Да це жах!Яким потрібно бути виродком,щоб так жорстоко вбити.Я просто вір'ю в те що того хто збив Вадіма посадять до в'язниці.Вічна пам'ять тобі Вадим((( :-(
Відповісти
Вірити мало - потрібен громадський контроль проходження справи. Якщо з підтримкою пресси то ще краще.
Відповісти
Цей хлопець з хорошою сім'ї який був за кермом просто така погода і він його не побачив і що він під кайфом не може бути я його ще неразу не бачив випившим
Відповісти
може й так...
Відповісти
"Цей хлопець з хорошою сім'ї який був за кермом просто така погода і він його не побачив"??? Тоді ж чому він не надав йому першої допомоги,а просто залишив машину і втік з містя злочину???Такий дорослий а папік проблеми рішає!!!коли сказали що потрібно щось діяти то він сказав що нічого страшного не сталось...
Відповісти
Ну да в нашій країні все рішають гроші від всього можна відкупитись але не від смерті зара у цьому звинуватять Вадіма і погоду і у нього все буде добре він далі буде гасати пяним і нічо його не змінить бо він привик що тато платить а сам нізащо не відповідає
Відповісти
ти там був ти бачив шо ти розказуєш він з машини вилізти неміг певно спати хтів да?
Відповісти
Так-так тільки обидва синочки балуються наркотиками!!!!
Відповісти
Наш чудовий одногрупник,з яким ми провели всього 4 місяці разом! Ми щасливі,що ти приєднався до нашої родини,на жаль,так рано пішов! Ще декілька днів тому ми бачили твою усмішку! Течуть сльози,проте розуміємо,що така твоя доля і так мало статися! Нехай твоя душа почуває спокій там,на небі! Ми пам*ятатемемо тебе.Пам*ятаємо,любимо,цінуємо. Твої Т-22.
Відповісти
Мажор думає що все дозволено,він буде за це покараний!!!Його самого вбити мало!!!Суд і смерть це його покарання!!!Ми пам*ятаємо Вадіма(Він в наших серцях(
Відповісти
Люди він не мажор і навіть ніколи ним не був він звичайний хлопець і дуже жаліє про те що сталось
Відповісти
Люди про, що ви говорите не вам його судити я дуже добре знаю цю людину і скажу вам таке, що він не мажор, а в деякій мірі винна влада яка не може зробити доріг і тротуарів на трасі.... Повірне він нормальний хлопець і він жаліє 100%!!!! Жалко канєшно людину але вже це сталося !!!а хто був за кермом? Просто про тих двох хлопців можу тільки найкращі відгуки дати!!!
Відповісти
Булаб моя воля яб розстрілював таких людей на місці яким треба бути уродом щоб втікти з місьця ДТП ненадавши ніякої допомоги6
Відповісти
Я б побачив як би ти в такій ситуації поступив би!!! Кожен тут розумний на словах... Ну як ти думаєш він шо спеціально збив??? Люди спустіться на землю... Проклинати це теж великий гріх....!!!
Відповісти
Ніхто не каже що спеціально він ненадав ніяко допомоги а звалив до тата і оставив його вмирати на узбічі пройде максимум рік і він далі буде бухати за кермом
Відповісти
Ти що хоч сказати що вже видали закон про те що за кермом можна їздити п'яним в дрова???
Відповісти
І звідки ти взяв шо він був п'яний, як ти кажеш, що він втік з місця ДТП.... Трохи не логічно виходить!!!
Відповісти
його тато забрав з місця ДТП
Відповісти
Все логічно...вийшов з машини і його підібрали вже повідомлені про цю ситуацію люди,і через пару годин його зловили на границі...то прощо тут можна ще говорити?Це він так хотів надати першу допомогу?повір це все бачили всі на власні очі.
Відповісти
Яка границя люди ви що говорити нікуди він не тікав......
Відповісти
влада винна у всьому: що не карає батьків які пускають гуляти дітей доранку, не карає заклади де ті діти пють і гуляють, , не встановлює для дітей як в нормальних країнах комендантську годину , не ремонтує і не освітлює дороги, не садить мажорів за менші провини, чим провокує їх на більші злочини...
Відповісти
Ви всі такі умні тут, а так тупите
Відповісти
вибачте, поумнічав...
Відповісти
Ти ще не знаєш яке твоє життя а так висловлюєшся не дай Бог щоб тобі під колеса хтось попав цікаво як тоді ти будеш співати! А хлопця шкода бо тільки починав жити но не судилося!
Відповісти
Хай визнае свою вину бо душа його буде в.крови. шкода хлопця
Відповісти
В сенкевичивци е ще шумахери нетильки тарарай.
Відповісти
А ще в сенкевичивци ми не вмиєм писати букви "і"
Відповісти
Жаль хлопця,жаль батьків!
Відповісти
Дуже шкода Вадіма.
Вічна пам'ять...Нехай земля тобі буде пухом.
Відповісти
Дуже шкода Вадіма.
Вічна пам'ять...Нехай земля тобі буде пухом.
Відповісти
Дуже шкода Вадіма.
Вічна пам'ять...Нехай земля тобі буде пухом.
Відповісти
Жаліє це приїхати і сказати мама у якої не стало сина через пияків мажорів скільки заплатити шоб не посадили????
Відповісти
Ну і заплатить якщо треба буде... Це вже не наше діло!!!!
Відповісти
той пацан зовсім не мажор, а нормальний хлопець з хорошої сімї і хорошим вихованням) а те що сталось не нам судити і не нам рішати
Да згідна шкода пацана, ну так судилось йому((
Відповісти
а якшо про тебе так напишуть: той пацан шо збив ту дєвку нормальний. шкода її канєшно, ну але то так судилось їй (((

нормально?
Відповісти
Папік реально мажорік!!! Хлопці завжди за його спиною ховалися! Вони НІКОЛИ НЕ ЇЗДИЛИ ВОНИ ПРОСТО ЛІТАЛИ! І це неперше їхнє ДТП! А що завжди їздять пяні це є факт! Папаша працює в районій раді,має біладжіо,має банк в Горохові,виросла хатинка ( вілла на 2 поверхи) за два тижні І три машини. він завжди їх захищав захищає і буде захищати! Я тако ж чула шо Він полетів першим рейсом в Вірменію! Значить хоче сховатися від ВИНИ! Питяння постає навіщо купив папік права? Для чого вчити ПДРуху.? І з якою швидкістю потрібно їхати в населеному пункті?
Відповісти
Чути одне а знати їх це зовсім друге) і навчись правильно писати біладжіо
Відповісти
чую крик незнаю де він називається!!!Господи люди що ви пишите? яка різниця хто його батьки і що він має? померла людина, яка могла жити і насолоджуватись життям! Ви дійсно думаєте що він хотів цього? Що ж ви ті гроші всюди тичите ??????? Поспівчували б , замість противної мови своєї!!!!!!!
Думає йому легко буде жити з думкою що він забрав життя молодого хлопця????
Відповісти
В США є така стаття як вбивство з необережності, а ще коли людині погано, ти мусиш викликати швидку,бо якщо не допоможеш це теж злочин. Власне говориться, що береженого Бог береже. Якби їздив по правилах, цього б не сталось. В офіційному звіті ДАІ вказано, що тіло вбитого хлопця відкинуло приблизно на 30 метрів, а сам автомобіль зупинився за 500 метрів від місця наїзду. Чи не занадто велика швидкість для населеного пункту? Отже, перевищення швидкості в темну пору доби, в місці де швидкість має обмеження, посприяло створенню аварійної ситуації, коли водії не міг повноцінно контролювати свій транспортний засіб і вчасно реагувати на небезпеку. Будьмо справедливі, у наш час у молоді занадто розвинуте почуття вседозволеності. Я знаю добре батька водія, який не один раз просив синів бути обережними і тому мені шкода, що вони його не почули. Якби не було,а винних потрібно покарати по справедливості. Такі справи є резонансними і показують чи їдемо ми по шляху до справедливості, чи далі в нас усе полюбовно вирішується.
Відповісти
І чому він такий хороший в 2години ходить по дорозі нащо дивляться батьки а ще когось робите винним ти ж не знаєш як він йшов чи збоку а швидше по дорозі раз він його збив тож не в дерево затягнув а відкинуло і невідомо в якому стані він йшов точно не тверезий (спіртнк можна 21 ти в курсі)
Відповісти
Йшов він по обочині я даю 100% А мажор він був пяний за кермом це точно не помало по горохові він їздить у будні і найчастіще він літає у той час коли діти повертаюця додом зі школи він собі вхріначив музику і полетів і його нічого не цікавить.Так от що я хочу сказати коли він тверезий так їздить ви вірите у те що він помало їхав врятлі....Да Вадім хороший хлопець був о другій йшов тому що людина захотіла відпочити і поверталася додом до батьків.А батьки радувались що в них росте чудовий син я дякую батькам Вадима що вони виростили таку чудову людину.Можу сказати з точнісьтю Вадім у всіх розважальних закладах він ніколи не був у стадії алкогольного спяніня
Відповісти
Ох як ми заговорили,хто дійсно був п'яний,так це водій...побачилаб(в)би ти все своїми очима,ти б поїншому заговорилаб(в)...думаю що мене багато в цьому хто підтримає...
Відповісти
Якщо ти там не був і не знаєш в якому стані він був, то краще мовчи, але я тобі підкажу, Він був тверезий (бо спиртне не вживає),а от шофер точне був в стані алкогольного сп'яніння.
Відповісти
Слиш,ти урод!!!Робити винним Вадіма не смій!!!Виннен у всьому це урод!!!Мажорік хренов!!!
Відповісти
Сам ти урод і твій Вадік що ночами п'яний ходить без нагляду!
Відповісти
Вибачте,але судово-медична експертиза не виявила в ньому алкоголю,такщо не нарікайте.
Відповісти
рот прикрий не наїзджай на Вадіма!!ІДІОТ як вас совісті хватає про бідного загиблого хлопця таке говорити
Відповісти
Ти правий мажор виний
Відповісти
Всі захищають цього покидька,звинувачують погоду,а яка була погода?Не було ні дощу,ні снігу,ні туману.На місці аварії скло від фари лежить на узбіччі,а не на проїжджій частині,слідів гальмування нема,а зупинився він де від місця,де збив дитину.Якби був тверезий зупинився б раніше і викликав швидку.Відкупиться він від тюрми,але не від Бога.
Відповісти
Треба за дітьми дивитися де вони ходять і в якому стані і чого так пізно! А Цей хлопець не п'є і я не бачив навіть щоб курив!
Відповісти
Схаменися, що ти верзеш..Дійсно він не п'є, він напивається і обнюхується... Це було не виключенням ,що коли небуть мало щось статись, тільки невинна людина постраждала, треба було в дерево на такій швидкості , тоді було б справедливо... Ступінь сп'яніння зашкалював...
Відповісти
Ти бачив який він був? Що верзеш ідіот?
Відповісти
Вічна пам'ять Вадиму, ти був хорошою, життєрадісною людиною і прекрасним другом, ми тебе ніколи не забудемо! Дуже жаль що через от таких " синочків " ідуть з життя такі хороші і життєрадісні люди як Вадим, мало того що чимало життів забрала війна, так ще й ч.з от таки мажорчиків, мати виратила свого сина, хочу одне сказати що Бог йому суддя і нехай відповість за скоєне....Висловлюю щирі співчуття сім'ї Вадима!!!
Відповісти
Меньше тексту то забагато вже на себе береш!!!! Спустися на землю!
Відповісти
Цей хлопчина що був за кермом нікуди не тікав і не вилітав з країни і не уникає від цього всього! Люди не знаючи нічого не пишіть!
Відповісти
Ну да не тікав його тато забрав
Відповісти
Ну а ти б своїй дитині не допоміг??????
Відповісти
то привези його в шклинь
Відповісти
Я б побачив якби ти у такій складній ситуації був
Відповісти
В тебе діти є? От воно і видно а хто тобі не дає заробити щоб мати менше пий !!!! І сам ти такий бачив себе в дзеркалі на що ти похожий!!!!!
Відповісти
Ну нашу а твою що таку дитину виростили!!!
Відповісти
та всі можуть довести що Вадім п'яний не був!!!! запитатися власників клубу, де він відпочивав!!!! там по-перше населений пункт - 60 км за год треба їхати!!!!в темну пору доби треба бути обережним!!! яке у нього світло фар, що він не побачив групу людей???? Несравна машина??? не можна виїжджати з дому!!! якби він їхав за всіма правилами він би збив насмерть людину??? я думаю, що ні!!!!! Оце таке "бидло", бо по-іншому не можна його назвати, забрало життя хлопчини!!!! тато може й відмаже, а от Бог не пробачить!!!! Щоб йому встократ віддалося те, що він зробив!!!!
Відповісти
Він не бидло він досить нормальний хлопець не говоріть люди те що не знаєте!
Відповісти
Волинь Пост будь ласка візьміть на контроль цю справу , як ту з жахливим побиттям і вбивством . Тільки на вас надія.
Відповісти
ЛЮДИ, ВИ ВЗАГАЛІ ПРО ЩО ДУМАЄТЕ? НЕМА МОЛОДОГО ХЛОПЦЯ, ЯКИЙ ТІЛЬКИ ПОЧИНАВ ЖИТИ, А В НЬОГО ВЖЕ ВІДІБРАЛИ ЦЕ ЖИТТЯ. Я ВЗАГАЛІ Б У ВОДІЇВ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ ЗА КЕРМОМ В НЕТВЕРЕЗОМУ СТАНІ ВІДБИРАЛА НАЗАВЖДИ ПРАВА, І ШТРАФУВАЛА НА ВЕЛИКУ СУМУ, ТОДІ МОЖЛИВО НАШІ ЛЮДИ ХОЧА Б ПРО ЩОСЬ ЗАМИСЛЮВАЛИСЯ. А "ШАНОВНИЙ ВОДІЙ" З ХОРОШОЇ СІМ"Ї ЯК ПИШУТЬ ТУТ ДЕЯКІ, ХОЧА ЦЕ НЕМАЄ НІЯКОЇ РІЗНИЦІ, ЯКБИ НЕБУВ ВИНИЙ НЕ ВТІКАВ, А НА КОЛІНАХ У БАТЬКІВ ВИМОЛЮВАВ ПРОЩЕННЯ. А НА РАХУНОК ТОГО, ЩО ХЛОПЕЦЬ ЇЩОВ У ТАКІЙ ПОРІ ДОДОМУ, А МИ ВСІ НЕ ХОДИЛИ? НІХТО З НАС НЕ ВІДВІДУВАВ ДИСКОТЕК, ВСІ СИДІЛИ ВДОМА ЗА ЧИТАННЯМ КНИГ?
Відповісти
Шо ви всі тут умнічаєте, луче по співчували як не як для обох сімей це є горе)
Да для тієї сімї що втратила сина це найбільше горе але сина цим не повернеш, а другій дитині можна просто зламати життя в якого ще все попереду)
Відповісти
краще б сиділи і читали. вина водія однозначна, хай відповість по закону. але батьки, задумайтесь де ваші неповнолітні діти перебувають ночами. в нормальній країні - це НЕПРИПУСТИМО. а то з садочка - і вже в клуб на танці.краще упередити.береженого і Бог береже...
Відповісти
зВИЧАЙНО ЦЕ ГОРЕ, ВСІ СПІВЧУВАЮТЬ БАТЬКАМ, ЯКІ ВТРАТИЛИ СИНА. А ЩО ОЗНАЧАЄ ІНШІЙ ДИТИНІ МОЖНА ЗЛАМАТИ ЖИТТЯ?
Відповісти
Життя покарає водія автомобіля!Люди з таким гріхом довго не живуть.
Відповісти
2 Година ночі. Неповнолітні розгулюють по трасі. п'яні водії їдуть по трасі. хто винен???
Відповісти
цей шофер чмо і буде ціле життя ним
Відповісти
Цього шофера я добре знаю він не чмо і не урод він дуже жаліє прошу не гадити його
Відповісти
Люди, схаменіться, бо забагато берете на себе, правда! Хто ви такі, щоб когось судити?
Ніхто не може знати, що і як було, на 100%, а чутки пустити - найлегше!
Сидіти перед монітором і видумувати свою версію історії, що трапилась - простіше простого, тут я сперечатись не буду.
Скільки людей - стільки версій і кожен сам обирає, у що йому віритм. Тільки де гарантія, що ви не помиляєтесь? Де?

Як баби на базарі. Фу! Краще б пішли і батькам того хлопця допомогли, замість того, щоб Гайку та його сім`ї кістки перемивати! Буде так, як має бути, і не інакше.
Не треба своїми видуманими коментарями давати людям нову тему для розмов. І да, не приписуйте сім`ї їхній у власність те, чого у них немає.
Відповісти
А шо Гайко був за кермом а не Ваге???
Відповісти
Я не знаю, просто чогось так подумала. Просто так само, як і ви всі, читаю ці коментарі і дивуюсь людям...
Відповісти
Вікторія ви праві на100% я шофер і бачу як йдуть з дискотеки і посеред дороги і зупиняють лізуть під машину!
Відповісти
(( я не стаю начиюсь сторону, я просто намагаюсь тверезо мислити...

Відповісти
Люди ви чуєте себе? що ви морозите. Відповідальність з 16 за згоди батьків. Він не пив!!! я з ним 2 місяці в одній кімнаті жив. Позатикайте роти!!! І вам можливо не відомо, моніторні щурі!!! що швидкість в населаному пункті обмежена до 60 км...
Відповісти
Люди ви чуєте себе? що ви морозите. Відповідальність з 16 за згоди батьків. Він не пив!!! я з ним 2 місяці в одній кімнаті жив. Позатикайте роти!!! І вам можливо не відомо, моніторні щурі!!! що швидкість в населаному пункті обмежена до 60 км...
Відповісти
Рот завали. Обзивати він ще буде людей
Відповісти
ну що тут сказати, нема чого ходити по дорозі!
кожний сам за себе несе відповідальність. і якщо хочеш жити і не бути збитим і коли ти чуєш чи бачиш що їде машина то не йти собі далі по дорозі і думай не трамвай об'їде а відійти подалі з дороги! в мене все!
Відповісти
Судити найлегше ! але де гарантії того ,що завтра ця випадковість не станеться з вами чи з вашими близькими...це горе для обох...така доля у людей, а ви краще підіть і помоліться за упокій Вадима..
Відповісти
Люди,що ви говорите?
То село,там і в 12 чи в 15 гуляють до 2-3 години ночі
Батьки впускають,тому що знають що все буде в порядку
І який смисл розбератись хто винен?
Людини немає,і її не повернути!
А той хто збив, він ж це не спеціально
Повірте,йому зараз не гірше
Відкупиться чи ні
Його діло.
А Вадіма дуже жаль(
Хоч я його зовсім не знаю.
Вічна пам'ять
Відповісти
Так, звичайно ніхто з нас не Бог, і не суддя... Але.
Загинула людина. Не собака, не скотина якась. А жива людина. Друг, син, брат.
Тіло лишили просто як шмат мяса.
А якби на місці Вадима був Ваге, чи Гайк? Що тоді? Ви ж би не говорили про те що винні батьки, чи погода... Тому сталось те що сталось. І винні мусять відповісти по закону!
Я сама жителька Горохова. І я добре бачила як Асатуряни себе поводять на дорогах!
І ви, такі вірні друзі, перш ніж їх захищати, згадайте як самі лазили ночами в свої 16, 17.
Відповісти
Є один суддя... і він мовчить...
Відповісти
Ви тут стільки всього пишете, ніби ваші слова щось змінять..
Відповісти
Просто люди не понімають походу нічого.... Втикають свій нім куди не треба.... Біда для двох сімей... А з тобою я Вікторія згідний на рахунок попереднього коментаря!!!
Відповісти
Дякую..
Відповісти
Як би облаштували бордюр і тротуар все було б норм!
Відповісти
Співчуваю батькам, родині. Горе велике і непоправне для них. Серце і душа плаче за молодим хлопцем. Дуже жалко. Царство Небесне душі Вадима і вічна йому пам'ять.
Відповісти
Правильно написала якась Ліза, важка трагедія і розсудить один суддя.Співчуваю рідним... схиляю голову.
Відповісти
ВИ ГОРОХІВЦІ (що захищають вбивцб) ЗАВЖДИ БУДЕТЕ ПА..ДЛАМИ, ЗНАЄМО ВАШИХ АРМЯНІВ, БУХАЮТЬ , І ГАСАЮТЬ. А ВИ ЗАХИЩАЄТЕ ЇХ НЕМА ЧОГО УРОДІВ ЗАХИЩАТИ, ЇХНЯ ВСЯ СІМ'Я НЕ ВАРТА ВАДІМОВОГО МІЗИНЦЯ!!! НЕ ПОЗОРТЕСЬ!!!
Яка різниця повнолітній чи ні , він забрав життя, хай відповідає по закону, хоч раз покаже що він мужик, а то знаючи його він лиш бухарь і запліднювач ваш - Гайк Асатурян!!
Не пишіть і не крайте душі рідним, захищаючи його - злочинця! ви не гідні зватись людиною, захищаючи його ви лишаєте себе справедливого суспільства! і останнє задумайтесь , захищаючи, ваші діти ходять беззахисні проти того вбивці, доля грає злі жарти!
тому бережіть себе, будьте справедливі!
Відповісти
Ти взагалі хто такий що ти так говориш?
Цей хлопець ніякий не бухарь він досить нормальний хлопець...а за свої слова відповідатимеш Бог свідок
Відповісти
Alone,падло і урод тут тільки ти,як на мене!!!! Треба бути повним кретином,щоб дозволяти собі писати такі речі про родину,яку ти (якщо таке пишеш)явно не знаєш!
Відповісти
то не перше його дтп, все рішають гроші, хай за свої грьобані гроші верне батькам дитину!!
не захищає їх, що то за батьки такі що не на в чи ти дитину, простої істини п'яним за кермо не можна, тікати від відповідальності лиш на в сили, захищай далі, він так пів району перевалить
Відповісти
Яка не перша дтп? Ви взагалі люди подуріли вкрай! Які гроші все рішють? Безсовісні злобні погані люди
Відповісти
навіть не смій їх захищати, бо то їхня вина! вина тих хто дав йому обдовбаному і п'яному, як чіп їхати по трасі, вина батьків, що знають про його грішкі і далі дають кермувати, і вина вашого "святоші" , і бля завались і не свій мені писати, ти не знала Вадіма, і ти не бачила що той урод зробив з ним
.
Відповісти
Ніхто з вас, шановні, не був там в той страшний момент. Ніхто з вас не знає напевно як все сталось. Судити когось-всі талановиті. Виправдовувати-теж проста справа. Як на мене, найкраще просто помолитись за упокій бідного хлопця, мовчки поставити в церкві свічку. В житті діє закон бумеранга і повірте, кожному буде по заслугам. Як на мене, пора завершувати дискусію, так як словами абсолютно нічого вже не змінити. Бережіть себе, будьте уважними і моліться Богу.
Відповісти
Alone,До чого тут взагалі гроші,які ви всі тут так вміло тикаєте??? Вас почитати,то мажором можна кожного 5 рахувати. Це сталось,це велика біда і Гайкові з цим все життя жити,але впутувати його родину і писати,що вони й мезинця не варті....питання: хто тут не гідний називатись людиною????
Відповісти
ти не знаєш, як то отримати повідомлення, що його немає, ти не розумієш нашого болю, ти думаєш про сім'ю, яка що зробила, збудувала беладжіо і заправляє міліцією в Горохові?
той мерзотник і його сім'я не варті ні Вадіма , ні його сім'ї! що вони зробили, щоб виховати їх достойними людьми , що вони зробили для людей? місця по 300 грн в беладжіо?
їм нема прощення, хай відповідає по закону., хай знає як втікати полями, і як казати що все в лад на ти можна, хай йде лікується від алкогольних залежності!
він гідний тіки того щоб його лиш или водійських прав і не 15 років позбавлення свободи!!!
і так порада на майбутнє повтори правила написання слів з е та и!
Люди! НЕ СМІЙТЕ ПАПЛЮЖИТИ ПАМ'ЯТЬ НАШОГО ВАДИМА!
ТАКИМ ЛЮДЯМ НЕ МІСЦЕ В ДЕМОКРАТИЧНОМУ СУСПІЛЬСТВІ!!!
Відповісти
Ніхто не паплюжить.... Мені його щиро жалко але про родину тоже не можна такого писати!
Відповісти
Давайте на будемо захищати всі ми дійсно знаємо що це не перше ДТП з його учасьтю.А за гроші тут говорять того що сім'я не бідна і привикли що у нас "мажори" ховаються за спинами батьків і не відповідають за свої поступки
Відповісти
Правильно пора закінчувати!
і усвідомте там могла бути і ваша дитина, друг, коханий, брат, а тоді захищайте вбивцю !
Відповісти
Alone,Ніхто тут і не думав паплюжити пам'ять Вадима!!Це велике горе для його родини і близьких! Але тут таке вже пишеш,що ні в які рамки... До чого тут Белладжіо??? І ти пишеш про людей, а що його родина має робити для людей????не розумію твоєі логіки..ти особисто багато для людей зробив????????
Відповісти
повір, більше ніж ти і його сімейка, докупи взяті!
а тобі дам пораду, не ловиш хід думок іди читай, розвивайся.
і не смій мені писати, що ніхто не паплюжить , ти паплюжиш, захищаючи вбивцю!
одним словом іди вчись, тобі мене не зрозуміти!
і на далі прошу не писати мені!
бо з не грамотними і безсердечними, діла мати не хочу, черствій далі!
Відповісти
Слухай не забагато ти на себе береш? Ти знав обох хлопців ( маю на увазі водія і загиблого?)
Відповісти
О так,звичайно,якби таке сталось не з якимось "мажором",то він як кожна нормальна людина не шукав би підтримки і допомоги в батьків,і вони в свою чергу просто спостерігали б зі сторони і нічим не старалися б допомогти!!! логічно!!!! Молодці!!! Я все!!
Відповісти
Олена правильні слова!!!
Відповісти
Жах,які ж жорстокі люди в наш час. Від того,що ви будете тут проклинати водія і його сім'ю,родині загиблого легше не буде. А ви тільки гріх на себе берете,бо біда може статися будь з ким і ніхто від цього не застрахований
Відповісти
За смерть треба відповвдати так чи інакше. Ти мав передбачити. Ти за кермом несеш ,ти вже несеш погрозу пішоходу. А те що тато відмаже то точно. Куди ж йому на нари бідолашку. Суд є продажним в нас. Але не там в небі. Обоє пострадали .
Відповісти
коли їдеш повз село Городище, постійно хтось перебіжить дорогу або переїде кіньми, машиною. І досить часто пішоходи думають, "що не трамвай об'їде".
Відповісти
мені цікаво які ще ДТП були з участю водія??????
Відповісти
В нас пішоходи думають шо машина ї.. А не давить всі такі умні то чому друзі не визвали швидку де вони були? І в ночі чути як їде машина чому не зійшов з дороги? Це його життя і треба було шанувати а не надіятися на когось!!!!
Відповісти
Помер молодий хлопчина(((винен у тому водій(((він повинен відповісти за злочин(((до чого тут в якій годині йшов Вадім(((люди подивіться на себе зі сторон , ви захищаєте вбивцю((((ви взагалі при своєму розумі? (((на наступний раз це чмо ще когось зіб'є на смерть, і що знову пробачити(((хто поверне сина батькам? Це горе з ними на все життя(((це яким треба бути нелюдом, щоб не допомогти цьому хлопчику який стікає кров'ю(((Жах(((Вічна пам'ять Вадіму(((Співчуття батькам(((навіть не сумнівайтеся він поплатиться за це страшне вбивство((Бог справедливий і від нього грішми не відкупишся((
Відповісти
А де були друзі з якими він йшов? Цікаво?
Відповісти
Ех... Дай Бог щоб все було справедливо.
Відповісти
Я не хочу ставати ні на чию сторону, але читаючи ці коментарі стає дуже страшно за те, які люди злобні. Можливо, це просто перша реакція на страшну подію, що трапилась - злість і бажання помсти. Але я так розумію, тут є набожні люди, які вірять в Бога, раз пишуть, щоб хлопчик Вадим спочивав з Богом. Тоді згадайте, будь ласка, що в Біблії сказано "не суди і не судимий будеш", що означає, що ми не маємо права виносити комусь вирок і навішувати ярлики. Я думаю, хлопчині, з вини якого сталася ця трагедія буде тепер не легко жити, усвідомлюючи, що через нього загинула людина. І нехай Бог сам йому буде колись суддею, а не ми.
Відповісти
Машина збила Вадіма на узбіччі,а не на проїжджій частині і як водій не відчув удар і не зупинився.Але коли посвідчення водія купив,а як їздити не купив.Різниця в тому,що він далі буде жити ,а батькам сина не поверне ні за які гроші.Цей біль для них на все життя.
Відповісти
Якщо це не перше дтп з його участю,не вірю,що він в тому кається.Думає відкупиться від людей та не від Бога.Шкода тільки якщо буде покараний Богом не він,а його нащадки.Це була шалена швидкість,бо тіло було покалічене не як-небудь.
Відповісти
Якби це було його не перше ДТП, де загинула людина, всі б точно про це знали. Як бачите, новини швидко розповсюджуються інтернетом. А від звичайного ДТП ніхто не застрахований. Тому це не привід вважати, що його совість чиста.
Я ні в якому разі нікого зараз не захищаю, якщо хтось збирається звинуватити мене в цьому. Просто вважаю, що прокльонами і самосудом тут нічого не виправиш.
Якщо наш суд продажний і не покарає його, то це зробить найсправедливіший суддя, коли всі ми постанемо перед ним.
Я всього лиш хочу закликати людей до того, щоб не писали тут багато жахливих речей, не вплутувати родину і гроші.
Все не проходить безслідно. Всім за все в житті воздасться, якщо ви вже так сильно бажаєте помсти.
Відповісти
Ти вже геть неадекватнЕ.
Захлопнись, прошу, це вже дико читати
Відповісти
Такий срач тут розвели. Ще ні за лдною новиною, напевно, стільки коментарів не бачила.
Вже геть дурієте...
Що ж тут скажеш, український менталітет!
Відповісти
Люди схаменіться
ніхто з вас незнає що насправіді і як це сталося виіне були в машині щоб говорити про те що він був пяний
Звичайно хлопця жалко і також його батьків
але проклинати водія і його родину я вважаю недоречним
тим більше переходити на якусь тему типу на*** таких з України
всі ми рівні,всі ми люди...
водія я знаю
він хороша людина
і таке могло трапитися з кожним
в будь якій ситуації існують свої нюанси
на рахунок батьків
кожен хоче захистити свою дитину
чи ваші батьки так не робили б..
Відповісти
абвгд, згідний з тобою. Перш ніж писати, подивіться на ситуацію з різних сторін, і подумайте якби ви поступили в такій ситуації якби так сталося не дай Боже.
Відповісти
Дааааа.... народ як же ви всі змінили свою думку коли це затронуло вашого друга. Пам'ятається років 8 назад в Луцьку пяний синок обласного депутата збив на смерть двох хлопців, які повертались з футболу. Одним з них був Саша Янюк, житель нашого Горохова. То тоді ви зовсім по іншому співали. І всі також кричали що мажорчика батько відкупив. І казали найти і покарати самим. Пройшов час і така ситуація сталась і з іншим мажорчиком, тільки тепер це ваш друг і ви його захищате. І пройде ще час і буде ще один мажор, і все може бути що це буде хтось з вашиз близьких, і ви знову будете кричати, що відкупились. Нема у Вас Бога. п.с НЕ важливо хороша людина Гайк чи погана, не важливо яка в нього сім'я, він зробив великий гріх, не він дарував тому хлопчині життя і не він мав його забирати. На це має право тільки Один.
Відповісти
просто перш ніж писати
обдумайте
поставте себе на місце іншого
а після цього постарайтеся висловити не упереджену думку
я розумію що ситуація яка склалася викликає хвилю негативу до водія і читаючи вище сказані думки і своєрідні прокльони
хочу сказати не нам вирішувати чиюсь долю
видно тут зібралися вельми амбіційні люди
спрямовуйте їх в правильному напрямку
бо життя складна штука в якому в наш час може трапитися що завгодно
і не вам судити когось...
Відповісти
Гріх - він один, і йому нема виправданя. За скоєний злочин перед Богом відповісти прийдеться кожному.
Відповісти
я знайома Вадима він був хорошою людиною.... нажаль час не вернеш назад.... шкода батьків і рідних... тримайтесь ми з вами.... а водій авто...як світ таких носить....розтріляти би всіх на місті хто так поступає.... я небуду виставляти свою версію тої ночі адже мене там не було.... але судячи по тому що мені розповіли і що я тут прочитала в кожного свої весії...
той так званий мажорчик буде житти ходити і радіти життю а Вадима нестало... тримайтесь... справедливість за нами... і злочинець буде покараний))
Відповісти
ніхто і не каже шо вадим був поганою людиною
але таке писати
як таких світ носить?
розстріляти?
це низько так писати
ключове речення
шо тебе там не було
і ніхто незнає як він буде жити
те шо пишуть це пусті слова

Відповісти
знаєш??? не низько так писати а низько так робити.... я немаю права судити водія авто але я й немаю права на це спокійно дивитися... Вадима немає.. і цими сварками нам його не вернути але мовчати теж неможна злочинець повиний бути за гратами... зробив раз і зробить другий... я дуже часто проїжаю біля того місця де сталося ДТП і неможу туди дивитися без сліз... там лишилася життя прекрасна людина)))
Відповісти
Пропоную замінити назву видання на "МегаСрач"
Відповісти
це не МегаСрач...... це боротьба за справедливість...
Відповісти
Справедливо суд нехай винесе рішення цього ДТП...
Відповісти
Сісти він може за вироком суду.
Ваше завдання бути присутніми на всіх судових засіданнях, залучити пресу та слідкувати, щоб не було фальсифікацій, які може зробити слідчий, тому заздалегідь поставте його до відома, що громадськість не дозволить це зробити.
Судді бояться приймати несправедливі рішення у справі, що до якої є постійний громадський контроль.
Навіть гроші тоді не допоможуть, суддя не захоче брати, бо не зможе винести потрібне рішення.
Друзі Вадима, гуртуйтесь, беріть в допомогу юристів та журналістів і на суд - це відкрите засідання, фіксуйте все і виносьте на загал.
Відповісти
Дуже слушно,кажете!Обовязково прессу,телебачення.Не дайте усе"замяти"!!!!!Співчуваю батькам,рідним і друзям.
Відповісти
Да загинула людина, однозначно його не повернеш((
Але і не треба обсуждати тих людей про яких поннятя навіть малого не маєте це поперше а по друге за кермом був не Гайк.....
Відповісти
Боже люди ви читаєте те ,що ви пишете?
Мені жаль Вадима..
Але ви нічого не знаєте і починаєте тут такий брєд писати ,що читати страшно!
Якби не дай Бог з вами таке сталось? Ваші батьки не відкуплювали б вас?ви пішли б по закону за грати?яка різниця мажор чи бідний!кожен з вас би від цього відкупився б, КОЖЕН!!!
Так говорите ніби ви всі такі правильні і дотримуєтесь законів,і так легко сіли б..НЕ ПРАВДА
Тільки й вмієте срати людей!
Краще б підтримали батьків Вадима,і поспівчували б двом сім'ям!
Це велика біда для двох сімей..подумайте над тим якби таке сталось з вами чи з вашими рідними,і розгляньте з двох сторін цю ситуацію.
Це вже не нам треба тут вирішувати ,що має бути!
Відповісти
Як стервятники налетіли. Одні розстрілюють, другі захищають. Біда сталася. Скажіть, на тому відрізку дороги саме скільки таких випадків сталося? Хтось з молодих людей розуміє це? Кожного разу нічні гуляння по трасі. Ми живемо в краіні, де життя людини немає вартості і ціни для краіни. Не діють закони. Не побудовані перегородки на автошляхах, не захищені населені пункти стінами ізоляціі, як це роблять в усіх краінах, де життя людини є цінним. Чому це є в інших краінах, а ми це можемо побачити і позаздрити, краіни цінують життя кожноі людини, закони працюють. Бережіть своє життя кожен!!!
Відповісти
ви кажете, що Вадим був хорошою людиною і нехай він спочиває з Богом і в той же час готові розстріляти іншу людину. ви, які називаєте вбивцею хлопця, котрий його збив, самі готові стати на його місце заради помсти. це нормально?
схаменіться, благаю Вас усіх! Бог сам всіх розсудить. І всім воздасть по їх заслугах.
Відповісти
Ви бачили що він п"яний був? і ви бачили те допомагав він йому чи ні!?
Не розпускайте тут брєд! Ви нічого не знаєте , а складаєте тут такі історії..
Відповісти
Я би вам всім зрадила вивчити Господню молитву "Отче наш" і там є такі слова -прости провини наші як і ми прощаєм винуватцям нашим!
Відповісти
просто поставте себе на місце матері. На хвилину. То як? Пробачили б винуватцю?
Відповісти
Таке не пробачається
Але поставте себе ще на місце матері винуватця. Ви б погодились з тим щоб посадили вашого сина? чи робили б все можливе аби цього не допустити?
Відповісти
Я вам більше скажу. Я вже погодилась. І допустила. Тому... Знаю
Відповісти
Знаю як це - перебороти свою любов до рідної людини і заставити його відповідати за скоєне. За все треба відповідати. Хай Бог милує бути і з одної і з другої сторони. Бо важко бути рідною людиною того,хто скоїв біду і того,хто страждає від скоєного. Моліться за всіх. Моя вам порада. Точно знаю, пробачити таке не можна. Але й тим, чий син таке зробив теж нелегко. Вони ж не хотіли щоб їх син таке зробив! Мої батьки таке пережили. Але їх син відповідає. І нічого. Живем якось(((
Відповісти
Мені в житті прийшлося ще не таке пробачити! І всім раджу так робити хоча це дуже важко !!!
Відповісти
Якщо досі про це говорите і пам'ятаєте, то значить не до кінця пробачили.
Відповісти
Звідки ви можете знати , що це був Гайк? Сорока на хвості принесла?ви знаєте тільки чутки і приплітаєте сюди гроші які зовсім тут нідочого... померла людина і всім дуже жаль.. краще підіть і помоліться за його упокій...тут ви нічим не поможите
Відповісти
Давайте закінчувати вже ту дискусію, вже зара те шо ви тут пишите це брєд) аж читати противно будьто слова шось змінять і тількі тут в неті всі такі герої і захисникі, хоча і поняття не мають шо і до чого і як батькам обох сімей((((
Відповісти
Його посадять, але він житиме, бачитиме сонце, небо його батьки будуть чути його голос...Вбивця вийде із вязниці і буде жити далі!!! а от як бути батькам які ніколи вже не побачать і не почують сина???
Відповісти
друзі, близькі Вадима так це все не оставить вони зроблять все для того щоб вбивця був покарений..це не перше його вбивство і він ще на волі...Вічна пам"ять Вадиму...щирі співчуття батькам..а друзям які в том момент були зним терпіння бо таке що вони бачили не кожен бачив...Бог є на небі він розсудить..
Відповісти
А де його друзі були в той момент як ви кажете водій мав надавати допомогу? Де врни були? Чого швидку не викликалм
Тупі створіння! Не вбивав він людей!!!!
Відповісти
Що ти мелеш! Які вбивства я цього хлопця знаю все життя! І не тобі рішати а будуть батьки вирішувати як з одної сторони та і з другої. А ти тут ніхто!!!!!
Відповісти
Люди які вбивства що ви пишете вам не надоїло писати такі жахливі тексти він винни з цим ніхто не спорить але ж він не уникає цього йому дуже шкода що так сталось ви собі навіть не уявляєте як йому зараз прошу вас не потрібно писати того чого насправді не було
Відповісти
спочатку писали, що це не перше його ДТП. тепер пишете, що це не перше вбивство.
таким чином і народжуються чутки і пересуди.
краще б послухали пораду людини, яка вказала вам на дуже слушні слова з молитви "Отче Наш".
Відповісти
Люди-люди.. Навіть не дивуюсь. Розвели такий срач в коментарях, ніби ці образи, взаємозвинувачення щось змінять. Все буде так, як має бути. Якщо дійсно винен- сяде. І ще одне молоде життя буде забраним.
Якби ж в'язниця вирішувала проблеми чи повертала мертвих до життя.
Краще сядьте і подумайте над тим, як ви живете, що дозволяєте дітям: ганяти на дорогих машинах вночі, на які вони самі ще не заробили, чи ходити по клубах в 17 і не в своєму місті чи селі. Бо пройде місяць-два, все забудуться і буде, як було.
Відповісти
Як всі гарно вміють писати. Браво!Хто б тут що не писав, хлопця не повернеш. Неважливо скільки йому років, основне- його нема і не буде. А водіям, на замітку, в населеному пункті в будь-яку пору доби швидкість не повинна перевищувати 60км\год. Тут без експертиз зрозуміло, що водій це порушив. А пішоходам , на майбутнє:"Береженного Бог береже"!!!Будьмо обережні, за своє життя відповідає кожен сам!
Відповісти
А це і ті друзі викликали швидку і міліцію поки той вирішував як йому втікти і подзвонити папаші...як він втікав від хлопців по полях...
Відповісти
Ти хоть щось знаєш що плетеш бездар....вже надоїло скільки можна паплюжити хлопця він ж не з ножом на вбивство пішов
Відповісти
Ви вмієте гарно розсуждати!!!Респект!!!Вони грошима хочуть відкупитися,а батькам неповернеш сина,а друзям вірного,щирого і хорошого друга!!!Майте хоча б трохи поваги!!!
Відповісти
ЯКИЙ СРАЧ РОЗВЕЛИ! всі такі мудрі, всі все так знають, всі там були і бачили. з цих коментарів виродилось стільки нових пліток, які підуть по людях і всі будудь приплітати ще і ще щось нове. ДОСИТЬ цієї писанини. ДО-СИТЬ! словами ситуацію не зміниш і осудом і філософствуванням! будьте ж мудрішими, кінець кінців. хочете розбиратись-слідкуйте за судовим процесом, розслідуванням. робіть, а не говоріть і пишіть коментарі, ніхто вам того не забороняє. ЗАВЕРШУЄМО!
Відповісти
Люди змилуйтеся не сідайте за кермо автомобіля п'яними...Ви забираєте в людей життя...Бог все бачить і він теж...Ви не заїте яке ви горе принесле в цю сім'ю...Бать залишились без сина...Дівчина залишилась сама без нього...Але він назавжди залишиться в наших серцях...Він все бачить... Він буде любити вас,оберігати,і ніколи не покине вас бо він в наших серця...Бог все бачить і всю правду знає...Той хто це зрубив БОГ йому суддя...ПОМНІМ! ЛЮБІМ! СКАРБІМ!
Відповісти
Люди,це страшно читати...кого Ви з себе робите,Бог все бачить,і все буде по його волі,не вам судити...Яку дурню ви пишете???За хлопця який був за кермом нічого поганого сказати не можу,розумний,вихований,адекватний...Да хто ви такі,щоб вважати його батьків мажорами,ви ж не знаєте ,як ім це ввдадось.У обох сім'ях велике горе,за Вадима знаю,що хороший ,вихований хлопець,ніхто не знає як будо все досьименно,але перестаньте судити та проклинати дитину,думаєте в нього життя буде після цього???
Відповісти
Яка різниця хто він, чи хто його батьки. Просто хай відповідає по закону!!! Він (вище сказанно "адекватний") не перший раз за кермом попався пяним. І що? Його відмажуть, а завтра нехай він ще когось зіб'є?? Так??
Відповісти
От наших людей не поймеш їм тільки дай повод плітки розносити.....чи це є правда чи не правда всерівно люди розность хоча кому від цього буде краще під питанням
Відповісти
Друзі і рідні загиблого, просто хочуть справедливості!!!!! Цікаво, чи ви б, не хотіли того ж самого, якби це сталось з вашим другом чи родичем?!!!
Відповісти
Як це ,,ніхто не знає ,як було" ?
Усім навколо очі затьмарило ?
Там ще було написано ,,компанія чого не помогла йому "? Хлопці допомогли -своїми руками друга до купи збирали.
Водій має нести відповідальність,його від цього нічого не застерігає.Не сьогодні ,то завтра він буде стояти перед Божим Судом.Усі ми не застраховані від смериі, але і не має гарантій ,що необережністю ми заберемо і чуже життя ,якщо вже так сталося треба покаятись і вести себе гідно.Не смітіть під цим постом , вбити водія це не є варіант ,це його хрест і він його буде нести.Так само і не верзіть дурниць про Вадіма , бо то вже гріх ви на себе берете.
Нам залишилось пам'ятати і згадувати Вадіма , хорошим і добрим хлопцем ,яким він був.Світла йому пам'ять.
Відповісти
Скажіть, будь ласка, своїми коментарями про справедливість, якої не можуть добитися і про мажорну сім'ю, яка все владнає, сидячи отут за компами ви щось міняєте???
Хочете справедливості - ідіть страйкуйте під суд; шукайте ще якихось очевидців події; читайте норми закону, які ви могли б застосувати, щоб довести вину юнака. Та купа є корисніших справ, які ви могли б зробити в пам'ять вашого друга!
Але ні, легше сидіти писати прокльони, вплутувати сім'ю і кричати про помсту.
То вже люди дуріють просто і тільки всього. Страшно читати все це.
Відповісти
В США є така стаття як вбивство з необережності, а ще коли людині погано, ти мусиш викликати швидку,бо якщо не допоможеш це теж злочин. Власне говориться, що береженого Бог береже. Якби їздив по правилах, цього б не сталось. В офіційному звіті ДАІ вказано, що тіло вбитого хлопця відкинуло приблизно на 30 метрів, а сам автомобіль зупинився за 500 метрів від місця наїзду. Чи не занадто велика швидкість для населеного пункту? Отже, перевищення швидкості в темну пору доби, в місці де швидкість має обмеження, посприяло створенню аварійної ситуації, коли водії не міг повноцінно контролювати свій транспортний засіб і вчасно реагувати на небезпеку. Будьмо справедливі, у наш час у молоді занадто розвинуте почуття вседозволеності. Я знаю добре батька водія, який не один раз просив синів бути обережними і тому мені шкода, що вони його не почули. Якби не було,а винних потрібно покарати по справедливості. Такі справи є резонансними і показують чи їдемо ми по шляху до справедливості, чи далі в нас усе полюбовно вирішується.
Відповісти
Здається мені що після 23:00 якщо немає 18 років по розважальних закладах ходити не можна. На дорогах взагалі і в день і в ночі потрібно бути обережним я не думаю що цей "мажор" виїхав на обочину в таке вчинив
Відповісти
Ви б знали цю людину ніколи б не сказали що він мажор!!!! Бісить що наші люди такі гидкі бридко навіть в тій країні жити начебто наша рідна країна а живуть бридкі безсовісні нічого не вартуючі люди.....
Відповісти
Бійтеся Бога. Усі ми ходимо під Богом. Важко подумати, як пережити матері. Це пекло, а ви ще обговорюєте. Ех, ви не люди, ви вовкулаки. В нас на Україні так: якщо людині важко взяти її затоптати. Вічна пам'ять Вадиму!. А ви батьки моліться.
Відповісти