У Луцьку ДТП: збили дитину. ОНОВЛЕНО

У Луцьку ДТП: збили дитину. ОНОВЛЕНО
У Луцьку на вулиці Кравчука біля піцерії "Сан Ремо" трапилась аварія.

ДТП здійснив автомобіль "Ланос" сірого кольору. У ДТП постраждала дитина.

Як коментує офіцер поліції, який прибув на місце пригоди, хлопчик років десяти з дідусем переходив дорогу і, випустивши руку дідуся, вибіг на проїжджу частину прямо під колеса "Ланоса".

Швидкість автівки була невеликою, тому серйозних травм дитина не отримала. Наразі постраждалого оглядають медики, аби виключити наявність закритих травм. Поліцейські затримали водія для з'ясування обставин пригоди.





Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП, дитина
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 28
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
та школота сама під колеса лягає!!!
Відповісти
Може хоч це заставить міську владу подумати про якісне освітлення цієї ділянки вулиці.
Відповісти
Ви ще б бачили стан дороги: крошка, болото і вода.
Дитина дивом нічого не зламала, бо прокотилася по капоту і, вдарившись в скло, скотилася на землю справа. Слава Богу.
Відповісти
А скільки років дідусеві?Може його самого вже треба за ручку водити,а йому дитину довірили.А у водія стрес і проблеми.
Відповісти
Там постійно таке.Перехід-не перехід валять як танки!!!!!Це факт.Там жах систематичний.Водії хами та наглюки безсовісні.
Відповісти
подивися фотографії уважніше, він вибіг на дорогу якраз за метрів 20 від пішохідного переходу, а отакі як ти завжди будуть під колесами автомобілів, тому що ви не думаєте за свою безпеку, а думаєте тільки що ви праві. Почитай ПДР, ти навіть по зебрі маєш переходити дорогу після того як впевнишся що для тебе це безпечно, але ж ні, ти з високо піднятою головою будеш ще помало навмисне іти, бо ти прав, проте хоч і прав но не завжди живий.....
Відповісти
Ну якщо "панти"-це збити людину на смерть на переході та хизуватися з того, що правота цієї людини- це ніщо в житті, то знаєте, Ви, мабуть не людина, а просто байстрюча нещасне, яке купило авто та возмнило з себе когось. Дивіться під ніс,а не в ліс! Лізете не відомо куди.
І Ви думайте тільки не про свою безпеку,а про безпеку всіх, бо Ви переважно завжди є винними!!! Досить тут розказувати про пішоходів. Пора свої обов'яки вивчити та їх дотримуватися. А вказувати всі можуть!!!
Розслабтесь,шановний, адже Ви не правий.
Відповісти
тикати будеш собі та своїм близьким.
Відповісти
Ти хто такий? Ти спочатку заслужи шоб я до тебе "викав"
Відповісти
оооо ясно. поішук і в Африці полішук. заслужувати кіт буде в тебе,а не я.
Відповісти
А пішоходи святі?!?!?! Самі не рідко валять як танки, при чому бачучи що погана видимість!!!! За сває здоров'я і життя відповідає кожен сам!!!
Відповісти
Ви хворі. Виконуйте правила ПДР і не буде проблем. Завжди хтось винен, а тільки не Ви! У водія постійно пішохід винен, постійно!Ще такого не чутно було б,що водій. Кожна жаба своє болото хвалить. Так і водії. Діти-є діти. Водій має не по тел. говорити, не гнатися, музику на всю катушку не слухати,а їхати з оптимальною швидкістю та мати гарну видимість!
Відповісти
Чому постійно, в цій ситуації винен пішохід, це факт і це очевидно. В ситуації яка склалася нещодавно на львівській винен водій, бо пішохід був на пішохідному переході. Чи вчора зранку до пдр внесли зміни, і тепер пішохід має право переходити дорогу будь де, там де заманулося?
Відповісти
Ви ж самі собі протиречите. Тому що відомо що пішохід вибіг на дорогу в забороненому місці. І ваші слова "у водія постійно пішохід винен" вами ж і обернені до того що у пішохода завжди винен водій. До кожної ситуації потрібно підходити конкретно...
Відповісти
а як пішоходи на переході мають валити??? ви ж чогось по дорозі валите!!!
Відповісти
Ну ти дебіл дебілом чесно кажучи... То не пиши тоді неправдиву інформацію, і не буде до тебе притензій. Ще б сказаі шо там світлофор стоїть і водійові було червоге, і знак стоп, і переїзд , і його поліція спиняла, а він не зупинився.... Це ти безсовісний, бо збиваєш людей з толку, написав абиинаписати, а що написав то мабудь так і не подумав...
Відповісти
Років 10, за ручку ??? Ви жартуєте?
В 10 років я вже район тримав. З огнєстрєлом ходив.
За ручку...
Відповісти
І хто знову винуватий водій чи тупий дідусь??????????????????????---
Відповісти
Ну і в чому ж водій винний? Що не перелетів хлопця?
Відповісти
ні, винний дідусь. при чому вже всі вирішили,що він ще й тупий.
не народ, а срам!!!одумайтесь. схаменіться.
там постійна проблема. постійна.
Відповісти
В ТОМУ,ЩО НЕУВАЖНИЙ ЗА КЕРМОМ АВТОМОБІЛЯ
Відповісти
ЛУЧАНИНУ2.ТУПИЙ ТИ І ВОДІЇ ЯКІ ЇЗДЯТЬ ЗАЛІПЛЯРІ
Відповісти
Водій має бути уважним за кермом авто!
Відповісти
А не з телефоном біля вуха!
Відповісти
Якби швидкість авто була невеликою тоб дитину незбивби!
Відповісти
Шерлока під колеса нелягає ,діти просто Неуважні!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
От читаєш коментарі, і жахаєшся з тих наших людей. Водій винуватий і все, а тещо там немає пішохідного переходу, на дворі ніч і дощ, і дитига різко вибігла на дорогу до уваги не беруть, не валить, як говориться. Звісно дитину шкода, але як написано в статті то з нею все добре, то в чому ж вина водія? ТЕПЕР ПРОПОЗИЦІЯ:з завтрашнього дня всі водії мають право різко вночі виїзжати на троуар і збивати людей, бо вони мають бути уважні на тротуарі і не мають літати там по 7 км\год. От і все, вони будуть винуваті, бо допустили зіткнення..... Просто інколи не вистачає слів чесно кажучи, коли почитаєш отаке то руки опускаються, і спорити не хочеться. Бо дурне, воно і в африці дурне....
Відповісти
от ти точно і влучно про себе сказав)))
Відповісти