Анестезія «під градусом»: як у дитячій лікарні прооперували хлопчика. ВІДЕО

Анестезія «під градусом»: як у дитячій лікарні прооперували хлопчика. ВІДЕО
У Волинській обласній дитячій клінічній лікарні в операції дитини брав участь п'яний анестезіолог, про це редакції ВолиньPost повідомили батьки маленького пацієнта.

За словами матері 5-річного Назара, Наталії, дитину привезли до лікувального закладу з підозрою на апендицит. До батьків відразу прийшов черговий лікар-анестезіолог, який порекомендував препарати та запевнив, що все під його контролем.

“Він сказав, що він відповідає за нього”, - додає матір.

Наталія заповнила всі потрібні документи, зазначила прізвища лікарів та поставила підписи.

“Звати анестезіолога Олег Шелест”, - згадує жінка.

Після проведення операції непритомного хлопчика привезли до батьків. Разом із ним прийшов анестезіолог, Олег Шелест.

“Він сказав, що все нормально. І каже мені: погодуйте дитину груддю, дайте їй їсти, пити. Жінки в палаті підняли шум, мовляв, хто годує дитину після операції на апендицит! А я йому кажу, що я не годую дитину груддю, йому вже п'ять років”, - розповідає Наталія.

За словами жінки, вона відчула від лікаря запах алкоголю.

“Він тримався за стіну, не міг стояти”, - переконує Наталя.

Коли 5-річний Назар відходив від наркозу, в нього почали синіти губи та руки.

“Я перелякалася, тому що не знала, що під час операції вкололи моїй дитині”, - стримуючи сльози, розповідає жінка.



Після цього батьки вирішили викликати поліцію. Коли приїхали правоохоронці, анестезіолога, який був на операції, не знайшли. За словами батька прооперованого хлопчика, поліціянтам пояснили, що Олега Шелеста терміново викликали на іншу операцію. В той же час, за словами батьків, їх почали переконувати, що анестезію проводив інший лікар.

“Хірург сказав, що це не Шелест, а показав на іншого. Я підійшов до вказаного анестезіолога і запитав його, чи це він колов анестезію моїй дитині. Він сказав, що ні, - розповідає батько Сергій. - Я непокоюсь, що зараз підмінюють прізвища у справі щодо лікування мого сина. Боюсь, що Шелеста там вже не буде”.

Коли ми зателефонували до Олега Шелеста, то він підтвердив, що саме він був анестезіологом під час оперування Назара, та запевнив, що алкоголь не вживав.

“Я був анестезіологом під час операції Назара Сачука. Я п'яний не був, - запевнив лікар. - Мене по лікарні не шукали поліціянти. Я здав зміну і їду до Одеси”.

За будь-якими іншими поясненнями порекомендував звернутися до особистого адвоката.

Наразі батьки хлопчика звернулися із заявою в Луцький відділ поліції. Правоохоронці проводять перевірку.

Ми ж обіцяємо інформувати читачів про подальший розвиток цієї справи.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 113
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
В тій лікарні є ще один пихатий нахаба ренгенолог Ляшенко який без 200 грн жодного знімку не дивиться
P.S. кажуть що Він має бути наступним гол. лікарем так що скоро всі п'яні по дитячій лікарні будуть ходити
Відповісти
Ляшенко ще та сволота!в дитини чуть не лопнув мочовий,а воно скотина навіть не глянув,бо в нього повно роботи,хоч в цей час нікого не було
Відповісти
пацієнт до анестезіолога, який збираєцця давати наркоз:
-доктор, та ви ж п’яний в дупу!
доктор:
-хто, я п’яний? я п’яний!!?
та ви ще хірурга не бачили!
Відповісти
Взагалі,з власногг досвіду хочу відмітити,що лікарі ортопедо-травматологічного відділення обласноі дитячоі лікарні,є хоч і не п'яними,зате неадекватними точно)прошу дуже Журналістів туди на пошуки цікавого матеріалу щодо умов лікування там та матеріалу щодо лікарів (( на жаль,ситуація катострофічна((
Відповісти
Люди ,якщо так далі підуть справи дитячій лікарні буде кінець.Ващиліна ще хоч боялись,але за кожним алкашем є "криша"За Миронюком перший заступник Палиці Пирожик зразу при біг,За Ляшенком голова комісії облради Зінчук,за Гагаловською швагро регіонал генерал в Києві,за шелестом швагро начальник мрео і список великий.Скоро будемо їздити до Львова бо наші керівники докеруються.Люди звільняються,хто втік на лікарняний,такого ще лікарня за 30 років існування не бачила!!!!
Відповісти
Господи,що твориться? Хто зупинить їх,як не подохнемо з голоду,то ескулапи знищать наших діток.Люди потрібно писати в Київ, в міністерство охорони здоровя,щоб приїхали на перевірку чи в "Надзвичайні новини",щоб провели своє розслідування чи в "Стоп корупція.".ЩОб подолати нашу волинську корупцію,яка зашкалює, чи будемо їх самі судити своїм страшним народним судом.До цього дійде.Чи сидіти дивитися ,як знущаються над нашими дітьми.Я не знаю,щоб зробив з цим лікарем,певно прибив би-це точно.
Відповісти
Гагаловська Людмила Аркадієвна а чому ви дивуєтесь ,як ви прав те так і маєте?ви ж тільки вмієте принижувати людей ,хто вам не платить данину,а хто носить той хороший. Думаєте ніхто не знає,ви ж тільки скандал те,а керівник з вас ніякий ,це до казали ваше керівництво в дитячій полі клініці.
Відповісти
Гагаловська чому ви дивуєтесь?Де ви там алкоголіки- чоловіка вигнали з посади за часті випивки на роботі,брат хронічний алкоголік інвалід.Це ви з Ляшенком дозволяєте робити все лікарям і пити і курити,аби вас вибрали,ви ж обіцяли зробити все можливе і не можливе,щоб лікарня стала кращою ,а що полуцається?У вас час 8 березня і у вас зараз черга всі несуть данину -черга.Інтерни раз,завідуючі два,старші мед сестри три ,орендарі чотири.Шановні правоохоронні органи чому ви спите?Перепрошую вас туди не пустить там охорона,щоб не допустити громадкістьі робити,що хто хоче.
Відповісти
Ну от візьміться за того лікаря. .. Чи тільки і вмієте що бурштин кришувати???
Відповісти
Ляшенко це правда ,що ви женились на фаміліі ЛАЗОРКО,щоб зробити кар'єру?Бізнес розкрутили?то на що вам лікарня,ви ж там не буваєте,а зарплату вам платять? Кажуть лікарі ,що ви вже правите без конкурсу?А як конкурс?Вже є до 10 кандидатів,вони ж все бачать,ви хоч робіть видимість роботи,на Гагаловську надіятись не можна,хоч ви їй пообіцяли місце начмеда. Вам дійсно немає за що переживати приїдуть друзі з обл ради ,які вас туди тягнуть за вуха,зроблять знову цирк в колективі,і ви на посаді.Але чому стільки чекали?Кризис в бізнесі? Головне Гагаловська начмед
Відповісти
Владо схаменіться читайте,що вам пишуть люди,бо за своїх дітей ми підемо на все,а на конкурс теж.Попробуйте тільки поставити до дітей не професійну людину,охорона не допоможе.
Відповісти
Не можу дивитись ,як Гагаловська хоче вигнати головну медсестру,принижує її як людину,тільки за те ,що її прийняв на посаду Ващилін,шукає любий привід.Людмила Аркадієвна не принижуйте людину,я вам сказати в очі не можу ,я проста медсестра ,бо кажуть,що буде велике скорочення,а мені потрібна робота. Ми між своїми тихенько згадаємо Ващиліна і дуже йому вдячні ,про робила з ним 15 років,тримав дисципліну,але такого ще не було.Маємо,що маємо.
Відповісти
Добре, прочитав написане- прикро, але чому ніхто не написав , про хороші сторони лікарів!? Але людям властиво забуватись, я батько чотирьох дітей і звертався в лікарню неодноразово, зушений сказати невірю! До Ляшенка звертались,чудова людина, згідний специфічний, але про гроші в нас навіть мови не було.Шелест , взагалі лікар від Бога, так як проводить наркоз він рівних йому немає!! Ви не попадали, і хай Господь боронить до Шамринської, Герука! Моїй донечці 2 рази проводили ці двоє ,, непитущих,, то я знаю. Ващілін вкрав мільйони-то нічого, Ляшенка за 200 по повній в інтернеті! Окрема подяка відділенню реанімації, там не лікарі , там Боги- до речі Шелест там також працює, і вийде, все розкаже, проходити не можна, але на свій страх та ризик пустить. Люди, дорогі Волиняни , лікарі також люди і їм властиво помилятись. Давайте згадаєм кожен хто там через біду опинявся, як ми їм вдячні коли все добре і ми залишаємо стіни лікарні з здоровими дітками, а чому такі жорстокі, коли хтось написав ,, статюшку,,, а ми всі дружно підтримали??????
Відповісти
Кого влада вже вибрала буде ще гірше,лікарі роблять ,що хочуть бо їм дозволяють,на антимайдані платили по 200 грв,а їм дозволили пити,брати хабарі,продавати лікарства ,щоб вибрали кого ііхній партії потрібно,щей охорону їм дали.Правильно пишете,треба щось робити.
Відповісти
А Миронюк?за останніх 20 років два тижні не п'є?чи надовго?Чому батьки мовчите?Ваші дітки онкологічно хворі,що не бачили?А який агресивний,як не похмелиться.
Відповісти
Хотів ти щоб твою дитину оперував або давав наркоз п'яний лікар?ти б був вдячним?Всім погано ,хай шукають іншу роботу.Діти не машини,що можна зремонтувати.Треба думати головою і за вчинки відповідати.
Відповісти
P.s Порився в старих записних книжках, знайшов номер телефону Шелеста, людина дійсно в Одесі в нього самого біда, синові зробили тяжку операцію. Так що може перш ніж писати варто перевірити?
Відповісти
Ви праві,на коліна ставала ,щоб описав знімка,бо дитина хвора,медсестра брехала,що зайнятий,а його не було в лікарні.Приіхав за 3 години і не описав ,бо ми з міста.Це не лікар,де співчуття.Щоб йому Поступили з його дитиною,як він з моєю,
Відповісти
У нього менти знайомі вот і придумали версію,не смішіть.зЗаминають скандал,ви ж читали які у них криші?Відсижується,потім лікарняний і всі забудуть.
Відповісти
До чого та мова, я ж пояснюю що опинялись в лікарні неодноразово, П*яного лікаря я там не зустрічав, з Миронюком ,окрема мова- не хочу писати діагнози , але в ньогоу відділенні 2 міс, думаю достатньо! Чотири рази оперували донечку, 2 рази- бездарі , на 3-й раз Господь змилосердився, прийшов мужик на свому місці, все чітко розказав, наркоз як говорять,,пісня,., так було і слідуючий раз! Люди ,ми всі озлоблені_ але не з лікарів треба починати!
Відповісти
Що означає відсиджується? Відсиджується біля дитини прикутої до ліжка, якщо у вас є діти то краще такого не пишіть, Бог на небі є , повірте Він все бачить і чує! А менти чим йому можуть допомогти?
Відповісти
Шелест - то ти ???? Самому себе негарно звеличувати !!!
Відповісти
Погодувати 5-річну дитину груддю?????????????????
Відповісти
але коли задівають честь лікаря не можу змовчати.Якщо Шелест не ьув випивший ,захищайся. Подавайте на суд за наклеп. Хто не працює з хворими не уявляє скільки лікарю треба пережити ,щоб все пройшдо добре, адже є стани ,які не залежать від лікаря, наприклад анафілактичний шок. Недарма у лікарів професійні хвороби інфаркти та інсульти. і не витирайте ноги об лікарів , якщо такі розумні вимагайте,щоб надання допомоги дітям було пріориотетним, а лікарі мали відповідну зарплату, Ще колись писав Б. Шоу, немає нічого більш небезпечного як нищий лікар.
Відповісти
знати ,шо обл. дитяча лікарня одна з найкращих в Україні. І лікарі з якими мав справу ,починаючи від Ващиліна, Гагаловської і простих лікарів нормальні люди. Скажіть,де ще нададуть допомогу пересічному волиняці за велике волинське спасибі?
Відповісти
Оперували 2 рази сина до року. Шелест був анастезіологом на операціях. Рекомендував хірург, який оперував. І все було добре!!! Все розказав перед операцією і після приходив. Звонив ввечері, цікавився. Нормальний він лікар, я з власного досвіду можу сказати, що лікар Шелест на двох операціях мого хлопчика повів себе компетентно. І взагалі з дітьми часто, нажаль, їздим в приймальне відділення обласної лікарні і всі лікарі приходять на виклик і ставлення гарне. Допомагають і лікарі і мед сестри. Грошей ніхто не вимагає. Пишіть про власний досвід, не поливайте брудом аби щось писати. Згідна, шо не все добре, але не так як дехто пише....
Відповісти
Стояла собі лікарня надцять років і все було гаразд ,поки генеральний не написав заяви,І колектив був хороший,і лікували добре і лікарня займає по Україні третє місце,республіканські спеціалісти хвалять.Тільки місце звільнилось і почалось "обсирання"вибачте за слово всіх.Перше почали з Ващиліна,мужик написав сам заяву місце звільнив працюйте ні купа гадостей.Гагаловська попрацювала стільки років начмедом-треба обгадити.,Гнатів поганий Миронюк поганий Ляшенком ще не став вже поганий проект перинатального був його
Відповісти
Не може бути все погано.Замовлення на лікарню пройшло бруду налили багато.Те ,що сталось з анастезіологом розбереться керівник і накаже.Я хочу сказати всім зупиніться і подумайте .,як йти на роботу лікарям,коли їх обливаєте усіх ........,як працювати в такій обстановці? Прийшла нова рада ,новий голова і буде ставити своїх людей,хто сам напише заяву,а кого по просять будуть чорнити і писати що все погано,це такі методи.Не підтримуєте статей,не всі лікарі і головні лікарі такі як про них пишуть.Будьте мудрими!!!!!
Відповісти
Хоту поставити до відома людей- журналістка, яка опублікувала статтю, рідня з батьками! Це так----- для роздумів!
Відповісти
Маю двох діток,не раз зверталась в лікарню до лікарів,не розумію одне ,коли був п'яний анестезіолог,куди дивились хірург,який з ним оперував?Черговий адміністратор? Це сталось вранці? Начмед чи головний лікар зміну повинен прийняти,щоб знати як справи у лікарні? Уявіть що буде у вихідні на 8 березня?Можливо,якщо призначена особа не справляється хай роблять той конкурс раніше,щоб діти не страждали?А облздраввідділ знає ,що там проблеми?
Відповісти
Яке значення хто опублікував?факт є! Завжди відповідає керівник.,якого призначили.Перед журналістами Людмила Аркадієвна сказала ,що зробить все можливе і не можливе щоб лікарня була краща!А таке враження ,що ви робите гірше ігірше.Ваші лікарі закури лікарню,на голови кидають окурки ,де є місце для швидких допомог стоїть приватний транспорт,бардак розвела.Можливо чим швидше підете,то ліпше буде для всіх?Наберіться сміливості і напишіть заяву за власним бажанням,у вас нічого не полуцається,це ж правда?
Відповісти
Пан Ващенюк це ви відповідаєте за лікувальні установу ,то наведіть порядок,щоб не сраждали діти,а то для вас усіх статистика ,а це наші діти!Прочитайте,що там робиться! Можливо є якісь правоохоронні органи які прочитавши зроблять якісь висновки? Був з дітьми пів року тому було все добре,а зараз,аж страшно.Не доводити людей до самосуду!!!!!!!За Ляшенка чув та який з нього головний?він бізнесмен,і то слабенький.
Відповісти
Працюю в медицині багато років,багато бачила,здивувати вже неможливо нічим.Хочу сказати про дитячу лікарню лежала часто з внуками і в хірургії і в гастроентерологіі.До мене,як до колеги відносились дуже добре,і порядок і дисципліна.Те,що Гагаловську не люблять то це правда ,чула і про відпустки і про чергування лікарям як ставить,є любимчики на які закриває очі ,бо носятьі відношення до тих,хто не носить.Але там все зараз помінялось-операція на апендицит 2000грн наркоз 1000грн Раніше не вимагали,а зараз відкрито кажуть.
Відповісти
Хто знає як будуть вибирати головного лікаря по яких критеріях?Хто більше заплатить,чи в кого "пропихачі"крутіші? Шановна громадо давайте візьмемо під контроль,це наші діти.А то вони докеруються.А якщо по політичних поглядах ,то таку лікарню краще закрити!!!!!!!
Відповісти
Читаю і сміюся! Тут пишуть , що скоро до Львова будуть їздити лікуватись! Не смішіть курей! У Львові ви переступили поріг лікарні і 1000грн нема. Була з мамою знаю!А була в в дитячій обласні- Молодці! Ні яких грошей не платила, платила лиш в аптеці, фахівці високого гатунку там працюють! А ця травля на установу попахує заказухою!
Відповісти
Я думаю вам би було не смішно, якщо би ви прийшли на прийом до уролога Євчука, який сидів з синьою і пяною мордякою . А у вас га руках дитина шість місяців і він каже як ви медик ідіть в свою поліклініку і вам напишуть ліпові аналізи і в понеділок зробим операцію. А у Львові з нас і гривні не взяли . Багато ще можу написати про нашу установу,але Бог їм суддя.
Відповісти
Пані начмед,я людина маленька в очі вам не скажу.,бо не знаю вашої реакції,але в лікарні повинен бути режим спокою для хворого,скиньте свої каблуки,ви як біжите по коридору,то звук,як металом по вухах,у вас що вони металеві?Одягніть медичну форму і не цокайте по лікарні.Бігати і цокати не означає працювати,не робіть види мості роботи,всі знають,що ви в Жураківськоі по пів дня каву п''єте і плітки збираєте.
Відповісти
24лютого з лікарні, все написане брехня!Ні одної копійочки в мене ніхто не взяв( хоча чесно кажучи, намагалась подякувати)! Я в шоці! Ми що про різні лікарні говоримо!
Відповісти
Якщо вам запропонують вашу дорослу дитину погодувати груддю можливо кайф в цьому і буде? Ви у п'яних лікарів оперуватись будете?Уже такси у Луцьку зрівнялись .Не маю нічого проти,що попередні статті заказуха,але сьогоднішній інцендент це вже нікуди не вкладається.
Відповісти
Я з Володимира, лежала з дитиною, в хірургії , згідна з коментарами- брехня.Дійсно Шелест проводив наркоз взагалі ніяких претензій. Дуже уважний, два рази заходив, і на другий день тоже приходив, цікавився. Не знаю , можливо треба хотіти вилікувати дитину, а не шукати притензії до персоналу!
Відповісти
шелеста вже за пянку з
санаторію погнали.а кришує його двоюрідний брат Руцький з облздраву.Так що нічого Шелесту не буде.
Відповісти
Те,що заказуха,це факт.почали з Гнатіва показали хату в Боголюбах,потім хату Ващиліна ,без потрібного фінансування показали ,що криша тече в їдальні і вода на підлозі в пральні----Америку відкрили,хай наша держава дякую скаже ,що медичні установи взагалі виживають при тому фінансуванні.Хай нашим дорогим чиновникам дружини приготують снііданок обід і вечерю за 7 грн,це по 2гр35копі тоді поговоримо,але у нас так привикли з людини зробити какашку ,а з какашки людину чиновника.
Відповісти
Шелест, не боїться ні Бога ,ні людей перший алкоголік і хабарник Всі це знають
Відповісти
Ну ви блін даєте! вчепились,хто нічого не робить , той ніколи не помиляється. Був не раз, знаю всіх вище перечислених. Нормальні мужики ну тобто лікарі! А обгадити можна кого хочеш, аби но хотіти.
Відповісти
Шановні лікарі дитячої лікарні,я просто вам дивуюсь,не по сьогоднішній статті,вас обливають,а ви мовчите.Горді?Невже стільки років у вас все було погано?Чому коли почали розправу з вашим генеральним ви не попрощались з людиною з квітами?не запросили журналістів?чому не зробили прес конференції?у вас передова лікарня,половина з вас стажувались за кордоном у вас золоті руки і голови!Чого і кого ви боіітесь?Перестаньте бути рабами,з вас усіх зробили посьмиховище,а ви мовчите!Ви боітесь за роботу?таких ,як ви в Луцьку немає.Я не говорю про Гагаловську вона вас захищати не буде,але є між вами лідери -----дайте відсіч,вся Волинь сміється,а вони мовчать.
Відповісти
А на місці Шелеста , я б без адвоката точно ні з ким не говорив і в суд би подав , як шо то заказуха
Відповісти
Схаменіться ЛЮДИ!!! Чи бодай хтось з вас не вживав алкоголю на роботі??? Це звичайно дуже обурливо а особливо для лікаря! Але зважити всі за і всі проти / я за лікаря. Дуже розумна і досвідчена людина, лікар від Бога! Просто дати йому попередження, якщо повториться штраф, якщо повториться втретє - звільнити. Треба дати шанс, такому лікарю не можна дати пінька!! А те що ви пишете, діти, як шкода, капєц, капєц?? Тобто?? Дорослих не шкода? Такі ж люди тільки меншенькі. Я дітей люблю, але перед Богом всі рівні!! Не осуждайте, поліція розбереться!!
Відповісти
О, о я з Вами згідний хто без гріха хай перший кине камінь
Відповісти
В кожній лікарні є люди ,які трошки випливають,і ми всі їх знаємо.Поперше це не пацієнти повинні виявляти,а робота головних лікарів,це їхні професійні обов'язки.Звільніть головного,або хто виконує його обов'язки і цього Шелеста тоді всім буде наука.Чув,що Ващилін звільнив з роботи кілька медсистер,що курили на роботі,можливо не метод,але навчив?В дитячій не курили,а я коли на сходах закурив через кілька секунд появились білі халати і розказали що мені за це буде,бо дит лікарня.Можливо і правильно,я б не хотів,щоб на дитину дихали нікотином і перегаром ще і в лікарні
Відповісти
А ви його адвокат?
Відповісти
Звільнити можна,а хто прийде на їхнє місце?Ми ж і самі винуваті кон'як, шампанське лікарю,вот і мають чим душу зігріти
Відповісти
Ой просто всі св"яті зібрались, і ні хто не п"є! П"ють всі і кругом. Дійсно можна толково розібратись,а то вже і всю родословну перетрясли бізнес причепили, в них також є сім"ї, і хочуть їсти.
Відповісти
Адвокат по перше буде писати більш розумними і научними словами!! А по друге - сенс йому тут писати, тож не дитина маленька, а представник зі сторони поважної людини ... Це тільки такі як інші тут назбиралися і звинувачують дальш ніж бачать на себе і не дивляться!!
Відповісти
Хай і випив на роботі той Шелест,але,що за "колеги"що не відправили зразу додому,і не викликали другого.Можливо і з хірургом квасили? Готувались до 8 березня?Всі не безгрішні,але п'яний і наркоз ?Сава хотів би я побачити тебе на місці цього батька,ти напевно зразуж і розібрався б в палаті.
Відповісти
А я так собі читаю і аналізую хто хоче сказати свою думку в захист Шелеста , зразу чмирять!? Не поняв? Реально заказ?
Відповісти
Короче, всьо тут ясно, дали пару рублів журналюгам, зачмерили мужика,і готуємось баб поздоровляти! Мужики водки ні-ні! А то статєйку намалюють. І ви баришні тримайтесь, а то всяке буває!
Відповісти
Якби Шелест був тверезий ,він би з лікарні не втік ,а поіхав на експертизу,і доказав,що прав.А що ви йому до кажете зараз?де докази?Зроблять батьків дурними.Після цього піде на лікарняний,придумають якусь історію і все.
Відповісти
Сава дякую ,за підтримку!
Відповісти
Та мені чесно пофіг, просто людьми треба бути, а шо значить втік ?Там же якиїсь був!? Шо прийшов, бо знав ,шо Шелесту тре втікти від експертизи? Завтра наберу до нього куда втік?
Відповісти
Шелест-дійсно алкоголік і це біда, хоча як спеціаліст не поганий. В мене також був із ним інцідент. Він моій дитині давав наркоз і також в такому ж алкогольному сп'янінні. Я тоді була в шоці як його побачила, що мене треба було тоді відкачувати, але надіялася що це поодиничні факти. Але на жаль-це не так. І в лікарні всі знають що він майже завжди п'яний іде на операціі.звільнти і негайно.
Відповісти
Звертаюсь до всіх хто зараз править в лікарні ! Такого безладу як зараз я не пам ятаю, хоч працюю довго. Біля лікарні стала просто курілка, де ніхто нікого не боїться . Хоч є заборона куріння. Коли був минулий генеральний такого не було. Куча нового персоналу, які відверто говорять що зараз попасти в лікарню на роботу простіше простого. Такса і вперед. Де ж ваші зміни обіцяні на краще.??? В Ващіліна були свої таракани в голові, але був порядок! А зараз цирк!!!! Скоро ще бачу дойде до того ,що будемо просити його повернутись.
Відповісти
1. Якщо лікар винний- наказати по Закону.
2. Якщо ні- того, що наклеп зробив.
3. Ми і наші діти не застраховані ні від хвороби, ні від тюрми.
4. Безнаказанність і безвідповідальність - найперші вороги українців !
5. А хороших лікарів потрібно цінувати і поважати. Без Лікарів людям і старим і малим з сьогоднішніми хворобами довго не протягнути !!! ( я не лікар, а людина , яка хворію і сама і діти також і звертаюся до лікарів). До якого Лікаря звернутись вибираю сама, і яким вірю і довіряю своє здоров'я і дітей. Дякую лікарям за їхню працю . Без Лікарів від Бога не можна обійтись!
Відповісти
Про те що в дитячій роблять операції лікарі дозволяють собі робити операції
під градусом від безкарності я ще років із 5-ть тому чув... Тому нічого в тому нового немає... і нічого св'ятого...
Шелест в той день дійсно був п'яний... і просто втік, як зрозумів, що запахло відподальнісю !!!
Відповісти
Наскільки мені відомо,Шелеста відсторонив Ващилін від наркозів ,що його Гагаловська допустила?
Відповісти
Хай відповідає пані Гагаловська,якщо його поставила і він сам.Вона на зарплаті,хай відповідає,силою її ж не поставили?
Відповісти
Хай вона виступить на телебаченні і розкаже,чому так сталось при її керування!Не може керувати хай змотується в Жидичин на СТО ,можливо там буде краще керувати,там техніка,а тут діти,а вона перепутала місцями.
Відповісти
Ващилін точно не допускав його до операцій,хотів звільнити,але профком лікарні не дозволив,тоді його відправили Лікувались від алкоголю.Гагаловська за гроші допустила ,хай і відповідає.
Відповісти
А хірург був тверезий ?
Відповісти
Хірург?? ну так давайте всю операційну бригаду на вміст алкоголю перевірте!!
Відповісти
А з ким він пив?
Можливо там вся зміна була 'готова' ?
Відповісти
Схаменутися люди наші діти а руках пяного лікаря яке може бути цьому пояснення. Усі. пють нехай набазарі грущиками працюють а не калічать наших дітей .лікар не має. права на помилку життя одне Діти наше майбутне
Відповісти
Хто така гагаловська... Залишок номенклатури ,яка вмирає...
Відповісти
Історія ще більш приголомшує тим , що у коментах прослідковується банальна жага до влади і наживи. Обливання брудом одне одного колективу цієі лікарні просто огидне. А взагалі, як дитина себе почуває після "надання кваліфікованоі і професійноі допомоги"? Лікарі, як ви допускаєте себе принижувати такими " зарплатами" від держави? Подвійні стандарти у медицині завжди будуть відбиватись на пацієнтах і особливо прикро , що на наших дітях подібними інцидентами. Щастя, що дитина вижила. А такого лікаря потрібно позбавити права на медичну практику.
Відповісти
Ляшенко дуже хороший лікар професіонал, та водночас дуже порядна і мудра людина.
Відповісти
Читаю всі коментарі.Яким чином Ляшенко стосуеться цього інцеденту?
Відповісти
Працюю з Ляшенком досить давно.Порядна людина.Наавщо поливати людину брудом?Він не був п'яний на роботі.Навіщо прив'язувати його ім'я до ціеї історії?
Відповісти
Знаходитися в стані алкогольного сп'яніння на робочому місці не дозволено нікому, виправдань такій поведінці бути не може, це непрофесійно.
Відповісти
Погоджуюсь-лікар не може бути бути п'яний.Але до чого тут Ляшенко?Навіщо його зачепати?Ображати?
Відповісти
...прикро те,що нікого не будуть наказувати....
Відповісти
Лікаря за такі вчинки треба гнати сранним віником, а не "брати на поруки"! Тоді і інші працівники задумаються, чи варто пити на роботі. Але читаєш коментарі і стає гидко! Люди, опамятайтесь - мова йде про конкретний вчинок конкретного лікаря! Яким боком тут Ляшенко, Миронюк та інші?! Чого ви , даруйте, обсираєте всіх лікарів?! Вже те, що ваші діти зараз живі і здорові свідчить про те, що лікарі не погані. Якщо хтось щось від вас вимагає - не давайте, а пишіть у відповідні органи, а не гавкайте, як сучки з підворітні, заховавшись під ніком... Хочете лікуватись у Львові - вперед і нікуди не повертайте! В лікарні чистіше буде - полішуки задрипані не знають, що таке унітаз і паскудять на підлогу, а санітарка це мусить прибирати... В палаті смердить, бо мати лежить з дитиною і не знає, що таке особиста гігієна - а тут буде писати і лікарів паскудити...
Відповісти
Вважаю що це повністю замовна стаття: по перше кореспондент навіть не спробував в лікарів їхнє бачення ситуації, ні поліції, єдине джерело - мати пацієнта (котра до речі нічого не каже про самопочуття дитини їй більше хвилює лікар - чи це не спроба шантажу); по друге - відразу після публікації пішли коменти про Ляшенка (яким він боком до статті, і ренгенолог не допоміг сечовому пузирю, ще б окуліста попросили); по третє - пройшло менше місяця як задовольнили заяву Ващиліна, а вже почалася компанія "як при Ващиліну було добре" - добре було красти, чи в когось п'ятки горять.
Відповісти
Є лікарі від Бога, а є лікарі не дай Бог.
Відповісти
Були і ми з бідою в ці лікарні,шокований! Ми що дійсно про різні лікарні говоримо! Оперував сина Бобрик, наркоз Шелест, люди це правда вони Боги! Операція довготривала, важка, але все було відмінно! Оскільки я юрист за фахом, хочу зробити декілька висновків. 1.Що означає ,,нібито п"яний,, Немає в юриспруденції такого ,,нібито,,людина або винувата і на те є доказова база, або ні! 2. Мама дійсно, турбується більше про стан Шелеста, а не про дитину. Що до посиніли губи та руки,перед операцією лікар має дати відповідну бумагу, де батьки ознайомлюються з можливими ускладненнями. 3 .І в міру своєї роботи , добре знаю ,як з ,,мухи можна зробити слона,, при бажанні , звичайно! А журналісти себе називають, третя влада, і це дуже точно, тому що влада і справедливість, речі не сумісні. А лікарям низький уклін та подяка!Тримайтесь, ви саме менше захищені, тому і,, відриваються по повній,, Консультуйтесь з юристами, подавайте позови до суду, не дозволяйте себе принижувати.
Відповісти
Правильно писали,батьків зроблять винуватими.А те ,що ваші професіонали п'яний дають наркоз,призначають лікування важко хворим дітям це по вашому норма???????Правильно є 6і можуть бути ускладнення,але коли тверезий лікар ,а не п'яний,або з буду на з жувачкою.А мама дура і вся палата свідків і запах не запах,і годувати дитину в5 років груддю це норма????Про що ви пишете.Лікар Миронюк вже теж не довго протримався.Ви станьте на дверях коли шановні лікарі йдуть додому,як не в чорних окулярах то жують гумку.
Відповісти
Не знаю хто такий Ляшенко ,але якщо хочеш на посаду ,і бачиш ,що колеги п'ють на роботі то щось роби,але ,якщо такий ,як вони,то на що??
Відповісти
По перше,якщо вас не навчили ходити в туалет,то це проблема вашого виховання,вибачте,але на підлогу ніхто не ходить,мами смердючі?ви їх нюхали?а може вона не має на кого ту дитину лишити?А коли у вас стрес ви не потієте?Можливо,як 6 або і 7 мам в палаті і 7 дітей в памперсах можливо і не свіжий запах?Ви точно озлоблена і зла людина і напевно лікар ,бо дуже орієнтуєтесь.Не дай бог до вас попасти ви і тверезий ..........
Відповісти
Ляшенко це ви?У вас зараз всі можливості показати ,як то буде з квітня.,всім добре.Ще ніхто не знає умов конкурсу,а ви вже на посаді.!!!!!!!
Відповісти
1 про Січових міхур----є така процедура,коли роблять обстеження рентгенологічне на переповненому сечовому міхурі,коли хочеш в туалет,а треба робити обстеження,а не дають сходити,попробуте хоч раз в житті,і ще коли дитина ,плаче розвивається.Як може бути керівником педіатром,який ненавидить дітей,2 який брати коментар від лікарів,коли вони забрехались,і говорили,що наркоз давав не Шелест?Анестезіолог сказав батькові що не він?То хто?Які коментарі,якщо всі забрехались?Напевно потрібно було,щоб дав коментар керівник?але чергового теж не було,так що журналісти праві.
Відповісти
До чого тут Ляшенко?Він не генеральний директор,цю посаду займае Гагаловська Л.А. і вона як керівник повинна зреагувати грамотно.Думаю, що вона вирішить цю ситуацію.
Відповісти
До працівника.
Це хто працівник - Зіна Петрівна, що так плаче за Ващиліним? Працівники пам"ятають його методи роботи та поведінку - лікарняний транспорт обслуговував його аптеки "Астрон", лікарня проплачувала охорону "Астрону", присвоїв благодійні кошти зібрані з зарплати працівників, розформував лорвідділення (єдина лікарня в Україні), знищив єдиний аудіометричний кабінет для дітей з пониженим слухом, та це ще не все...п"яний мочився на території тенісного корту, опускав штани перед фасадом лікарні, рився по шухлядах лікарів, виймав серцевини замків в ординаторських, влаштовував оргії в сауні.
То хто хоче пресконференцію?
Відповісти
У Шелеста з алкоголем проблеми давно,і про це знає і попередне і теперішне начальство.Так він-професіонал,але разом з тим Алкоголік.Від його роботи залежить життя дітей.А яка робота може бути під шафе???На це дійсно досить закривати очі..Або він кодуеться,або його треба звільняти!!!поки не сталось ніякої біди.....
Відповісти
А чи нормальнi лiкарi в цiй лiкарнi iснують? Чому не говорите про таких?
Відповісти
Існують-Тацюн,Дородних,Селюк,Андрусяк,Каліщук,Перчук,Жук,Петерчук,Ловга,Медюта,Кеда....
Відповісти
Добрий день,я батько дитини,яку прооперували.Читаючи коментарі,дивно,що деякі люди пишуть,що журналістка родичка нам,що це наклеп якись,і т.д.Зараз моя дитина лежить у лікарні,я запрошую прийдіть туди всі,хто має сумнів,піднімемо документи,опитаємо свідків,які бачили в якому стані був Шелест.Можете зателефонувати на мобільний до мене,я відповім на ваші запитання,тільки не потрібно захищати тих людей,які чуть не вбили мою дитину.0668798639
Відповісти
Так вбивали, що дотепер жива... Знайдіть когось, хто ВЧИВСЯ 7-8 років, ЛЮБИТЬ свою роботу і буде працювати за такі гроші. Якщо всі толкові специ кинуть медицину - "чуть не вбили" стане доконаним фактом без "чуть"...
Відповісти
Шелест пяним вже просипається.Його лікувати потрібно.Хто йому довіряє свою дитину?дивно.... А до мами 5 річної дитини я звертаюсь і прошу не зупинитись,а довести справу до кінця.Доречі,кореспонденти обіцяли тримати на контролі.Чим все-таки це закінчилось.
Відповісти
ХМ... Ясно одне, явно відчувається нитка захисту Ващіліна. Стільки років принижував і довбав усіх, звільняв і закривав відкрито рота всім "не згідним", серед яких було багато толкових людей, тримав усіх в терорі. Ніколи не давав можливості вирішити будь-яке питання для покращення лікування дітей. Все тільки своє бачення було і наказовим тоном приймав суб’єктивні рішення. Після "добровільного" підписання заяви на звільнення, на яке раптово добросовісно погодився головний лікар-цар, після розслідування роботи певного лікарняного фонду, куди входили всі працівники, навіть не підписуючи заяву і звідки в невідомому напрямку тікали гроші, раптом всі роздувають ситуацію, до кінця не доказану. І шановні уважно задумайтесь, чи винен у ваших гріхах Ваш керівник, коли Ви щось зробили не так. У тому, що Ви проспали, не зробили потрібну роботу, напилися чи просто рівень знань у вас неадекватний, а вас взяли роботу через «блати»? В нас працює стара система - наказуємо керівника, навіть ще не призначеного... Кожен сам відповідає за себе. І Шелест, якщо заслужив, сподіваюся буде покараний. Хоча згадуються слова деяких людей – краще ОДИН п’яний, ніж ДРУГИЙтверезий. Не знаю, чи буде Ляшенко нормальним головним лікарем, це тільки час покаже, але знаю одне - гірше вже не буде, бо просто не може бути. Все, що ми маємо зараз, це наслідки старого режиму. І запам’ятайте шановні, що наша медицина вимирає, якщо її ще взагалі можна назвати живою. І тримається вона за рахунок ентузіазму і боязні кудись тікати і щось змінювати молодих лікарів, та доживання старшого покоління. І повірте, що в теперішніх умовах дуже легко перебігти в любу з навколишніх країн . Може оглянутись будь-де і запитати у них: - які у вас зарплати? – чи може на вас нагадити любий журналюга і залишитись безнаказаним? – чи ви чули про зарплату в 100 доларів чи хоч хтось з вас погодиться працювати за такі копійки? Поцікавтесь, будь-ласка, якщо у Вас знайомі стикались з медициною в сусідніх європейських країнах, скільки вони чекають на консультацію до спеціалістів і скільки платять за страховку. А в нас всі хочуть на шару. Не хочу тут розповідати годину про систему самоосвіти лікарів і те, скільки коштує поїхати на будь-яку толкову конференцію, щоб покращити свої знання і вміння… Не намагайтесь відповідати на мої написи, шановні, бо я їх не прочитаю, а всім адекватним людям і так ясно, що відпишуть або зацікавлені особи, абозлі на все і всіх. Проблеми є, і в медицині їх дуже багато…на жаль.. Давайте, шановні, кожен починати із себе. Починайте бути ввічливими, їздити по правилам і тверезими по дорогах, не плювати на вулиці, не хамити оточуючим. Можливо, у нас українців ще є майбутнє. Почнімо з себе.
Відповісти
До волинянки, я не лікар і до лікарні маю те ж відношення, що і кожен пацієнт - перебувала з дитиною. Стосовно "пітніння"(грамотна ви наша) і туалету - була свідком прибирання цієї кімнати санітаркою! Якщо полішка смердить - то вона смердить( медсестра мало не за шкірку брала і вела у санкімнату). І ще три мами, які теж перебували у цій палаті скаржились на цю особу... А ви, мабуть, з тих задрипаних лахудр?!Телє до полє. а воно лєтає?
Відповісти
хоч Ви і написали, що коменти не прочитаєте, але готова підписатись під кожним вашим реченням.
Відповісти
Люди добрі СХАМЕНІТЬСЯ !!!!!!!!!!!!!Вам що не має чим зайнятися, що Ви поливаєте лікарні брудом ????? Плачевно, але тепер модно стало обпльовувати медицину, напевно тому що медичні працівники найменш захищені... Ви краще про себе розкажіть - чим Ви займаєтеся на роботі і в якому стані ???? Я не хочу когось виправдовувати чи плюндрувати. І хотілося б якщо той лікар був в стані алкогольного сп'яніння щоб його наказали по заслузі !!! Але чому Ви поливаєте брудом всю лікарню ??? Так погано їдьте до Львова ( "там дешевше буде" ) чи ще десь.Чого Ви створюєте черги, якщо так погано, ходіть там де добре, чи в інтернеті лікуйтесь, якщо такі грамотні. Добре Ви знаєте свої права, але на жаль не знаєте обов'язків. Себе міняйте і не лізьте туди де Ви не компетентні,бо ще ніхто не відміняв правило бумерангу !!!!!!!
Відповісти
P.S. А для тих кому не має чим займатися,як розносом сплєтнь по інтернету,з кабінету в кабінет, чи в телефоних брехливих пересудах пораджу - ЗАЙМІТЬСЯ ВОЛОНТЕРСТВОМ в країні де йде війна - це дійсно потрібно і викид адреналіну шалений !!!!! Тоді вже не захочете - кидатися брудом на людей які не дивлячись на скрутнощі сьогодення борються за життя !!!!!!!
Відповісти
Гагаловській потрібно було піти з посади разом з Ващиліним.Чому вона тримаеться за цю посаду?Хай звільним місце новим людям...
Відповісти
чим скінчився інцедент з п'яним лікарем?обіцяли тримати в курсі.Можливо хоч б
атьки динини напишуть.

Відповісти
нехай той Шелест і пє, але в нього діти не помирають, як в Шамринської, а коли Банада на кожній зміні пяний, цн нормально?Гагаловська-це взагалі, мами чиї діти мають групи інвалідності знають, вона нікого взагалі за людей не рахує, а змолодшим медичним персоналом, навіть не вітається. Ляшеко, то хоч добра людина і внього всі рівнв, чи санітаркачи нач мед.
Відповісти
Випадково прочитав коментарі,і згадав анекдот,який написати буде доцільно.Розраховується старий директор і передає молодому три конверти,говорить,якщо буде важко по черзі відкривай.проходить певний час і молодому керівнику стало дуже важко він і відкриває перший конверт. Там написано----вали все на старого керівника , валив,валив,апе це перестало працювати і йому стало дуже важко.Відкриває другий конверт ,а там написано----обіцяй,так і робив.Коли обіцянкам перестали вірити молодий керівник відкрив третій конверт,а там написано ----готуй три конверти.Перестаньте обливаєте один одного,хіба це місце цього вартує?
Відповісти
Не спорю пяный врач совершил преступление, но за "хабар-подачки" это отдельный разговор.
Врачей лишили возможности достичь материальных благ честным путем, что породило встречное насилие врачей над членами несправедливого к нему общества. Это насилие в стремлении получить от пациента «гонорар-подачку», причем основным мотивом такого насилия является не столько обогащения, сколько обеспечение возможности элементарного биологического выживания. Врач сегодня вынужден, так или иначе, требовать от пациентов дополнительных вознаграждений, по крайней мере от тех, кто может платить. Морально – эстетическими нормами не прокормишься, и без денег не проживешь.
Естественно каждый из вас хотел бы попасть до хорошего врача. А может ли нищий врач хорошо лечить? Ответе себе честно. Безусловно, должна быть обеспеченная экономическая подготовка, для повышения квалификации врачей и специалистов, должна быть достойная зарплата, для того чтобы поехать на курсы или конференцию, купить медкниги, прокормить и одеть семью, поехать отдохнуть на курорт и т.д.
А пока пропагандируемый сегодня бесплатный врач – мертворожденный урод от медицины.
Відповісти
Скажіть,а що немає більше проблем,чим писати гадості про Ващиліна?Гагаловську?Ляшенка?По перше ці люди не сидять в інтернеті і не читають ваших коментарів.Переключайтесь на інші теми.





Відповісти
Кеда Н.М.,це Ви?????
Відповісти
На столе в операционной лежит пациент. В комнату заходит пьяный
анестезиолог и пытается наложить больному маску с наркозом. Дрожащими
руками он промахивается раз, два, ...
-- Доктор, вы же пьны! -- еле слышно стонет пациент.
-- Это я то пьян?! -- возражает анестезиолог. -- Вот ссычас хирурги
зайдут!..
УСІ ТАКІ!! СКРІЗЬ ПЬЮТЬ БЕЗБОЖНО!!! НАЦІЯ!!!
Відповісти
Страшно читати!Батьки могли втратити дитину, а анестезіолог посилає до свого адвоката!Якщо був не п"яний, то чому ховався, а не рятував дитину? Завжди плачуть лікарі, що бідують, але не один не звільнився через малу зарплату, тільки за хабарі влаштовуються й далі.Невже не можна навести порядок з п"янкою?
Відповісти
це просто жах! люди схаменіться! В ВОДТМО найкращі лікарі!
Відповісти
Люди ………СХАМЕНІТЬСЯ !!!!!! Звідки ця ненависть….!!!!!!!!Обласна лікарня завжди була на першому місці в Україні за професійність та людяність лікарів та наявності найновішої апаратури. Її знають і за межами України , тому що лікарі дуже часто проходять навчання та зустрічі з лікарями із за кордону , діляться досвідом. Не знаю що спонукало сказати матері покормити груд’ю свою дитину О.В.Шелеста. Можливо у Вас гарні груди ….….?? І на це лікар звернув увагу , або …… це почалася боротьба за крісло головного і прибирають всіх «неугодних » . Тим самим обгаджують цей знаменитий своєю професійністю медичний заклад та його лікарів . Мою дитину оперували 2014 році, операція проходила понад 4 години .Оперував хірург Дородний І. , анестезіологом був Шелест .О. Ви знаєте …скільки пішло нервів та здоров’я в лікарів і в мене . Після 2 годин операції , я не находила собі місця , хвилини здавались мені життям . Наталочка, (вибачте що не по батькові) головна медсестра заспокоїла, що все добре. Хвороба дитини не уразила хребет , це було для мене головне . Я б все відала за життя та здоров’я дитини, так як і кожна мати , дітки яких лежали в одній палаті з моєю дитиною. Ми всі підтримували одна одну , бо не один тиждень були поряд . Операція пройшла на вищому рівні . Дитину привезли у палату , за декілька хвилин прекрасно відійшла від наркозу. Знаючи , що кожний організм по різному сприймає анестезію і кожна людина по різному виходить з неї . Тому і дуже переживала за свою дитину.
Я та моя родина схиляємо голови перед спеціалістами вищого класу хірургом Дородним І., анестезіологом Шелест .О., та бригадою лікарів , які працювала разом . Не кожний анестезіолог , може розрахувати з точністю наркоз, щоб дитина вийшла від наркозу за 5-10 хвилин після операції , тому я й настояла на тому , щоб анестезію моїй дитині давав саме Шелес О.В., знаючи що він дійсно майстер своєї справи .І мав справу не тільки з більш дорослими дітьми а навіть і грудними . Я знаю , що по Волинській області Шелест. О. ціниться як спеціаліст . Велике Вам за це спасибі !!!!!!!!!!! За Вашу професійність працювати з людьми та на користь людей.
Нас в палаті було 6 діток і в той день всіх їх оперували .І всі дітки до одного прекрасно виходили з наркозу , живі та здорові повернулись додому . І ніхто із лікарів за 2 неділі навіть «не натякнув» про отримання грошових винагород. З першого до останнього дня лікарі та мед персонал по декілька разів на день приходили до дітей перевірити стан їхнього здоров’я, надавали медичну післяопераційну допомогу . Як би я це все не відчула на своїй шкурі , то може б я і погодилась з батька дитини .В цей час коли я пишу , то думаю що дитинка здорова та вже давно виписана із медичного закладу .
Але…….мене непокоїть та бере великий сумнів для чого це все робиться, обливається брудом весь медичний заклад , персонал та лікарів , зокрема анестезіолога - Шелеста О.В., для кого??? Чи може комусь із великих «папіків » потрібно звільнити місце для їхньої дитини………???…..
Відповісти
Сьогодні моїй дитині наркоз також проводив Шелест О.В.Так, я дуже переживала, коли в палату зайшов Шелест О.В., дуже засмутилась, бо також читала статтю про нього. Однак, думка змінилась з перших слів спілкування:чітке формулювання запитань, тактовно, оглянув дитину, написали список медикаментів, ми їздили на обстеження в іншу лікарню,постійно був поруч з дитиною, звертався до дитини, посміхався. заспокоював, допомагав, після того як привезли в палату, все пояснив , що робити коли дитина буде виходити з наркозу, потім другий раз приходив. А саме головне, що моя дитина швидко почала посміхатись, не плакала, попросила пити, їсти, сіла , дивилась мультики і ми менше ніж за 2 години вже були вдома.Дякувати Богу, все пройшло добре і лікар дуже сподобався і його відношення до дитини і виконання своїх обов"язків!
Відповісти