Ігор Палиця прокоментував погром на митниці

Ігор Палиця прокоментував погром на митниці
Сьогодні на Волинській митниці відбувся погром. Голова обласної ради Ігор Палиця прокоментував цю надзвичайну подію.

«Жорстко засуджую такі прояви і закликаю правоохоронні органи провести розслідування та покарати винних. Також зазначу, що причиною виникнення таких явищ є відсутність Закону України «Про децентралізацію» та обіцяних Києвом більших повноважень для регіонів», - переконаний Ігор Палиця.

ВолиньPost наразі чекає коментарів від правоохоронців.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 15
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Якщо вже така децентралізація, то дайте й мені метр кордону. А з часом і одного поліцейського для особистої охорони.
Відповісти
А не Палиця на сесії підтримав збіднівших хабарників хапуг Волинської митниці))))Чи грошенят захотілось від Никитюка))))
Відповісти
Коли ви усі поздихаєте - ХАБАРНИКИ!!!!
Відповісти
контробанда таки колись повинна закінчитись малошановні пани підприємці.
Відповісти
більших повноважень для чого? що Вам заважає поставити на місце Микитюка? для чого було влаштовувати цю комедію на сесії обласної ради з заслуховуванням цих микитюківських трутніх в митній формі? вони як полоненні і зомбовані микитюком ідуть куди він їх пошле і роблять те що він каже. ніхто їх на митнці не підтримує і не мають права вони виступати від імені колективу. митниця на сьогодні є складовою Державної фіскальної служби України. Ви чуєте ДЕРЖАВНОЇ не микитюкової, не терещукової і навіть не Волинської, а Державної служби, а на сьогоднішній день Ви є на державній роботі і просто повинні робити свою роботу в першу чергу з державницьких позицій незалежно від наявності децентралізації чи її відсутності
Відповісти
Просто Палиця має свій інтерес....
Відповісти
"Рехворми" тривають.Без митниці тяжко буде цим хлопам.Ще не стріляли?Дивно...
Відповісти
Вже зовсім посіпаки Никитюка Гіля Гунчика керовані Красулею обнагліли..А Гунчик це все назвав неповагою!!???Якщо я йому розвалю приміщення ОДА з неповаги то це нормально!!???В нього вже крім хабарів нічого в голові немає..Чи в нього просто старечий маразм!!???
Відповісти
Децентралізацію ! як в Польщі ! і буде норм ...
Відповісти
де сбу поліція прокуратура*засуджую непрходить* завтра будуть громити вас-що далі
Відповісти
куди ви котитесь--прірва але ви іх підтримували
Відповісти
пане ігоре це організовуе ваш підлеглий микитюк р в
Відповісти
Тільки влада винувата в безчинствах.Зрозуміло,що прНотистоять "бувші" і за гроші наймають "активістів".Покладіть край цьому позору,є достатньо засобів,немає бажання.
Відповісти
Тільки влада винувата в безчинствах.Зрозуміло,що протистоять "бувші" і за гроші наймають "активістів".Покладіть край цьому позору,є достатньо засобів,немає бажання.
Відповісти
Саме палиця підбурював цих горе протестувальників до радикальних дій оргнізовуючи і проводячи позачергову сесію. Тепер настав час спитати і його за провокативні дії, що сприяли погрому на митниці. Тепер треба щоб ці виродки провели погром у палиці в облраді.
Відповісти