У Ковелі жінка незаконно торгувала овочами

У Ковелі жінка незаконно торгувала овочами
Національна поліція завела справу на ковельчанку за те, що вона близько 11 години продавала помідори та огірки на Привокзальній площі, а саме – на автомобільній стоянці, тобто у невстановленому для цього місці.

Про це повідомляє Kowel.com.ua.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Єлизавета Агеєва визнала жінку винною у вчиненні правопорушення та оштрафувала на 17 гривень без конфіскації овочів.

Звичайно, останній ще доведеться сплатити 275 гривень судового збору, але майбутня торгівля покриє ці передбачені «витрати».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
паліцаї! Хапнули тітку за підтичку. Хер гої...
Відповісти
поліцаям по ящику смокталок Рошен
Відповісти
Як таке взагалі можна писати.. Людина з останніх сил пробує себе прогодувати.. А написали вже..
Відповісти
Ганьба.
Відповісти
Вау!!!!!!! Яка перемога нової поліції!!! А тітку не забули перевірити на причетність до сепаратизму? А то вдруг вона торгувала овочами у невстановленому місці за завданням Путіна, підриваючи тим самим основи конституційного ладу в Україні?
Відповісти
чекайте завтра на Волині аналог http://ar.volyn.ua/20160704-za-kryshuvannya-burshtynu-zatrymaly-rivnenskoho-prokurora/
Відповісти
ловити хабарників, наркодилерів, вбивць та інших злочинців ловлять бабу з огірками. лягаві 3,14араси. інакше не скажеш. ганьба!!!
Відповісти
В Сибір на 25 років
Відповісти
І тарифи підняли, 3,14араси.
Відповісти
ВолиньПосту за те, що висвітлили таку новину (не сарказм). Я зрозумів, що все насправді набагато гірше. Ті хто складали адмінматеріали на порушницю - як же ж вас (з маленької спеціально) назвати - моральні виродки. А суддя - хвора на голову. В КАС і КУпАПі є статті, по яким можна закрити справу за малозначимістю діяння. В моїй практиці за набагато серйозніші порушення судді давали так зване попередження (ДТП, Порушення провадження госп. діяльності тощо). Вибачте, просто сучари.
Відповісти
Невже вам падлюки немає більше чим занятись? Ідіть роботу робіть і не позорьте себе, поліцію, народ, якому ви на вірність присягали і нашу Неньку Україну
Відповісти
А в Ковелі увесь старий штат поліції-про що можна говорит ........
Відповісти
Браво! Поліціянтам - по мендалю ! Судді - орден ! Герої !
Відповісти
Судді по морді просто б дати а поліцейському 1000 грн на місяць і ні копійки більше тоді б зрозумів чого на нього тут скоса говорять
Відповісти
Оце злочинниця!!!! А які доходи!!!
Відповісти
Нам плакати чи сміятись?! СТИДНО ЗА ТАКІ ДІЇ ПОЛІЦІЇ!!!!
Відповісти
Бля, стидно навіть не за поліцію (яка прикулупалась до тітки хай би краще зайнялись штрафами за неправельну парковку там же ж), а за масмедія та журналістів, яку таку херню тут пишуть. Оце вже новина!!!! Треба полюбому написати у всіх газетах та сайтах. Пиз...ь
Відповісти
ну то це ж вимоги ЕС! а то не дадуть кредит вiд МВФ!
Відповісти