Українцям не вистачає грошей навіть на їжу

Українцям не вистачає грошей навіть на їжу
Доходи українців стрімко зменшуються. Минулого року 43,2% родин в Україні відмовляли собі у найнеобхіднішому.

Винятком ставали лише витрати на їжу, інформує Знай, посилаючись на дані Державної служби статистики.

У 2014 році таких сімей було 41,4%. Більш ніж 1% українців визнали, що змушені були відмовитися від фруктів та соків. Це 166 тисяч сімей. Ще 84 тисячі не мають змоги купувати хоча б раз на тиждень солодощі для дітей. 0,3%, або 39 тисячам, родин не вистачає грошей, щоб забезпечити харчування дітей у школі. Майже 1000 сімей зізнались, що протягом минулого року потрапляли в ситуації, коли як мінімум одному дорослому члену сім'ї доводилося голодувати від одного до трьох днів.

Чверть українців не почувалися бідними при зарплаті на рівні 4-5 тисяч гривень. Таких нарахували приблизно 24,2%. Третина українців зізналася, що для нормального життя їм вистачало 2-4 тисячі гривень на місяць.

Заробітком середнього класу 21% опитаних назвали заробітну плату на рівні 8-10 тисяч гривень. Близько 19,8% українців переконані, що середні доходи мають перевищувати 22 тисячі гривень.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
не всі можуть дозволити собі обідати в Патіо де Фіорі... за 75 копійок)))
Відповісти
Хватіт скіглити,а треба браті лопату і іті капать огород,корміти сім'ю!
Відповісти
Треба виганяти цю владу яка до зубожіння людей приводить. Забирають квартири за несплату а де взяти гроші в романюка миколи бо він має чи в яковлева тараса. дуже розумні всі, хай підуть так позаробляють поїдуть в польшу яковлев з романюком на клубніку
Відповісти
Щось я не поняла, а романюк з яковлєвим тут до чого? За квартиру платити не хоче бо горілку бухає то хто винен? Інші сусіди платять, субсидії оформлюють, значить можна щось зробити, а не на стакані сидіти і винних робити всіх, крім себе.
Відповісти
дійсно до чого романюк?) він так, пенсіонер в місті...
Відповісти
Пишуть розказують а владі наплювати на людей. Гройсман щось сидить і нічого не ролять а люди мовчать і пашуть
Відповісти
бо вам всім треба було за пороха голосувати і на сєню гнати,ось тепер і вперед, маєте того, кого обрали самі ж!
Відповісти
А На озеро Святязь всі їдуть віддихають так що не треба скиглити. На світязі ніде яблуку впасти одні відпочивальники машинам не проїхати . НЕ ТРЕБА скигліти, ще значить не погано живуть . На світязі на морі ніхто не плаче що дорого подорожчало домік сняти на світязі 1000 грн і хлопці і дівчатка дуріють живуть і сімї ходять в три рази дорогі кухні ресторани бари мороозиво переплачують і іншу їжу вуличну. ТО влада недарма і пілнімаєж ціни якщо всі ще можуть відпочивати значить як казав ЯКОВлєв з міської ради -значить люди мають гроші!!!!!!!!!!!!
Відповісти
не знаю номерів по 1000грн. на Світязі..., так, людей багато, машин нормально..., якщо машина-це засіб розкоші( москвчи, део чи на іноз. реєстрації)-то дивно мені це чути, це ж не лексуси з рейдж роверами...
Відповісти
Після цієї новини дуже потішила наступна :-)
http://www.volynpost.com/news/71268-v-ukrainu-povertaietsia-desheva-gorilka
Відповісти
З дешевою горілкою все зміниться на краще.
Відповісти
+ пивом та дорогою освітою...=)
Відповісти
З усіх реформ нашим очільникам найкраще вдається підняття цін...
Відповісти
А в кого така заплата 3-4 тисячі. В одиниць, а пенсія 1300, і на усе повинно вистачити.Їсти,за комуналку заплатити,ліки купити.На один хліб і сіль.Відпочивають одні бізнесмени, ворюги,началники,які крадуть і обдуруюють народ.А решта,хто не вміє так жити бідують.А,як може заробити людина у 60 років гроші,хто її і куди бере,коли здоровя підкачало.
Відповісти
Куда влада дивится?Чим думає?Переписати всі номерні знаки авто на Світязі.Перевірити по базах,субсидії познімати а якщо є заборгованість по комуналці,то на авто накласти арешт.В країні АТО і рехформи,євроінтеграція,а вони жирують.
Відповісти
Ти субсидія))) Тебе субсидія так мучить,що ти про неї скрізь пишеш?Ти поїдь в Боголюби чи Липини і там рот свій розкривай, а не про Світязь тут виписуєш, неук!
Відповісти
Зацепило?Значить маєш на Світязі бізнесові інтереси і податки не сплачуєте.Рот мені не закриєш.При янеку треба було погрожувати.
Відповісти
Хто неуку погрожує??? Які податки?Які інтереси? ТИ, циркач дешевий чи дешева...
Відповісти
А мона субсидію горілкою отримувати? і тепліше і веселіше і влада хороша головне, щоб водкопостатання працювало безперебійно!
Відповісти