У Луцьку поставили перші лавки проекту «Бандера Square»

У Луцьку поставили перші лавки проекту «Бандера Square»
18 грудня активісти встановили перші елементи урбаністичного проекту «Бандера Square».

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав арт-менеджер Roman Hakh.

Нагадаємо, нещодавно ініціатори проекту просили лучан допомогти з облаштуванням «Бандера Square».

Вечірній монтаж!

Опубліковано Roman Hakh 18 грудня 2015 р.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Пусти дурного богу молитися ... Приліпили, як горбатого до стіни. Якщо таким чином "Карабас - Барабас" здійснює свою анексію комунальних територій - то задум зрозумілий. У Луцьку - все не по - людськи. Вислови свою позицію, новообрана владо!
Відповісти
чому завжди одне невдоволення?? що особисто ви зробили для міста?
відкрийте очі, гляньте обєктивно на реальність. буде в центрі міста ще один гарний куточок для відпочинку. люди стараються маленькими кроками розвивати наше місто
а ви напевно з тих людей які вночі розмалюють ті лавочки
Відповісти
від однієї назви того куточка у здорової людини тошнота наступае
Відповісти
Бандера є герой. Совок -це смітник історії.
Відповісти
задовбали вже з тим Бандерою. Навіщо ця політизація?
Відповісти
Фігня якась одним словом. До чого там ті лавки? Карикатуру якусь зробили((
Відповісти
Молодці. Луцьк-найкраще місто.
Відповісти
найкраще провінційне місто і Бандера в них герой...
Відповісти
Найлегше попиз*^ти і нічого не зробити і залишати місто нудним-МОЛОЛДЦІ-ПО БІЛЬШЕ ТВОРЧИХ ІДЕЙ.
Відповісти
Не важливо чи Бендері чи ще комусь-аби було цікаво в місті.
Відповісти
Назвали ім'ям душогуба, ще б іменем Чикатило назвали!
Відповісти
З поляками балакаєш - дружелюбні. Тільки десь проблисне ім'я Бандери - вже вштики, дивуються навіщо розворушувати історію немирного співіснування народів в ті часи.
Відповісти
Герой Бандера - це наша особиста справа. Не найбагатші народи Європи чомусь приречені на полеміку в цьому питанні. Росіяни не роззявляють рота, коли французи вшановують Наполеона, котрий ледве не спалив Москву..
Відповісти
Бомжі валетом будуть спати
Відповісти
А ніхто не подумав про людей, які проживають у цьому будинку, де стоять лавки??? І так галасу від Карабасу більш ніж вдосталь. Спати неможливо. Діти, інколи, шарахаються від почутого. Коли тепло на дворі неможливо знаходитися у квартирі з відкритими вікнами. Жах просто!!! А тепер ще цей сквер?! Для кого?! Немає в нас місця більше? Лише тут не хватало цих лавочок?! Це не правильно. Тим більше, що нас запитували чи ми не проти цього проекту. І всі мешканці сказали "НІ". Але ж не послухали. Бо всім байдуже на нашу думку!!!!
Відповісти
таке враження ,що в Луцьку живуть майже одні совєти
Відповісти
Дуже класна лавка! І назва площі - +100! А лучани розчаровують коментарями. Тихо червонію за них
Відповісти
А чому-б не назвати (Казковий сквер)? Одна всрана політика, ніякого вибору людям(((. Альтернатива повинна бути всьому, але без невтішних наслідків, лише цікавість і позитив у думках, коли називаєш місце, де зберається різнодумковий шар населення!
Відповісти