Аварія на Станіславського: "Мерседес" влетів в маршрутку. ФОТО

Аварія на Станіславського: "Мерседес" влетів в маршрутку. ФОТО
Близько 20-ї години на вулиці Станіславського водій автомобіля "Мерседес" на швидкості врізався в маршрутку "9а".

За словами водія маршрутного таксі, кермувальник "Мерседеса" на великій швидкості вискочив з-за поворота, і, щоб не в'їхати в фуру, яка стояла припаркована неподалік, врізався в бік маршрутки.

"Водій з місця події втік. А потім прийшов", - розповідає водій маршрутки.

За словами чоловіка, в "Мерседесі" знаходилося двоє пасажирів - чоловік і жінка. Швидка, яка приїхала на місце події, надала їм необхідну допомогу.

"Чоловік був п'яний", - резюмує водій автобуса.

В маршрутці, на щастя, ніхто не постраждав.







Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
В Києві з такими поступили справедливо ! Поліція повинна наводити порядок жорстоко ! Особливо по відношенню до ,,мажорів,, !
Відповісти
Повинен діяти закон для всіх!!!! Це і киівських подій стосується. Бо підняли вереск, в дітей стріляли. А чому /діти/ п'яні на великій швидкості і не зупинялися нікого не хвилює?
Відповісти
Расстрел на месте!
Відповісти
Біля 18 години, коли смеркає, водії їдуть, як кому забажається. Навпроти "Комфорта" по пр. Відродження на нерегульованому пішоходному переході водій, котрий рухався в напрямку вул, Рівненської ледве не збив дівчину, котра вийшла їз-за припаркованої перед переходом фури... (вчора)
Відповісти
Правильно, поліція має бути авторитетом для людей, тоді люди будуть боятись порушувати правила, отак з часом і виховається культура і менталітет
Відповісти
четверо осіб сіло до автомобіля з бутилками пива, за це їх розстріляли, одного вбили(((((
Відповісти
Іншим поталанило ! Але вся ця сволота вже задумається , чи варто ризикувати життям ! А полісменам сказжемо : Так дійте і далі - і нормальні люди вас будуть поважати !
Відповісти
Якби на швидрості 190 км. злетіли з дороги та наїхали на членів твоєї сім'ї я побачив би як ти заспівав. Стріляли не за пиво. Водій не виконав законної вимоги працівника поліції. щодо зупинки і своїми діями створював небезпеку для громадян.
Відповісти
Відповісти
ще разок, п"ятий продублюй
Відповісти
Забрати права пожиттєво!!!
Відповісти
А до наших людей не доходить нормально...бабло вирощує вседозволеність в людях...безкарність її зміцнює..
Жалко хлопчину...але в чомусь винні й батьки..
Люди повинні боятись по іншому діла не буде...наш демократизм переріс в бандитизм і владу олігархів..
Хлопці плювали на закон..а закон плював на них , тому я вважаю в таких треба стріляти ...ще дві ситуації подібні і буде порядок!
Відповісти
цілком справедливо, тільки такими методами можна досягнути хоч якогось порядку!
Відповісти