В Луцьку за п'янку звільнили нову поліцейську. ОНОВЛЕНО

В Луцьку за п'янку звільнили нову поліцейську. ОНОВЛЕНО
З лав Управління патрульної поліції міста Луцька звільнили нову поліцейську.

Про це ВолиньPost стало відомо з достовірних джерел.

Зокрема, джерело повідомило, що нова поліцейська Анастасія Жилка приїхала на роботу власним автомобілем будучи напідпитку.

За словами речниці патрульної поліції Луцька Ольги Бузулук, наразі щодо цієї справи приймається рішення в Києві у департаменті патрульної поліції. Будь-які інші коментарі вона давати відмовилася

Сама Анастасія Жилка повідомила, що вона написала заяву на звільнення з патрульної поліції Луцька за власним бажанням.

«Я переводжусь в інше місто в патрульну поліцію», - заявила вона.

Чи мав місце інцидент стосовно керування автомобілем в нетверезому стані, вона не прокоментувала.

Читачі ВолиньPost повідомили, що у лютому за п'янку звільнили ще одного поліцейського. Мовляв, чоловік після зустрічі випускників прийшов на роботу в нетверезому стані.

На це речниця патрульної поліції Луцька Ольга Бузулук відповіла, що «один з патрульних написав рапорт за власним бажанням, справу розглядають у департаменті патрульної поліції».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 41
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Заступник командира першої роти Наталія Жилка каже, що раніше мала кабінетну роботу в страховій компанії, але покинути комфортне місце змусило бажання змінити щось у країні та рідному місті на краще.
Відповісти
Она была на опер задании. Входила в доверие к попередней злочинной владе.
Відповісти
Щоб піймати злочинця, треба думати як злочинець ))
Відповісти
Поміняли шило на мило - ментів на поліцаїв. Вивіску можна замінити, але поліцейських з Швеції в Україну за таку зарплату не зімпортуєш. На жаль.
Відповісти
А девушка пьяна уже который день, по уши влюблена в чужие прелести.
Відповісти
звільнили ще другого поліцейського, якій після зустрічі випусників прийшов п’янючий на службу
Відповісти
жах. Але як там можна в поліції бути тверезим? якщо ти тверезий то голова обертом від дебілів хуліганів. Спокійна дівчина туди не піде тільки отакі закальоні водкою чи пивом наверно
Відповісти
Дівку треба залишити, якщо п'є горілку значить не наркоман. Мудрість гласить, Вип'єм - зробим. Дєвка бухне і роботу буде робити.
Відповісти
ахахах :)))
Відповісти
Треба було зразу стріляти в лобове
Відповісти
На підвищення треба
Відповісти
Цiкаво який вона цим порушила i чи буде че правомiрно - звiльнити ii з полiцii.
Відповісти
Ще одна перемога рейволюції. Слава Авакову! Його сину Слава!
Відповісти
Оце так аваківські кадри оновлюють - шило на мило...
Відповісти
Коли своі здають це дуже страшно. Виносити бруд з домівки, перетворитесь в болото. Ваші відносини в колективі такі ж як і скрізь. Такщо ви не нові а такі як старі і хуже ви один одного зливаєте як грязь в унітаз. Міняйтеся дітки а то розженуть.
Відповісти
А ПАТРУЛЬНУ ПОЛІЦІЮ НАБИРАЛИ З ВИЩОЮ ОСВІТОЮ ВОНИ ПРОХОДИЛИ ТЕСТУВАННЯ ЗДАВАЛИ ЕКЗАМЕНИ ЗАРАЗ ЇМ ПОДАВАЛИ ЗВАННЯ ЛЕЙТЕНАНТА ОБОВЯЗКОВА УМОВА МАТИ ПРАВА.
Відповісти
А я чогось думаю скільки є бидла стільки є і нормальних поліцаїв .Друг казав що біля Варшавкі та матрьошка розмальована дої....ась що неправильно стоїть а напарник нормальний загладив конфлікт.З часом ті які красиві порозсосуться а нормальні які хочуть працювати залишаться
Відповісти
Якщо у Вас є таке відео - надішліть на пошту редакції ВолиньPost. Ми його оприлюднимо без посилання на джерела.
Відповісти
Зверніться до комаедира чи зама 2 роти
Відповісти
75% нових поліцаїв вживають амфетамін.В Одесі продають прямо з офісу в Луцьку продає нові пол. Саша і Олег.
Відповісти
у будь якій організації у будь якому колективі були є і будуть різні люди. Але наш народ завше звик собі шукати "ворогів" і "кумирів". Замість адекватногго сприйняття порівняння і оцінки заслуг і прорахунків обох з метою відсіяти полову і залишити краще,перших, при нагоді топчуть в бруд без будь яких аргументів, других- возносять на пядестал і без малого не моляться їм. Потім наступає "прозріння" від дій кумирів розчарування пошук винних але не себе викрики нас обманули зрада ганьба пошук чергового "кумира" і його вознесення і так поколу вже багато років.
Відповісти
Не була я п'яною, я тільки 2 пивка випила
Відповісти
Я не пила нічого в той день, це було вчорашнє
Відповісти
Вчорашнє до вечора 1.1 проміле непокаже вчорашнє на ранок може вже непоказати
Відповісти
Визнай що винна щам ком роти і бухою на службу а в роботі ноль повний
Відповісти
А разом із нею потрібно покарати тих членів комісії, які відбирали подібних осіб.
Відповісти
Пьяная баба - преступник!
Відповісти
Скільки можна повторювати- Я не бухала
Відповісти
1,1 промілле це не бухала смішно, кому ти ліпиш небухала це 0,17 хоча б а так пила як мінімум в обід
Відповісти
Трохи бухнула, то за це треба виганяти,а я хотіла служити і поміняти цю країну на краще
Відповісти
Я тільки похмелилась рано перед службою
Відповісти
А вона класно співає....
Відповісти
Я співаю тільки коли вгашена
Відповісти
Я не знала, що на службі неможна бухати
Відповісти
Я постійно на енергетиках сиджу, даже під час роботи...робота виснажлива. А Анастасія літр кефіру випила тому і показало проміле, рахую що попросили піти не розібравшись, один раз можна пробачити.
Відповісти
класні реформи.
Відповісти
Здавати своїх-гнила справа.
На рахунок амфетаміну, що 75 водсотків вживають, шочу сказати, ти їх за руку зловив чи може факти є?
Якщо є то в студію давай, а не звизди...

Відповісти
то за добу не видихается.
Відповісти
от так легко взяти і оббрехати незнайому людину. я знаю цю дівчину вже декілька років, можу сказати, що дуже відповідальна і в роботі "горить". а кому ж подобається коли твій підлеглий тебе "обскакав". підставити свій свого - це ж у нас на кожному кроці. ми ж щирі українці. а усі решта - аби гавкати. заздрість - це велика сила, звичайно ж , молода, гарна, розумна, та ще й у поліцейські подалась. Як вона посміла! Замість того, щоб гнилі коменти писати, краще б свою енергію направили в якесь мирне русло, усім краще було б.
Відповісти
А може це дружина чоловіка так підставила??? З яким Наталя не один рік просовалася і була на його утриманні???? Бідна дівчинка що буде далі?????
Відповісти