Скільки заробітку українці віддають на комуналку: вражаюча інфографіка

Скільки заробітку українці віддають на комуналку: вражаюча інфографіка
Більше третини своєї зарплати українці віддають на оплату комунальних послуг, в той час як німці та ізраїльтяни – до 5%.

Про це повідомляють «Подробности».

Згідно з наведеними даними, порівняно з Німеччиною та Ізраїлем в Україні невисокі витрати на комунальні платежі. Однак в українців дуже маленькі зарплати в порівнянні з цими країнами.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Скачемо далі?
Відповісти
А Вам, москалику, що до того? Їдьте за поребрик: там , коли треба зігрітися, не скачуть, а випивають!
Відповісти
Це туфта. Доплату за компослуги відмінили тільки зараз, потім відповідно зросте зарплата. Такод не враховано вартісь житла чи оренди,вартість продуктів,медицини,школи. Це те саме,що порівнювати банани з Африки.
Відповісти
По вартості все співрозмірне. Продукти та одяг навіть дешевші, медицина - страхова, але страховку за тебе платить підприємство на якому працюєш, аренда трохи дорожча, але все одно не тягне на третину зар плати. А зарплата в Україні не зросте, по економічним показникам наша країна в глубокому дні, і передпосилок на підвищення немає.
Відповісти
Страхова медицина не з пальця висмоктана. ЇЇ платять працівники через зарплату. Продукти наші набагато дешевші.Дачі та сільських родичів в Ізраїлі таНімеччині нема. Витрати на транспорт у нас копійчані. Дитсадок,школи та інститути безплатні.(доплата за харчування не рахується)...
Не потрібно бути Буратіном та вірити у країну Дураків,де на деревах ростуть золоті монети.
Відповісти
8390????? Це в кого така зарплата??????? Якщо в мене 5000 то я більше як 50% віддаю.
Відповісти
Подробності - це ригівський канал.... 3000₴ -це може бути зимою,бо опалення працює на повну катушку. У літні місяці не більши тисячі.... Одні брешуть,а інші тупо вірять.
Відповісти
в тебе м'ясо, в нього рис, а в мене капуста - в середньому ми всі їмо голубці. Молодці. По селах запитайте яка зарплата і не рівняйте з Києвом. Що до субсидій її не всі отримують.
Відповісти
У селах мають городи та паї, і житло безкоштовне(без оренди та кредиту).2000₴ у селі , це те саме ,що умісті 5000₴
Відповісти
Хочеш доказати що українці класно живуть,особливо ті що в селі.А в селі безплатні хати з євроремонтом і центрально каналізацією.На городі продукти ростуть.Не треба платити за орання,скородіння,хімію,молотіння.Ти хоч ціни за обробіток однієї сотки знаєш?
Відповісти
до лучани:В селі шикарно жити на халяву?То які проблеми.Продавай квартиру в місті і вперед на село.Понюхаєш рік гноївку,то може порозумнішаєш.
Відповісти
там не дороще, а на городах Ви що вирощуєте?картоплю і капусту, це так, дуже дорогі продукти, бабусі на ринку продають за 3 грн. за кг.
Відповісти
Модер, для чого правду видаляеш? Зараз Володі подзвоню і накапаю на тебе.
Відповісти
Напевно вже модератора стошнило такий бред читати.
Відповісти
а жебрати ,тебе не стошнило. ..Якщо руки-ноги є, то гріх бути бідним в Україні.
Відповісти
Тільки чомусь мільйони українців з руками і ногами працюють за кордоном.
Відповісти
Мільйони поляків,французів,італійців,німців працюють закордоном. Більше 8 мільйонів американців працюють забугром,не рахуючи воєнних.
Відповісти
Тіпа я не розумію.Розяснюю:якщо так шикарно жити на Україні,а особливо в селі(в селі куда не глянь-халява)то навіщо кидати рідних і близьких їдучі за тисячі км.?Чекаю на конкретну відповідь,а не псевдо патріотичний тезисний набір атавіста.
Відповісти
рыба ищет где глубже, а человек - где лучше.
комусь і тут добре, і всього вистачає, хтось за кордон їде, завжди так було, є, і буде.
Відповісти