У Луцьку головний податківець України відкрив новий офіс для підприємців. ФОТО

У Луцьку головний податківець України відкрив новий офіс для підприємців. ФОТО
На відкриття нового офісу приїхав сам Голова ДФС України Роман Насіров.

"Створнення такого офісу - це спільна справа. Його ініціювали як представники бізнесу, так і низка громадських інституцій", - заявив він.

Більше 20 волинських підприємств та 8 платників податків з Рівненської області тепер зможуть подавати звіти та отримувати консультації в Луцькій спеціалізованій державній податковій інспекції з обслуговування великих платників податків.

Структура розпочала роботу з 1 січня 2016 року, але офіційне відкриття відбулося лише сьогодні, 5 лютого.

За словами працівників фіскальної служби, така нова функція дозволить Волинському бюджету отримати від 20 до 30 млн гривень додаткових надходжень.
















Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
волиньпост деградує. що це за інформація, ні про що. Хоч би фото якісь толкові... а де ж пан Насіров?
Відповісти
і хто цей черевань, що палить на сходах?
Відповісти
Насіров - нєрвно курить в стороні)))
Відповісти
але про що говорять ці фото: порожні темні коридори, невідомі люди дупами в обєктив, заплилий жиром Куліков - великий оператор, бо він знімає голів ОДА, чоловік з цигаркою і животом до колін... Назвіть імя фотографа? Повна деградація.
Відповісти
".. повна деградація.." це ти про Кулікова?
Відповісти
Не був - то як ти щось писати можеш? А слабо Кулікову це в обличчя сказати? :))) Страшно? :)))
Відповісти
Приходь і тебе зніму, мені не шкода і "жиром" поділюся якщо мужик и за свої слова відповідаєш!
Відповісти
З цигаркою Валерій Бондарук.
Відповісти
Ви спочатку наведіть порядок, звіти з третього разу приймають.
Відповісти
Корупція і хабарництво набирає нових форм. Цей будинок треба спалити разом з усіма цими спеціалістами
Відповісти
І звідкі ж ти такий розумний потім будеш пенсії, стипендії, соцвиплати отримувати? Розуму НУЛЬ, аби бовкнути! :)
Відповісти
насіров на першій фото. А фото дійсно ніякі мабуть це шо небудь
Відповісти
Нічого в цій країні не міняється. невже не можна відкрити той центр просто без оцього пафосу і показухи. Тепер тільки на хвильку уявіть скільки потрачено державних коштів аби привезти дупу пана Насірова і його світу до Луцька і назад до столиці + харчування і т д
Відповісти
А яка показуха? Ви на фото пафос побачили? Я ні - бездарність фотографа, який(яка) не розкрив теми події - так! Повідомили громадськості що таке відкрили і показали, відзвітували чиновнику, яка тут показуха? Вже береги зовсім попутали?
Відповісти
А фотограф пані Катерина, що віднедавна на Пост перебралась! :)
Відповісти
А журналісти туди ходили даром? Власники платять їм зарплату, відрядження. А ще скільки зжеруть на дурняк?????
Відповісти
Ну звісно що журналісти скрізь ходять даром, щоб написати, а потім ваші дур...ті коменти читати!
Відповісти
Якби то тільки переїзд і харчування... А ще в кишеню треба дати. І що він відкрив, що показав? Потьомкінські села, ніяк ми від них не можемо відійти. Памятаю, як на "закаті" радянських часів приїжджали міністри. Їх водили під руки (дуже похилого віку!!!), показували корівники і корів, досягнення розвинутого соціалізму... Ці хоч самі пересуваються, хоч і животи заважають.
Відповісти
Чому не можна прочитати новини про Гонтарєву.(Махінації Гонтарєвої шокуюче розслідування)
Відповісти
Катерина?! Все ясно. Вона тільки годиться в секретарі міліцейським генерал-губернаторам.
Відповісти
А у кого квартирака у Лондоні з присутніх є? Що прості люди які сидять там у кабінетах думають про таких? Для чого вони на держслужбі?
Відповісти
А для чого 3-є ножиць?
Відповісти
А що - мало? Ну так "фотограф" не показало дийство, от людей і мучають питання :)
Відповісти