Водій не міг не помітити велосипед: подробиці смертельної ДТП у Луцьку. ФОТО. ВІДЕО. ОНОВЛЕНО

Водій не міг не помітити велосипед: подробиці смертельної ДТП у Луцьку. ФОТО. ВІДЕО. ОНОВЛЕНО
Обладнаний усіма потрібними деталями велосипед не допоміг дідусю уникнути п'яного водія.

Учора, 23-го лютого, у Луцьку на вулиці Кравчука чоловік, керуючи автомобілем «BMW Х5», збив велосипедиста.

Перед цим водій здійснив аварію біля Луцького РАЦСу. Він зіткнувся з іншим автомобілем та втік з місця пригоди. Утікаючи, водій перед світлофором на вулиці Кравчук, збив велосипедиста.

Зазначимо, що чоловік за кермом автомобіля перебував у стані алкогольного сп'яніння. Також, за отриманою інформацією, винуватець ДТП є власником одного з магазинів на проспекті Волі.

До слова, нещодавно дідусь зі своїм велосипедом потрапив у поле зору патрульних поліцейських. Тоді вони відзначили, що такий транспортний засіб неможливо не помітити, адже він був обладнаний показниками поворотів, сигналами та всіма необхідними деталями.





Але, на жаль, навіть це не врятувало дідуся від п'яного водія.

Висловлюємо наші співчуття родині загиблого.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 35
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Подробицями це можна було б назвати, коли б ви написали - хто був за кермом іномарки, де і з ким він напився чи він заарештований. А так це просто констатація того факту, шо в нашому місті (та й в країні загалом) ровер - є небезпечним видом транспорту, і ніякі катафоти чи світловідбивачі тебе не врятують, коли на дорогу виїжджає п`яне бидло!!!
Відповісти
Прохання до редакції
Назвіть прізвище водія БМВ, візьміть на контроль цю подію
Рідним загиблого щирі співчуття
Відповісти
Власники магазину.
А такий дебіл!! Треба його покарати а то думає що йому все можна. Бидла розвилось уже. Не бережеш своє життя то хоч в інших не забирай!!
Відповісти
Покарати можна навіть тим щоб оголосити назву магазину і щоб ніхто там нічого не купував. Такі ось народні санкції... Звичайно по голові настукати приємніше було б... але незаконно...
Відповісти
Не думаю, що народ сьогодні купує хутро та шкіру, щоб покарати власника)))
Відповісти
і у вас пиріжки купувати не будуть
Відповісти
таких покидьків треба палити разом з автівками прямо на дорозі.тоді іншим неповадно бухати за кермом буде!
Відповісти
Символічна смерть. Богдан був найпривітнішою людиною в дворі, поспішав першим привітатись, побажати здоров’я, запитати про справи. І їздив своїм велосипедом не один десяток років.
Світла пам’ять, Людині!
Відповісти
Прізвище водія-Панасюк
Відповісти
что это у вас в редакции происходит...?? вчера была статья о газе и о украинских мошенниках сегодня удалили ...хотел спросить на сайте олимпии об оренде спортзала http://www.volynpost.com/news/65331-sk-olimpiia-zaproshuie-yunyh-futbolistiv так нужно денежку оплатить что б комент написать (уморили) )))) хорошо что есть телефоны куда позвонить уточнить ...путаете народ...
Відповісти
обкурений клієнт проснувся
Відповісти
уже не клиет....одни шарамыжники
Відповісти
Співчуття родині загиблого(((
Знаю ще цього дідуся Богдана з дитинства,дуже хороша була людина,прислуговував в храмі на вулиці Теремнівській.
Вічна пам'ять!!!!
А це бидло що збило,треба обов'язково притягнути до відповідальності,а не щоб тато відмазав,так як завжди в нас закінчуються смертельні ДТП за участю мажорів!!
Відповісти
Я теж його пам'ятаю з дитинства, дуже хороший і ввічливий дідусь. Царство небесне і вічна пам'ять!
Відповісти
Шкода дідуся, такий добрячок на вигляд...
Співчуття родині....
А власника БМВ посадити, нехай подумає, як пити а потім за кермо сідати!!!
Відповісти
Дебіл є дебіл яйця на капоті повісити
Відповісти
Чому поліція Луцька не стріляє ? Переймайте досвід Києва - і нічого не бійтесь , народ вас захистить !
Відповісти
Знаєш, якби стріляли - то не було б стільки нетверезих за кермом!!
Відповісти
згідна на 100%, а то чомусь тенденція на п'яних водіїв тільки збільшується!!!!
Відповісти
Водій бмв - це діагноз.
Відповісти
Слуга мамони вбив слугу Божого...Майже щодня вбивають,ранять українців в *АТО*,Волинь лідирує по загиблих...А що Луцьк-*Європейський*?-гуляє..Бари повні,феєрверки,неможливість нормального сну сусідів...Цинічна,нагла чиновницько-бізнесова *еліта*,та їх нащадки прогулюють *тяжким трудом *зароблені гроші,нехтуючи законами християнської моралі і громадянського суспільства, коять злочини.Чому? Бо переконані в безкарності!Подумайте,чи відкупитесь від Суду Божого-і Ви,і ті,хто Вам потурає,хто вже навіть з туалетів хоче робити бари-ресторани,хто проливає сльози за *неатестованими**професіоналами-поліцейськими*.Щирого Вам каяття,а Божій людині Богдану-Царство Небесне і Вічний спокій.
Відповісти
Так хто водій??????
Відповісти
Якщо вірити коментарям то Панасюк, власник магазину хутра і шкіри по проспекті Волі.
Але вірити анонімним коментарям як мінімум необачно.
Відповісти
не путай грішне з праведним
Відповісти
- Всі ми добре знали Богданчика! Вірного слугу Божого!Він у Царстві Божому- це безумовно!Восени похоронив маму..
Відповісти
Ви забули, що там є ще один магазин хутра Акцент.
Відповісти
Царство Небесне рабу Божому Богдану. Світла і добра була Людина. Життя прожив з Богом. Хай з миром спочиває. А душа його буде з Господом.
Відповісти
краще водія бмв до господа відправити
Відповісти
Такі до Господа не потрапляють, мучаться у пеклі.
Відповісти
Світлий, привітний був дідусь. Його знали і з ним вітались міліціонери ДАІ та поліціі. Він радісно показував всім свій суперобладнаний велик... Поліція мабуть дійсно взялася і за мажорів теж. Треба пожиттєво позбавляти алконарконавтів прав водійських і оприлюднювати героів. І звичайно по статті до гратів.
Відповісти
Хто в нас по петиціях? Потрудіться з гідно пропозиціі знайомого. Вбережете багато життів.
Відповісти
Господи Боже помилуй нас.я теж знала того дідуся.приємний був дідусь всім здоровя бажав.та і хто за кермом був теж знаю не могла подумати що він зможе сісти за кермо пяний.
Відповісти
Шкода. Богдана вся Теремнівська знає. Все життя на велосипеді, зі всіма вітався. В церкві завжди усім посміхнеться, в разі потреби - допоможе. Колись мені на Чистий Четвер давав на свічечку картон, щоб додому донести, ще коли велика церква була не побудована. Вічна пам'ять.
Відповісти
Ну не сідайте ви за кермо п'яні. Скоро своіх рідних подушите. В двох родинах біда... Бо день 23 лютого без чарки не день ? І людина без чарки не людина? Мабуть в АТО менше гине ніж в дтп.
Відповісти