ВолиньPost представляє другий випуск відеоновин: підсумки тижня. ВІДЕО

ВолиньPost представляє другий випуск відеоновин: підсумки тижня. ВІДЕО
ВолиньPost запустив новий проект - власний випуск новин.

Журналісти інтернет-видання зібрали найголовніші та найцікавіші новини за тиждень.

Всі події, що відбулися на Волині, а також ті, які лишилися поза кадром місцевих видань, - дивіться у відеосюжеті.





Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Мало інформації.
Відповісти
Ну що почали... Традиційно. Аня гарна, світла мало, суфлер - зачьот, два сюжети і одна новина без відео. Такий підсумок тижня у підсумковому випуску новин за тиждень від ВолиньПосту.
Відповісти
Цікава ідея для інтернету, але справді хочеться більше новин. Працюйте... Чекаємо ширших результатів
Відповісти
Дуже красива Аня, вродлива, як ягідка. А решта і яка якість новин, не знаю. Аня усе засліплює.
Відповісти
Я перший Ані комплімент зробив - так що проходь мимо :)
Відповісти
Молодцы класс
Відповісти
Мало информация класс 12
Відповісти
Ну хоча би вже тим iPad не світили,а то все реклама і пропаганда
Відповісти
чим багаті - тим і світять)
Відповісти
Аня найкраща!
Молодці. Очікуємо Нових Творчих Успіхів.
Відповісти
Анна тепер себе розрекламувала за рахунок "гнилого" піару про обшуки на всі 100%.
Відповісти
ну то ідіть читайте волинські новини. там піару нема. просто секта поклоніння святому Палиці. Якби не журналісти, ви б давно сиділи б в Яниковому ярмі. Майте повагу до чужої праці.
Відповісти
Не хочу ображати дівчину, але розпущене волосся яке лізе в очі, це те що треба прибрати однозначно. Працюйте над дикцією. Просто неприпустимо.

Таке відео добре для особистого блогу студентки, а не для новинного ресурсу, який позиціонує себе головним новинним сайтом області.
Відповісти
згідний на 200% !!!
Відповісти
Навпаки, красиве в дівчини волосся, нікуди не лізе, усе зі смаком. І з дикцією усе гаразд. Когось заздрість роздирає на шматки. Якусь стару дівку, яка ще не була в "роботі" і затискує між ногами свою цноту. Таким все заважає: і волосся, і дикція, і... цнота.
Відповісти
ВП молодці! Спочатку ця дівка стала ну просто жертвою обшуку, який сама спровокувала в облраді. Цьому "скандалу" присвятили цілу спецтему,щоб більше людей читало сайт і зразу запустили новеньке:відеоновини. З ведучою-жертвою. Рейтинг треба піднімати не роздутими скандалами, а професійною роботою
Відповісти
Відеоновини ВП запустили більш як тиждень тому! Провокації - це вибиті двері в облраду і нібито занесена граната в кабінет Гунчика, про яку дізнались з ""Достовірних Джерел"
Відповісти
Певно в перший тиждень рейтингі були не дуже...))))
Відповісти
щоб ви знали в перший тиждень випуску рейтинги були "дуже".
Відповісти
Родзинкою цього скандалу є двоє безсоромних людей – Палиця і Товстенюк. Вони посадили і поставили біля себе охоронців, чого ніколи і ніде не було. Ну, скажімо, Палиця: в нього є мотиви для посиленої охорони: броньовані КрАЗи, кишенькова армія (як в керівника невеликої африканської держави), можливий "напад" одеситів, "екстремістів", інопланетян з НЛО тощо. А від кого захищається Товстенюк - нікому не відома людина - без "подвигів, орденів і слави"? В цій ситуації, як на мене, в першу чергу неприємно людям, які сидять поруч в залі. Схоже, що поруч з людьми сидять носороги. Як на мене, цій милій журналістці, яка ніби то стала центром скандалу, є більша потреба захищатися, ніж по-дитячому наївному "менеджеру чужих грошей". Тут, очевидно, винні ті, хто вже п’ять діб надуває і без того роздутий презерватив небезпеки, яка ніби то нависла над двома особами, яким без охорони - смерть на місці. Деякі нові люди, які прийшли в раду, як ніби уражені кретинізмом (нестача в організмі йоду). І виставляють цей кретинізм напоказ: як хлопчики в дитсадку – в кого піська більша. Чи не так?
Відповісти