Невідомі напали на кандидата в народні депутати від комуністів Кононовича. ФОТО

Невідомі напали на кандидата в народні депутати від комуністів Кононовича. ФОТО
На кандидата в народні депутати від комуністів Кононовича скоєно напад.

Про це повідомляється на його сторінці у мережі ВКонтакте.

"Сьогодні, 13 липня 2016 року, в селищі Любеч Ріпкинського району Чернігівської області (виборчий округ №206) було скоєно бандитський напад на кандидата в депутати Верховної Ради України від Комуністичної партії України Михайла Кононовича.

Під час проведення Михайлом Кононовичем агітаційної кампанії група бойовиків в масках, озброєна бітами та арматурою, по-звірячому побила молодого комуніста Кононовича, завдавши йому тяжкі рани голови.

Нападники не затримані", - йдеться в повідомленні.






Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 22
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
мало ше дали!!!!
Відповісти
тебе добавят
Відповісти
і тобі також...
Відповісти
Якби хтось поїхав в Ізраїль, і ходив викрикуючи хайльгітлер, то б отримав так само ,як цей Кононович. Комуняки - це фашисти.
Відповісти
Яка різниця що він там говорив і кого підтримує. Ви що не люди ? Тільки Богу дано рішати як з ним поступати.
Відповісти
а відколи це комуняки стали віруючими? Виходить, що він може робити що хоче, творити все що хоче, поки Бог його не покарає?
Відповісти
чого то ви його шкодуєте?
він вас шкодує?
чи комуняки когось шкодували, коли при владі були?
Відповісти
Який з тебе політик?В тебе немає елементарної інтуіції.Ти що ,не знаєш що заборонена компартія не в тренді.А по голові непевно били,щоб геть мізки вирубити.
Відповісти
він, як то його... ну, карочє, свідомий комуняка, і не зраджує принципи, во!
Відповісти
У цих садо-мазо-комуно-педиків елементарне дупчення - вельми феєричний процес. Маркіз де Сад нервово курить у калідорі)))
Відповісти
А що ,в нас ще є комністи ?,давно пора заборонити назавжди цих прибічників Кремля .
Відповісти
Файний комуняцький стриптиз.
Це людина, яка їздила в ЛНР і виступала проти України.
Відповісти
На Волині ссикуни, хоча би на Чернігівщині добрі люди знайшлися
Відповісти
На Волині не ссикуни. Просто цей пісюн давно тут не з"являється... От добрі люди в інших областях нам і допомагають.
P/S/ Ціла стаття про це гавно - забагато честі.
Відповісти
Якийсь безглуздий мазохізм.
Відповісти
прочитавши більшість коментарів хочеться вигукнути: "Люди ! Схаменіться ! Навіщо така злість і нетерпимість до думків опонента. А ми ж волаємо що Україна - це Європа !"
Відповісти
Комуняки не опоненти.Комуняки -вороги!
Відповісти
Ця курва агітувала в Луганську за Русскій мір, сєпарам хавку возила. Попробуйте сказати це в очі родичам загиблих наших земляків.
Відповісти
Во-во. Малувато дали.
Відповісти
Помоему уже нет никакой комунистической партии.
Відповісти
Курву "за хвіст і до одвірка"......
Відповісти
він очевидний сепаратист, шансів бути обраним - нуль, він це знає, але не те йому потрібно, він таким чином легалізувався, щоб проводити антиукраїнську діяльність, прикриваючись "програмою кандидата", а насправді намагається відбілити та агітувати за окупантів.
ним би мали зайнятись служби відповідні.
Відповісти