Луцьким слідчим бракує паперу^

Луцьким слідчим бракує паперу^
У слідчих Луцька неабияка проблема - у петиції до Луцької міськради вони просять забезпечити їх папером.

З таким запитом звернулась Капуза Юлія Петрівна на сайт подання петицій.

"Я, Капуза Юлія Петрівна - слідча поліції, прошу забезпечити усіх слідчих папером формату А4, оскільки немає на чому друкувати справи".

Станом на 15 січня петицію підписали 23 особи з 300 необхідних.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Судячи з успіхів слідчих з заголовка зявляється думка, що бракує туалетного паперу... Я помилився.
Відповісти
помилився
Відповісти
Ниток зате не бракує...
Відповісти
В тебе, доцю, шо керівника нема?Де служвова ієрархія? Де дисципліна ?Хто дав право і яким документом це обумовлено?Не виключено, що то робиться зі згоди недолугого керівництва, яке сховалося за тендітною спиною дівчиська. Ти, доцю, рапорт на імя свого начальника папиши. Бо теве ж дурненьку з роботи виженуть.Не компроментуй службу!
Відповісти
Смі сміхом, але, наприклад, у школах паперу А4 теж немає, вчителі, наприклад, самі мусять себе ним забезпечити, і фарбою для оргтехніки, і ремонт ксероксу, зокрема, за власний кошт роблять....
Відповісти
ну і в вчителів зарплатня не така як у слідчих...і хабарів немає...а папір чортяки десь беруть)))
Відповісти
Юлія Петрівна! А як там нащот патронов?
Відповісти
А чи не подумали Ви, що на сайті петицій будь-хто міг від імені Юлії Петрівни написати такий брєд!!!??? Там же не висвічує справжнього творця цієї ідеї. Чого Ви зразу налітаєте на неї! Вона ж не дурна, щоб таке оприлюднювати! Дивіться краще за собою, а не коментуєте інформацію, про яку навіть не знаєте дійсної правди!
Відповісти
В "міліції" не було такого понняття як отримувати канцтовари...їх вони "вибивали" з людей...
Відповісти
Ви Гандони
Відповісти
такий, ще й рваний)))
Відповісти
явно не доганяє - треба міністру Авакову у Фейсбук писати,- він стаміци не вилазить. Хай почитає і повіситься, реформатор...)))
Відповісти