У Луцьку дитині стало зле після щеплення від поліомієліту

У Луцьку дитині стало зле після щеплення від поліомієліту
Сьогодні, 22 лютого, в 10:30 в луцькій школі №12 після щеплення від поліомієліту стало погано 14-річній дитині.

Різко погіршилось самопочуття: запаморочилась голова, почало нудити. Працівники медпункту викликали швидку допомогу, після чого школяра було направлено до дитячої лікарні.

Наразі медики дитячої лікарні надають учню необхідну медичну допомогу та з'ясовують причини такої реакції на щеплення.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Це просто жах
Комусь дуже треба реалізувати вакцину і відзвітувати перед західними донорами
Відповісти
Тому що ліки в Україні ніякі, а також їх ніхто не контролює.
Відповісти
я теж відмовилась сьогоднівід щеплення від поліомеліту
Відповісти
А сколько рекламы по Киеву по нацепляли о нужности вакцинации от полиомиелита,одна реклама каких денег только стоит, так что миллионы похоже на кону стоят

Відповісти
А яке вони мали право робити щеплення дитині 14 рокі. Якщо ця вакцина предназначена для дітей від двох місяців до 10 років
Відповісти
Тому що,в 14 років ця вакцина є планова. Проте якби моїй дитині навіть поплану потрібно було робити дане щеплення,то зважаючи на дану ситуацію в країні,щодо цієї вакцини, я б НЕ ДОЗВОЛИЛА вакцинувати свою дитину саме цією вакциною.......Дав би БОГ аби з хлопчиком все було гаразд.
Відповісти
Ага, з'ясовують причини такої реакції на щеплення. А потім скажуть, що це не на щеплення така реакція, або ще щось придумають. Вже скільки різних випадків зафіксовано від цієї вакцини, але всеодно продовжують капати її всім підряд і заперечувати наслідки цієї вакцинації.
Відповісти
Моїй донечці 7 років теж зробили це щеплення. Реакція не забарилась через день температура,слабкість і сильний головний біль майже тиждень.Лікарі не визнавали,що ускладнення від вакцини,але після кількох додаткових оглядів ніяких симптомів іншої інфекції не виявили.тепер картаю себе за такий необдуманий вчинок як дозвіл на вакцинацію під час карантину на грип,можливо у дитини був ослаблений імунітет або це така вакцина.
Відповісти
Насправді не одному учневі стало зле.Моя мама працює в цій школі і казала мені що через годину стало погано трьом учням,і трьох забрала швидка.
Відповісти
Я живу біля цієї школи. І дуже часто бачила особисто,як школярі вживають алкоголь і курять сигарети. І це все відбувається під час уроків та на перервах.
На мою думку,батьки та школа не слідкують за дисципліною і вихованням учнів.
Можливо ,погіршення стану дитини не є причина вакцинації поліомієліту.
Відповісти
Відповісти