вхід реєстрація

У Луцьку головний податківець України відкрив новий офіс для підприємців. ФОТО

У Луцьку головний податківець України відкрив новий офіс для підприємців. ФОТО
На відкриття нового офісу приїхав сам Голова ДФС України Роман Насіров.

"Створнення такого офісу - це спільна справа. Його ініціювали як представники бізнесу, так і низка громадських інституцій", - заявив він.

Більше 20 волинських підприємств та 8 платників податків з Рівненської області тепер зможуть подавати звіти та отримувати консультації в Луцькій спеціалізованій державній податковій інспекції з обслуговування великих платників податків.

Структура розпочала роботу з 1 січня 2016 року, але офіційне відкриття відбулося лише сьогодні, 5 лютого.

За словами працівників фіскальної служби, така нова функція дозволить Волинському бюджету отримати від 20 до 30 млн гривень додаткових надходжень.















Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
волиньпост деградує. що це за інформація, ні про що. Хоч би фото якісь толкові... а де ж пан Насіров?
Відповісти
і хто цей черевань, що палить на сходах?
Відповісти
Насіров - нєрвно курить в стороні)))
Відповісти
але про що говорять ці фото: порожні темні коридори, невідомі люди дупами в обєктив, заплилий жиром Куліков - великий оператор, бо він знімає голів ОДА, чоловік з цигаркою і животом до колін... Назвіть імя фотографа? Повна деградація.
Відповісти
".. повна деградація.." це ти про Кулікова?
Відповісти
Не був - то як ти щось писати можеш? А слабо Кулікову це в обличчя сказати? :))) Страшно? :)))
Відповісти
Приходь і тебе зніму, мені не шкода і "жиром" поділюся якщо мужик и за свої слова відповідаєш!
Відповісти
З цигаркою Валерій Бондарук.
Відповісти
Ви спочатку наведіть порядок, звіти з третього разу приймають.
Відповісти
Корупція і хабарництво набирає нових форм. Цей будинок треба спалити разом з усіма цими спеціалістами
Відповісти
І звідкі ж ти такий розумний потім будеш пенсії, стипендії, соцвиплати отримувати? Розуму НУЛЬ, аби бовкнути! :)
Відповісти
насіров на першій фото. А фото дійсно ніякі мабуть це шо небудь
Відповісти
Нічого в цій країні не міняється. невже не можна відкрити той центр просто без оцього пафосу і показухи. Тепер тільки на хвильку уявіть скільки потрачено державних коштів аби привезти дупу пана Насірова і його світу до Луцька і назад до столиці + харчування і т д
Відповісти
А яка показуха? Ви на фото пафос побачили? Я ні - бездарність фотографа, який(яка) не розкрив теми події - так! Повідомили громадськості що таке відкрили і показали, відзвітували чиновнику, яка тут показуха? Вже береги зовсім попутали?
Відповісти
А фотограф пані Катерина, що віднедавна на Пост перебралась! :)
Відповісти
А журналісти туди ходили даром? Власники платять їм зарплату, відрядження. А ще скільки зжеруть на дурняк?????
Відповісти
Ну звісно що журналісти скрізь ходять даром, щоб написати, а потім ваші дур...ті коменти читати!
Відповісти
Якби то тільки переїзд і харчування... А ще в кишеню треба дати. І що він відкрив, що показав? Потьомкінські села, ніяк ми від них не можемо відійти. Памятаю, як на "закаті" радянських часів приїжджали міністри. Їх водили під руки (дуже похилого віку!!!), показували корівники і корів, досягнення розвинутого соціалізму... Ці хоч самі пересуваються, хоч і животи заважають.
Відповісти
Чому не можна прочитати новини про Гонтарєву.(Махінації Гонтарєвої шокуюче розслідування)
Відповісти
Катерина?! Все ясно. Вона тільки годиться в секретарі міліцейським генерал-губернаторам.
Відповісти
А у кого квартирака у Лондоні з присутніх є? Що прості люди які сидять там у кабінетах думають про таких? Для чого вони на держслужбі?
Відповісти
А для чого 3-є ножиць?
Відповісти
А що - мало? Ну так "фотограф" не показало дийство, от людей і мучають питання :)
Відповісти