Заява Гунчика - на розгляді в Адміністрації Президента

Заява Гунчика - на розгляді в Адміністрації Президента
Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик написав заяву на відпустку.

Але як стало відомо журналістам ВолиньPost з достовірних джерел, наразі заява саме про звільнення (а не відпустку) знаходиться на розгляді в Адміністрації Президента України.

Сам же голова облдержадміністрації звільнення заперечує.

За офіційною версією, Володимир Петрович написав заяву на відпустку.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
То правда? Це означає, що коли Гунчик піде на автозавод то Плахотна піде на цукровий у В.-Волинському. ггг))) Колхозниця наша))))
Відповісти
так цукровий у Володимирі вже на металолом ріжуть
Відповісти
Так то її проблеми)))
Відповісти
Валентино Ярославівно, не прикривайтеся таким ім*ям. Ви найменше маєте право так називатися, бо, так як ви розвалили освіту області, до вас і після вас ніхто не зміг.
Відповісти
Плахотна - ти зможеш! У тебе вже непогано виходить... Так що не хвилюйся, адже всі знають, що перед вами з Богданович і п'ять Загрев не встоїть. Доречі? А чому це Загрева досі працює, якщо так розвалила освіту області? Боїшся звільнити? Кишка тонка?
Відповісти
В.Я. не плюйтесь жовчю. Ви ж добре знаєте, чому Вас не поперли, бо вчасно пішли в "декрет". Щоб пересидіти. Чи не так?
Відповісти
Можна витягти людину з колхозу, але колхоз з людини витягнути неможливо - Богдановичі, Загреви і Плахотні прямий цьому доказ)))
Відповісти
"В.Я. не плюйтесь жовчю" хахаха!!! Гнати тебе разом з твоєю загревою та іншими кумовьями з освіти подалі! Розвели комівство і хабарництво! Плахотна як і загрева просовує своїх і не стидаться, людей має ні за що! Заполонив освіту Володимирський колхоз і править, надбавки встановлює собі 50%, а простим вчителям познімала до нуля! Ходить по головам як і її попередники, "якшо у тебе немає блата ти ніхто" - вона прямо про це заявляє. Фе! Ганьба такому керівнику!!! А ще це шобло прямо називає себе елітою - бридота!
Відповісти
на відпустку чи на звільнення .
Відповісти
Ураааааааа а за ним і вся банда некомпетентний чиновників
Відповісти
"достовірне" джерело це Гусь? :)))
Відповісти
Не займайтесь "жуйкою".
Відповісти
Давно пора того бездаря відправити на покой!!!
Відповісти