«У Волині повинен бути особливий статус», - Степан Івахів. ВІДЕО

«У Волині повинен бути особливий статус», - Степан Івахів. ВІДЕО
Волинь зможе отримати більше від держави, якщо їй буде наданий статус Поліської території.

Про це заявив народний депутат України Степан Івахів.

“Особливий статус потрібно домогтися через те, що, на превеликий жаль, на Поліській території, куди входить Волинь, це територія з особливим кліматом і з особливими землями, тобто менш родючими. Якщо це вирішимо, то вирішимо для Волині найголовніші пріоритети. А решта все для Волині, як для всіх, однакове”.

Що ж до капітальних інвестицій, то в держбюджеті їх для регіону поки що передбачено не було.

“Івахів на округ не розподіляє. Розподіляє особисто адміністрація області”.

Крім того, Степан Івахів виступає проти нинішнього очільника регіону Володимира Гунчика. Мовляв, він недостатньо працює для розвитку регіону.

“Я хотів би, щоб губернатором була більш потужна людина”.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 34
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Раз Івахів взявся за гунчика, то до Гунчика підкрадається п...
Відповісти
Особливий статус для Волині і Донбасу?
Відповісти
новінского
Відповісти
до всього що відбуваєтьсяу нашій країні - "особливий статус" придумали сепаратисти. Івахів ти подібного хочеш ?
Відповісти
“Я хотів би, щоб губернатором була більш потужна людина - і ця людина - Я”. Ненав'язливо натякнув Івахів.
Відповісти
Івахів - один з небагатьох депутатів, які рідко публічно про щось говорять, але якщо вже говорить то по ділу. Популізм - то не про нього точно.
Відповісти
Ти в касу Івахіва заходиш до того, як напишеш комент, чи після?
Відповісти
мають нас за дурачків..по ділу..без привілеїв та ігнора законів всі кантиніуми прікажуть долго жить за щитанні місяці..кучма болт на них заложив..отакціонірувався..литвин,катя,деркачі хто зараз?...кампашка з зіцпредсєдатєлями розвалюється..брєд і дальше несе..наш "Гейтс"..це не популізм..це мафіозні клани совдєпа..з їх специфічною пострадянською стіпіснітєльноподлянскою,слабохарактерною душонкою..
Відповісти
Заход № 2 проти Гунчика, заход № 1 був від Гузя. Хлопці працюють уже дуетом))) но може бути потім тріо або квартет.
Відповісти
Хлопці, не переживайте. Ні Гузь, ні Івахів губернатором Волині не стануть.
Відповісти
Жодних переживань з цього приводу. А от когось хочуть пропхати це 100%. Якщо цей номер пройде, то самі переконаєтесь)))
Відповісти
Згоден, що пропхнуть. Але Порох, відчуваючи загрозу дострокових виборів, однозначно пропхне свого, або залишить Гуня.
Відповісти
Хлопці, комплекс неповноцінності подолати можна, якщо працювати над собою.
Якщо якась людина комусь не подобається, то відразу це інтрига, або Гузь чи Івахів когось проштовхують - це ментальність наша українська - все не так, "шеф фсьо пропало", всі "дермо" і я "дермо".
Навчіться позитивно мислити і життя стане веселішим ;-)
Відповісти
Позитивно мислити означає мислити критично. Мислити критично означає враховувати існуючі реалії. У даному випадку стверджувати, що Стьопа говорить "по ділу" - це курам на сміх.
Відповісти
Активна робота цих "обранців" над персоною Гунчика є констатацією факту і не більше. Хіба з нашими депутатами будеш позитивно мислити, коли вони думають найперше про себе і це стало вже доброю традицією. Но є один позитивний момент того всього - бійка у верховній раді, на одній з яких один з Волинських депутатів активно себе проявив. Це вже про щось свідчить.
Відповісти
регочу разом з курами... тішусь ідеєю "особливого статусу!
Відповісти
Заговорив про особливий статус, значить скоро вибори. Про це він говорить перед кожними виборами.
Відповісти
Такої посади , як " губернатор" в Україні немає!!! Є голова ОДА. Клоуни і нардепи і журналісти.
Відповісти
Заклики до сепаратизму від злодія, який закрив Комо і викинув людей на вулицю. скажи просто-хочу Бондаря, свого лакея і блазня, який платив по 150 гривень на виборах за голоса дурним заболотчанам і всі дружно брали ці гроші івахіва... от така революція і війна на Сході..
Відповісти
Це Сашко Товстенко прокинувся?
Відповісти
Святі угодніки Палиці бажають Івахіву здоров'я))
Відповісти
Краще хай буде кіт в мішку, але не одіозний, з нульовим рейтингом Гунчик. Нікудишня, неприємна, бездарна особа.
Відповісти
Івахів далеко не Єремєєв,але є куди рости та розвиватися у плані ораторського мистецтва.
Відповісти
Підтримую Івахіва на 100%
Відповісти
Stepan is good men
Відповісти
Особливий статус для Волині не сепаратизм, а протидія особливому статусу Лугандонії.
Відповісти
І це ж треба таке придумати!
Відповісти
А цікаво, які землі у Швеції, Норвегії, чи приміром у Фінляндії? Може, все-таки, проблема не в землях, а в мізках і менталітеті?
Відповісти
Не треба нам ніякрго особливого статусу ми шо тут тобі інваліди?
Відповісти
поціновувачей коней-так
Відповісти
Мені Івахів подобається бо каже правду. А привілейований статус Полісся це наше з вами майбутнє.
Відповісти
В його словах нічого поганого немає. Не треба спішити з висновками. Усе це називається децентраалізація. Якщо ми не матимемо цього особливого статусу, наші землі, наш ліс, вода, корисні копалини - все буде знищено.зайдами, а також тими, хто купуватиме цілі шматки землі волинської по тій нашумівшій кадастровій карті,яку презентував янукович.
До речі, карта досі існує. Але чи існує ваш будинок на цій карті?
Відповісти
може статус не Поліської території, а статус Польської.
Відповісти
"Особливий статус..." що він несе. Україну треба рятувати. До ЄС як до неба рачки. Поляки ось що бовкнули-"Миф о возможном членстве Украины в ЕС развеян после слов министра иностранных дел Польши Витольда Ващиковского о провале программы «Восточное партнерство», которая отводила Украине, Молдове и другим странам постсоветского пространства лишь роль буферной зоны между Россией и ЕС и не давала этим государствам шанса на вступление в Евросоюз, заявил глава МИД Польши Витольд Ващиковский.
Відповісти