Волинські підприємці протестуватимуть під стінами ОДА

Волинські підприємці протестуватимуть під стінами ОДА
Волинські підприємці закликають лучан прийти до Волинської ОДА і підтримати їх акцію протесту.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook Олег Міткевич.

Акція відбудеться у п’ятницю, 18 грудня, у Луцьку біля будівлі ОДА.

Початок о 9:00 годині.

Підприємці протестуватимуть проти відміни спрощеної системи оподаткування (єдиний податок), яка з 1-го січня 2016 року - під загрозою знищення.

Волинські підприємці стверджують, що хочуть сплачувати податки просто і виступають проти ускладнення їхнього адміністрування.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Платити в місяць 200-300 грн. податків, а обороти мати по декілька сотень тисяч в місяць - ЯКІ ПРОТЕСТИ.
Відповісти
А може спробуйте не рівняти всіх!? Дерслужбовці ВСІ хабарники!!!!Так правільно???
Відповісти
Рижков - ти перший негідник-нероба!!! Так правильно???
Відповісти
По 2 групі 725грн?
Відповісти
Підприємці,це люди які повинні самі щось робити,а не купивши за одну ціну продати в декілька разів більше,навчіться заробляти працюючи на землі або заводі,давно потрібно було підняти податки
Відповісти
а Ви всі підете до "великих" бізнесменів, які на перекупі не 50 % з вас візьмуть, а 500 , отже, всім буде "краще". Не забувайте, що тисячі людей самозайняті і нічого не просять у держави.
Відповісти
24 роки дурили і обкрадали Україну, нас з Вами! Звідки взялися олігархи при владі і незаможний середній клас? Не набридло слухати БРЕХНЮ і самим собі БРЕХАТИ?!!! Це Зло з метастазами!
Відповісти
Патент 135,пенсійний 500,оплата торгового місця 700,охорона 120 це все за місяць,якщо торгуєш сам,а не продавець.вартість поіздки за товаром Польща 1500, Хмельницький 350 за одну поіздку. Рахуйте.
Відповісти
Патент 150,пенсійний 500,оплата контейнера 700,охорона 120 за 1 місяць.поіздка за товаром в Польщу 1500,в Хмельницький 350 це за одну поіздку. Ніч в дорозі, на базарі і в холод і в спеку. Рахуйте. Легко?
Відповісти
Самі обрали свій шлях, то кому тепер жалієтесь?!
Відповісти
Це бізнес, ви щось виробляєте? Купівля-продаж - це спекуляція називається!!! Дістали ви вже всіх зі своїми накрутками і брехнєю!!!
Відповісти
Раньше это называлось спекуляция и за это сажали в тюрьму.
Відповісти
не треба плутати поняття.
спекуляція існувала як явище у совку і виключно через ДИФІЦИТ товарів, тобто коли пересічний громадянин не мав можливості щось придбати за звичайною ціною у магазині (через відсутність необхідної для всіх кількості товару), в той час як спекулянти, через корупційні зв"язки, викупали ці невеликі партії товару, що надходили у роздрібну мережу, після чого перепродували з наваром. оце і є СПЕКУЛЯЦІЯ.
на сьогодні дифіциту товару не має, а є звичайні ринкові відносини, хтось виробляє, хтось доставляє, хтось продає, але є вибір виробників товарів та продавців цих товарів, що зумовлює конкуренцію і ціноутворення.
так що спекуляція - невід"ємний атрибут "советской торговли", нічого спільного з сьогоденням не має.
вчить матчастину.
Відповісти
В ОК до сьогодні за спекуляцію судять
Відповісти
що таке ОК?!))))
Відповісти
Патент 150,пенсійний 500,оплата контейнера 700,охорона 120 за 1 місяць.поіздка за товаром в Польщу 1500,в Хмельницький 350 це за одну поіздку. Ніч в дорозі, на базарі і в холод і в спеку. Рахуйте. Легко?
Відповісти
А при чому до податків оплата контейнера та охорони? І поїздки ваші до податків ніякого відношення не мають! Перевести вас всіх на касові апарати давно потрібно! Чому прості люди із з/п в 5,0 тис грн мають платити 1 тис податків, а ви із оборотів в сотні тисяч ґкихось 600 - 700 грн? Поясни розумнику
Відповісти
тому, що оборот - це не прибуток.
можна мати оборот 100 тис грн із націнкою 12-15 %, тобто валовий прибуток - 12-15 тис грн, але з них треба покрити витрати, а саме оренду, охорону, комунальні послуги, логістику, податки, рекламу, з\п продавців і т.д.
тому не все так весело у підприємців, як вам здається.
Відповісти
Патент 150,пенсійний 500,оплата контейнера 700,охорона 120 за 1 місяць.поіздка за товаром в Польщу 1500,в Хмельницький 350 це за одну поіздку. Ніч в дорозі, на базарі і в холод і в спеку. Рахуйте. Легко?
Відповісти
певно так, якщо ви ще не завязали
Відповісти
Була б можливість працювати на державній роботі, працювали б заводи, япобажала б вам нашого ,,легкого базарного хліба,, лахматий будун
Відповісти
А до кого вони прийдуть? В ОДА завтра нікого не буде! :)))
Відповісти